Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: Pse ju forumista jeni thashethemaxhinje!!!

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-2-2010 nė 23:29
Pse ju forumista jeni thashethemaxhinje!!!


Mua me detyron momenti si do ndodhem ne ato momenete!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 15-2-2010 nė 23:32


per mendimin tim nuk mendoj qe ne po bejme ''thashetheme'' sepse ne Forum ka tema te ndryshme si pershembull tema ''thashatheme'' dhe tek kjo teme eshte normal qe ne do themi thashetheme....!!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-2-2010 nė 14:58


nuk e di rudi po ku e shikon ti thashethemin ne forum ketu nuk jemi ne big 3 me fal por nuk shikoj thashethemexhinj ketu sepse ne na lidhe vetem fakti i postimin dhe i pergjigjeve te temave
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 16-2-2010 nė 18:31


cdo njeri me kendveshtrimin evet varet se si i shikon thashethemet
per dike nuk jan thashetheme,per dike jan dhe jan shum me fal.zezshkani...123
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-2-2010 nė 18:34


po e drejt dhe te kuptoj por un perosnalisht flas per veten time dhe mbase gabova qe te bera ate pyetje por eshte e drejt
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 16-2-2010 nė 18:42


NERADHE TE PARE GZ QE KAM FAT TE BEJ MONOLOG ME NJE NJERI QE KA KULTUR DHE BESOJ QE ESHTE EVERTET QE JE NJE ZOTERI ME PLOT FJALEN GJITHSESI JU FLM DHE MOS U MERZIT SE DHE TEMA ESHTE TE FRANKSIONI I THASHETHEMEVE....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-2-2010 nė 18:45


jo aspak me vjen keq normale qe ketu do bisedojme dhe do ti pergjigjemi temave ashtu qysh kane permbajtjen dhe eshte e drejta e cdo kujt te hapi nje teme sipas deshires se tij faktike vet bota perreth eshte e mbushur nga thashethemet flm dhe ty per mirkuptimin
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 430
Regjistruar: 16-2-2010
Vendndodhja: Aty ku ka zhurme!

Gjendja: Asleep
Asleep
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 25
Jashtė Linje


[*] postuar nė 23-2-2010 nė 17:21


se jemi ne forum...sdmth qe jemi thashethemexhinjShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-2-2010 nė 15:03


TI JE SHUM THASHETHEMAXHI
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 430
Regjistruar: 16-2-2010
Vendndodhja: Aty ku ka zhurme!

Gjendja: Asleep
Asleep
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 25
Jashtė Linje


[*] postuar nė 24-2-2010 nė 16:16


Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
TI JE SHUM THASHETHEMAXHI


:confused0068: :confused0068: me ke e pate?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 24-2-2010 nė 16:17


une per vete sjam•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 24-2-2010 nė 17:48


po ca te bejme na interesojn gjerAT SHUME PAPARAZI JEMI BER:love0071:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 1178
Regjistruar: 1-9-2009
Vendndodhja: Durres

Gjendja: Happy
Happy
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Jashtė Linje

Gjendja: Crazy In My Way ....

[*] postuar nė 6-3-2010 nė 10:41


Ka Shum Thashemaxhi Ketu Ka Nevoj Per Pastrim :qifteShiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-6-2010 nė 14:06


:cool0003:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 29-6-2010 nė 21:45


kathy xhane shume e drejt eshte ku eshte bazuar qe ka apur kete teme:love0071:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 27
Regjistruar: 29-5-2010

Gjendja: Busy
Busy
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 29-6-2010 nė 22:40


duke filluar nga ai person qe ka hap temen se ai kryeson vendin e par merr per kte pun edhe ne skemi nga te ikim kur kemi shefin:tongue0023:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-7-2010 nė 13:01


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
antari qe ka hapur kete teme.....ku e cileson veten e tij,tek ata qe merren me thashetheme apo tek ata qe nuk merren me thashetheme.te drejtosh nje pyetje te tille apo me sakte te hapesh nje teme te tille duhet patjeter te bazohesh diku dhe kjo te ben te kuptosh qe antari qe ka hapur temen bazohet ne eksperiencat e veta

PASI KAM MUNGES TE KJO TEM ME FALNI PER PERGJ QE UA VONOVA TE GJITHEVE,SIDOMOS TY KATHY SE NUK JE FARE THASHETHEMAXHIJE JE SHUM SERIOZE ,,,CAPKANE...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-7-2010 nė 13:23


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
antari qe ka hapur kete teme.....ku e cileson veten e tij,tek ata qe merren me thashetheme apo tek ata qe nuk merren me thashetheme.te drejtosh nje pyetje te tille apo me sakte te hapesh nje teme te tille duhet patjeter te bazohesh diku dhe kjo te ben te kuptosh qe antari qe ka hapur temen bazohet ne eksperiencat e veta

PASI KAM MUNGES TE KJO TEM ME FALNI PER PERGJ QE UA VONOVA TE GJITHEVE,SIDOMOS TY KATHY SE NUK JE FARE THASHETHEMAXHIJE JE SHUM SERIOZE ,,,CAPKANE...


po cte bejme o RUDIN.....mesojme dhe ne nga me te medhenjte ēapkene :)

Je shum yll me pelqen dialogu dhe zenkat qe ti organizon do kisha fat qe ne firmen time te ishe dhe sekretare e zyrave te mija je e pa pame si nga mendja dhe besoj dhe nga bukuria???
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 6-7-2010 nė 13:49


Cituar: Postimi origjinal nga kokqypi  
i ka qef trandafilet ai prandaj:tongue0023:
TI SI DO TRANDAFILAT NJERI PA SHIJE LULUSH QENKE
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 8-7-2010 nė 18:51


:cool0003:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Amiri ch
******


Foto


Postime: 364
Regjistruar: 9-6-2010

Gjendja: Cool
Cool
Gjinia: Mashkull
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-7-2010 nė 18:54


nuk jan gjith forumistetich liebe dich meher mein Herz:ze:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 9-7-2010 nė 18:53


Jemi pak fare jo shum...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 9-7-2010 nė 18:57


nora esht me shum :P:P shaka xhanShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-7-2010 nė 18:57


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
antari qe ka hapur kete teme.....ku e cileson veten e tij,tek ata qe merren me thashetheme apo tek ata qe nuk merren me thashetheme.te drejtosh nje pyetje te tille apo me sakte te hapesh nje teme te tille duhet patjeter te bazohesh diku dhe kjo te ben te kuptosh qe antari qe ka hapur temen bazohet ne eksperiencat e veta

PASI KAM MUNGES TE KJO TEM ME FALNI PER PERGJ QE UA VONOVA TE GJITHEVE,SIDOMOS TY KATHY SE NUK JE FARE THASHETHEMAXHIJE JE SHUM SERIOZE ,,,CAPKANE...


po cte bejme o RUDIN.....mesojme dhe ne nga me te medhenjte ēapkene :)

Je shum yll me pelqen dialogu dhe zenkat qe ti organizon do kisha fat qe ne firmen time te ishe dhe sekretare e zyrave te mija je e pa pame si nga mendja dhe besoj dhe nga bukuria???


se mos na ofrove punen ti dhe nuk pranuam ne o RUDIN.......

Per yje ska nevoj kerkesa per pune ,ju miratoj menagjere ne shpk supermarket ne selanik...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 9-7-2010 nė 18:59


Cituar: Postimi origjinal nga StrugaNJa  
nora esht me shum :P:P shaka xhan


E di ylle se ben shaka nuk merzitem un :love0061:
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11