Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: Thenie per femrat

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 20:07
Thenie per femrat


Ckane thene per femrat1)Kush e ka gruan te bukur duhet te kete me shume syā€¦.


2)Femrat jane si portokallet, ku me te bukurat jane rralle here me te mirat


3)Femra eshte si hija. Po e ndoqe, te iken, po i ike, te ndjek.


4)Syte me te bukur jane ata te nje femre qe merr nje dhurate. Sa me e rendesishme dhurata, aq me te bukura jane syte.


5)Femra eshte nje sfere e pafund, qendra e te ciles eshte kudo dhe perimetri asgjekundi


6)Prej gruas te ndare dhe prej mallit te vjeter, duhet te heqesh dore.


7)Ka dy lloj femrash, e eshte nje cmenduri te martosh njeren dhe nje krim te martosh tjetren.


8)Gruan,pasuria e ben te e§thurur,bukuria te dyshimte ndersa shemtimi te urryer.


9)Femrat dhe parfumet jane te holla (subtils), e per kete ato duhen mbajtur te mbyllura mire


10)Te duash vetem femrat e bukura e te suportosh librat e keqinj, kjo eshte nje shenje dekadence


11)Femrat jane bere per tu martuar e burrat per te qene beqar. Ketu eshte burimi i te gjith te keqijave


12)Nje burre mund te jete i lumtur me cdo femer, per aq kohe sa ai nuk e do.


13)Burrat e mbajne zemren ne seksin e tyre, grate e mbajne seksin ne zemren e tyre
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 21:19


Eshte rrezik i madh te takosh femren qe te kupton plotesisht,kjo gjithmon perfundon ne martes !
Uajldi

Femra eshte mbreteresh e botes, por skllave e deshirave !
Balzaku

Ska njeri qe gruas se vet i duket i menqur !
A.Dode

Te femra gjithcka eshte zemer, biles edhe koka !
Rihteri

Kerko femren qe te pelqen ty, e jo te tjereve !
Rumune

Topat ne lufte e femrat ne shtepi, gjithmon thon fjalen e fundit !
DeGoli

Femrat klithin kur shohin miun, ndersa qeshin kur shohin ujkun !
Montenji

Grate duhet te jen te dashuruara, neqoftese duan te jen te bukura !
Bajeri

Femra qe dashuron nuk plaket shpejt !
Gorki

Duhet te ruhemi nga grat engjellesha, sepse njeriu gjithmon ne fund martohet me to e shkon drejt e ne ferr!
Moriaku

Grate asnjeher nuk e verejn ate qe ne bejm per ato, gjithmon verejn ate qe sbejm !
Kurtleni

Askush sflet ashtu si gruaja, gjera njekohesisht te cilterta dhe te thella !
Hygo

Vajzat dhe gotat jan gjithnje ne rrezik !
Nesini

Grate nuk zbukurohen aq shume per meshkujt sa kunder grave !
Goldoni

Gruaja e menqur lejon burrin te bej ate qe i pelqen asaj !
Ulmani

Gruaja eshte enigme, qellimi saj eshte femija !
Nice

Gruaja mbetet pa fjal vetem kur puth !
O'Henri
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 21:19


Gruaja mund ta fsheh dashurine vite me rradhe, por ajo s'mund ta fsheh urrejtjen as edhe nje ore.

-Bota urdheron grate, ne urdherojme boten, kurse grate neve.

-Dora qe perkund djepin eshte ajo qe rrotullon boshtin e fatin e njerezimit.

-Gruaja burrin ne rini e ka dashnor, ne moshe e ka shok, ne pleqeri burri gruan e ka infermiere.

-Duaje gruan edhe me gabime, ashtu sic do nje liber te bukur edhe me gabime shtypi.

-Ai qe flet mire per grate, nuk i njeh sa duhet, ai qe flet keq per to nuk i njeh fare!

-Hajdutet te kerkojne : "O jeten o kuleten" ; grate i duan qe te dyja.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 21:23


Egzistojn vetem dy lloj femrash: ato qe flasin gjithmon dhe ato qe nuk heshtin kurre

Po deshe te hakmeresh kunder nje gruaje, lavdero nen sy te saj nje grua tjeter !

Egziston vetem nje menyre qe et duhen shume gra: Nga te gjitha te dashurosh vetem Njeren !

Kur flisni me femren degjoni para se gjithash se cju thot me sy !

Askush nuk e njef me mire njeriun, se sa gruaja e cila nuk e do me !

Martohuni me gruan e cila nuk beson ne ate qe dashuron !

