Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: "Kenaqesia e Gatimit"www.akullore.com

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 8-3-2010 nė 15:19
"Kenaqesia e Gatimit"www.akullore.com


Per te gjith ata qe iu pelqen arti i kuzhines dhe kan deshire te gatuajn...
Vetem per antaret e forumit disa numra te revistes "www.akullore.com e Gatimit" falas ...

[Modifiko 8-3-10 nga Enkelejdaa]

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorEnkelejda
Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
Tema u vendos nė Krye
8-3-2010 nė 15:20

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-3-2010 nė 15:21


e moj enki po na lepihen buzet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 308
Regjistruar: 9-1-2010
Vendndodhja: Sorel

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Brazil
Brazil
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Nice

[*] postuar nė 21-4-2010 nė 12:54


hahaha zeshkan
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 22-4-2010 nė 08:08


ENKI DO FILLOJM TE PREGADISIM USHQIM :jap kafe:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 22-12-2010 nė 10:55


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Per te gjith ata qe iu pelqen arti i kuzhines dhe kan deshire te gatuajn...
Vetem per antaret e forumit disa numra te revistes "www.akullore.com e Gatimit" falas ...

[Modifiko 8-3-10 nga Enkelejdaa]

sa do qe si kam shume hobi embelsirat per ket qe ke derguar me gjithe leter do ta ha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 22-12-2010 nė 11:49


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Per te gjith ata qe iu pelqen arti i kuzhines dhe kan deshire te gatuajn...
Vetem per antaret e forumit disa numra te revistes "www.akullore.com e Gatimit" falas ...

[Modifiko 8-3-10 nga Enkelejdaa]E si behet kjo e para fare tani..se na shtove nepsin drec
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 16:29


mos na e shti me shum nepsin mojjShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11