Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2
Autori: Subjekti: E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė tė. Pse?

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 11-1-2011 nė 17:09


e dime mire se jemi nje Komb me lindshmerin me te madhe ne rajon , mos ta them ne bote , e dime mire se ne Shqiperi mosha mesatare e popullsise eshte 27 vjec , ne Kosove eshte 24 vjec , ose ne kS jan rreth dy miljon , ne SH rreth tre miljon , kurse sipas shum burimeve ne 5 shtete jemi 7 miljon Shqiptar , por ca te tjera burime thone se ne ter Boten te shtrire jan 18 Miljon shqiptar , e ku jemi ne oree ??? , me keq ardhje e them se po asimilohemi , dita dites po humbim gjakun po e bejme uj , une vet shoh ne Zvicer qe secili po tenton te blej shtepi aty dhe cdo vere rralle e me rralle vin neper pushime .

Gjith kete faj ja lej une Politikes Shqiptare , kjo eshte duke na bere qe moss te mendojme per vendin tone , Korrupsioni ne maximum, dallaveret , etj etj qe nuk te jep forc me then HEEJ KETE VER UNE DO TE SHKOJ NE VENDLINDJE ...
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 224
Regjistruar: 18-7-2008
Vendndodhja: shkup

Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: e dashuruar

[*] postuar nė 12-1-2011 nė 12:06


E DUAM DHE DOTA DUAM PAVARSISHT SE KU JEMIme ruaj zot nga miqet se nga armiqet ruhem vet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-1-2011 nė 16:22


Cituar: Postimi origjinal nga gentiana_m  
E DUAM DHE DOTA DUAM PAVARSISHT SE KU JEMI

Genta , kjo eshte vetem nje deshire ejotja , por deshira me realitetin ka dallim mikje jeme .... , dhe realiteti qendron fare ndryshe .........
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 125
Regjistruar: 3-5-2012
Vendndodhja: gjermani

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Thumbs.db
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: liebe, was Sie haben, sollten Sie nicht haben, dass das Leben das ist, nicht was sein sollte ...

[*] postuar nė 7-5-2012 nė 19:49


atedheun e kemi larg po ne zemrat tona eshte shum afer
:zemer:zemer:zemer:zemer

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 15-10-2014 nė 12:22


duan nje jet me te mir,ama aq shum e dun atdheun disa saqe luajn me atdheun ke shum futbollist shqiptar qe luajn x skuadrat e huja si x sh shaqiri qe preferoi tvesh fanellen e zvicres e jo tshqiprisShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11