Femrat nuk jan krijuar qe te jen te kuptueshme, por te jen te dashuruara !

Femrat jan si gjeneralet: atyre nuk u intereson c humbje u ka kushtuar nje fitore

" Nga te gjithe budallalleqet qe ben nje vajze, me i madhi eshte dashuria e saj e pare!

" Bukuria u sjell Femrave dhe Meshkujve me shume dhembje se sa gezim !

" Mbreteresha e vetme e vertet eshte bukuria e gruas: Sundon sapo te paraqitet " !

Gruaja eshte si qyteti : per ta pushtuar eshte shume leht, per ta ruajtur eshte shume veshtire !

Grate jan paradoksi me i madh ne jeten time, vetem kur me largohen, me behen miq te mire !
Runi

Arin provojm me zjarr, gruan me ari kurse mashkullin me grua !
Pitagora

Femrat dashurojn sa munden, meshkujt sa deshirojne !

Mashkulli mund te has grua e cila nuk ka patur asnje lidhje dashurie, po asnjeher nuk mund te gjej grua qe ka patur vetem nje lidhje !

Per femra duhet tu flitet vetem meshkujve !
Nice

Meshkujt din vetem te mendojne, kurse femrat kuptojn, po nuk mendojne !
Tagora

Pse njeriu te mos e doja gruan e vet kur edhe ashtu i do grat e tjera !

Disa meshkuj kan ate qe e kan merituar, te tjeret jan te pamartuarit !

Mashkulli i vertet deshiron rrezikun dhe lojen. Per ket arsye e do gruan si lodren me te rrezikshme !
Nice

Femra eshte person qe nuk di te luaj asnje loje , por qe fiton gjithmone !

" Grua ideale eshte ajo qe, edhe pse sju qendron besnike , kujdeset per ju sikur t ju kishte dashnor"!

" Kush mund ta udheheq nje grua mund ta udheheq nje popull" !

" Para femres se bukur dhe para parave te shumta nuk ka frenim "!

"asnjeher nuk jam martuar, sepse i rrespektoj shume grat "

" Grat jan si cigarja, nese nuk e kap nga ana duhur, Digjesh !

nese kerkon dashurine e gruas jepi cfare te kerkon se zemren i sheron

kush kerkon me shume se nje grua eshte futur ne hall si me shteruar nje krua

kush lendon nje femer ai do te lendohet sa 3 fishi i saj atehere kur me shume se kurre te kete nevoje per dashuri.

femra dashuron me zemer ,por nuk e fal kurre ate

genjeshtra e femrave nuk zbulohet kurre,ne do ta mesosh kerkoja me urtesi


kur femra behet nene atehere harroje dashurine qe te ka dhene


nena dhe femra jane dy emra qe bota do me shume se gjtihcka,sepse bota nis nen kembet e tyre

Gruaja duhet te« jete« lode«r, e paste«r dhe e le«muar si guri i e§muar, e
ndrie§uar me te« gjitha virtytet e nje« bote qe« ende nuk e«shte« ke«tu.
Nie§e


- Gruaja e«shte« si qyteti: pe«r ta pushtuar e«shte« shume« lehte«, pe«r ta ruajtur
e«shte« shume« ve«shtire«.
Berto- Femra e«shte« ne« gjendje te« jetoje« qofte« edhe nga nje« kompliment i vete«m.
Morgani


Mos i thoni gruas se e«shte« e bukur. Thuajini se e«shte« ndryshe nga te«
tjerat dhe do t'ju hapen te« gjitha rruge«t.
Renardi- Vete«m gruaja mund te« qaje« dhe te« qeshe« pe«r te« nje«jte«n aryse.
Molieri


- Grate« e bukura kurre« nuk dyshojne« ne« inteligjence«n e vet, por grate«
inteligjente e§dohere« dyshojne« ne« bukurine« e vet.
Dankani


"Femra- Sherri i Botes" -Elena

"Po mos ishin grate,
burrat do te jetonin si zoterinj" -Deker

"Zoti e krijoi gruan per dobi te mashkullit" -Tonson

"Heshtja dhe modestia jane stolia me e bukur e nje femre" -Euripidi

"Femra eshte mbretereshe e Botes, por skllave e deshirave" -Balzak

"Edhe kur ju pranon edhe kur ju refuzon, femra eshte e lumtur qe e adhuron"

"TE GJITHA FEMRAT JANE KURVA...ME FAL NENE, EDHE TI JE FEMER" -Ajnshtajn"

"Keshilla e gruas nuk eshte Zoti e di se c'fare, por eshte budalla ai qe s'e degjon"

"Gruaja eshte si bima; lind, jep fryte dhe ne fund vdes"

"Me mire te biesh ne duart e vrasesit, sesa ne endrrat e gruas epshore" -Nice

"Shumica e grave me mire e kuptojne martesen pa dashuri, sesa dashurine pa martese"- Valeri

"Gruaja eshte si nje burim i fresket malor qe nuk duhet te lejoj cdo udhetar te pije uje nga ajo"

"Femra duhet ta ruaje trupin si pasurine, nese deshiron qe mashkulli te ndihet si germues i arit" -Foraman

"Te arsimosh nje mashkull, do te thote te arsimosh nje individ;te arsimosh nje femer do te thote te arsimosh nje shoqeri"- Gandi

"Gjeja me e rendesishme ne jete per mashkullin eshte fama, kurse per femren dashuria" -Balzak

"Gruaja e keqe eshe kur qan pregadit tradheti"

"Gruaja eshte shejtane me brire" -Tolstoj

"Gruaja eshte veshgjate dhe mendjeshkurter"- Shopenhauer

"Gruaja i sjell burrit vetem dy dite lumturi: diten qe martohet dhe diten qe e percjell ne varr" -Aristofani

"Grate jane si macoket, kur i perkedhel te cjerrin me thonj" -Arabe

"Po vajte me nje grua mos e harro kamxhikun" -Nice
(ky Niceja, mos kete pase ndonje damar shqiptari?!!S'i dihet!!!

"Ti ndryshojsh femrat eshte gjeja me e bukur"

"Autobusit dhe vajzave mos u shko pas, ik njera vjen tjetra"
(s'me pelqen kjo...)

"Grate kur lindin djemte, e lindin njekohesisht edhe luften"

"Kujtimi me i bukur qe ruan gruaja nga i dashuria eshte pikerisht ajo- tradhetia qe ia ka bere"

"Burre i thuhet atij i cili dikur u ka dashuruar juve, Grua i thuhet asaj e cila ka dashuruar dike tjeter dhe eshte martuar me ju"

"Dashurine falja gruas, besimin -nenes!"

"Mashkullin duhet edukuar per lufte, kurse gruan per pushim te luftrave;gjithcka tjeter eshte budallallek"- Nice

"Gruaja ka lind tre dite para djallit"

"Kush lind e bukur, lind e martuar"

-femrat rendin pas meshkujve qe i bejne per te qeshur...meshkujt pas femrave qe i bejne per te qare...

-zemra e femres ka me shume dhoma se nje hotel me x*****

-cdo femer qe sillet me sigurine olimpike te nje gruaje te bukur.ne fund i bund te gjithe se e' nje grua e tille...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 21:49


:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra:urrrrra
:cool0003:cool0003:cool0003
Keni ndonje gje per te thene ju cuna???????????????????????????
:3
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 60
Regjistruar: 25-11-2007
Vendndodhja: Prishtine

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-12-2007 nė 02:14


Femra esht si cigarja... e pin sa e pin edhe en fund duhet ta hedhesh sepse nuk te duhet me :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

PUNK4LIVE
***


Foto


Postime: 264
Regjistruar: 4-10-2007

Jashtė Linje

Gjendja: MISTREC BERATI

[*] postuar nė 9-1-2008 nė 11:40


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga black-shadown
Femra esht si cigarja... e pin sa e pin edhe en fund duhet ta hedhesh sepse nuk te duhet me :P
:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh shadow je njesh per zotinShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 54
Regjistruar: 21-12-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-1-2008 nė 11:36


po pra si shume na mburren keto vajzatShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 21
Regjistruar: 24-12-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-1-2008 nė 23:10


25 Menyrat se si mund ta bėshė tė lumtur njė femėr

1. Thuaj se ėshtė e bukur( jo e mirė ose seksi)
2.Mbaje pėr dore gjdo moment....edhe nė qoft pėr nji sekond
3.Puthe i pari
4.Thuaj se tė pėlqen sa mė shpesh ėshtė e mundur
5.Nėse ėshtė nervoz, pėrqafoje dhe thuaji se ajo dmth shumė pėr ty
6.Dhuroi imtsira tė vogla..pėr tė don me than shumė
7.Shkruaji mesazhe ajo i do ato)
8.prezentoje para familjes dhe shoqris...sikur dashnoren tėnde.
12.Luaj me floket e saj
13.Ulu nė park me tė dhe bisedo me tė
14.tregoi mahi qesharake ose mahi tė qmendura ose vetėm tregoja nji vvic.
15.shkoi te dritarja nė mesnt nėse asht e mundur...vetėm sepse tė ka marr malli pėr te.
16.lėre tė flej nė krahėt e tu.
17.shkruaje emrin e saj nė trungun e pemės.
18.Kur e takon, puthe.
19.Fali lule pa arsye.
20.Sillu me tė para shoqris ashtu siq sillesh me tė kur je vetėm
21.Shiqoje nė sy dhe buzėqesh.
22.Lejoje tė merr fotografi tė tuat aq sa dėshiron ajo
23.Vallzo ngadal me tė edhe kur nuk luan asnji muzik.
24.Puthe kur bie shi.
25.Nėse ke rėn nė dashuri me tė ...thuaja.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 04:38


Cituar: Postimi origjinal nga bonita  
25 Menyrat se si mund ta bėshė tė lumtur njė femėr

1. Thuaj se ėshtė e bukur( jo e mirė ose seksi)
2.Mbaje pėr dore gjdo moment....edhe nė qoft pėr nji sekond
3.Puthe i pari
4.Thuaj se tė pėlqen sa mė shpesh ėshtė e mundur
5.Nėse ėshtė nervoz, pėrqafoje dhe thuaji se ajo dmth shumė pėr ty
6.Dhuroi imtsira tė vogla..pėr tė don me than shumė
7.Shkruaji mesazhe ajo i do ato)
8.prezentoje para familjes dhe shoqris...sikur dashnoren tėnde.
12.Luaj me floket e saj
13.Ulu nė park me tė dhe bisedo me tė
14.tregoi mahi qesharake ose mahi tė qmendura ose vetėm tregoja nji vvic.
15.shkoi te dritarja nė mesnt nėse asht e mundur...vetėm sepse tė ka marr malli pėr te.
16.lėre tė flej nė krahėt e tu.
17.shkruaje emrin e saj nė trungun e pemės.
18.Kur e takon, puthe.
19.Fali lule pa arsye.
20.Sillu me tė para shoqris ashtu siq sillesh me tė kur je vetėm
21.Shiqoje nė sy dhe buzėqesh.
22.Lejoje tė merr fotografi tė tuat aq sa dėshiron ajo
23.Vallzo ngadal me tė edhe kur nuk luan asnji muzik.
24.Puthe kur bie shi.
25.Nėse ke rėn nė dashuri me tė ...thuaja.

Te gjitha te verteta :ashamed0005


░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:06


femra ka mbyll shejtanin ne shishe...Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:09


Mir ja ka bere :P

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:17


po burrat pse nuk i fusni ne shishe...:happy0195Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:20


Po kur futem dhe shejtanin ne shishe ne c'pyet me per burrat :P ata kane ik me kohe ne det dhe tapen vene shishes biles :P

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:22


jo ri jo,mo ja fut kot ti...se ne tok jemi ne dhe kemi mbyt boten...Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:23


Femrat me shume (xd):loll

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 06:27


po ku e di ca jan me shum e me pak...se mos i ke numru...Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 26-4-2011 nė 12:35


Pasi keni then kaq fjal per femrat pse ju cuna ateher doni femer per jete martohuni ose dashuroheni .................................:ashamed0005qe te beheni te lumtur
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 7-7-2011 nė 18:17


Femra mbreteresha e botes''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 8-7-2011 nė 17:44


lacjan ti ke then fjael mete mir per femrat:i love u
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 8-7-2011 nė 17:59


Femrat janė si gjeneralėt: atyre nuk u intereson ē'humbje u ka kushtuar njė fitore.


Sikur femrat tė udhėhiqnin botėn, ato do t'i flaknin tė gjitha armėt, pėrveē gjuhės.
I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 8-7-2011 nė 18:02


Ata qė gjithmonė flasin mirė pėr femrat, nuk i njohin mirė. Ata qė gjithmonė flasin keq pėr ato, nuk i njohin fare.I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Robi Dashuris
********


Foto


Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009

Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 8-7-2011 nė 18:09


Ai: ik moj bjonde artificiale. Ajo: ik mo idiot natyral:P:$

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 8-7-2011 nė 18:10


Cituar: Postimi origjinal nga GoNi  
Ai: ik moj bjonde artificiale. Ajo: ik mo idiot natyral:P:$hahahahahhaha sa kam qesh :P
I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Robi Dashuris
********


Foto


Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009

Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 8-7-2011 nė 18:11


Cituar: Postimi origjinal nga Ermenita  
Cituar: Postimi origjinal nga GoNi  
Ai: ik moj bjonde artificiale. Ajo: ik mo idiot natyral:P:$hahahahahhaha sa kam qesh :P
hahahahahahaahaha:P


Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11