Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Po behen mbi 10 vrasje ne dite..! arsyja eshte femra..!!!

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

exclamation.gif postuar nė 5-2-2010 nė 19:06
Po behen mbi 10 vrasje ne dite..! arsyja eshte femra..!!!


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 297
Regjistruar: 4-2-2010
Vendndodhja: ne zemer te dikujt

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:15
nuk mendoj qe arsyeja e 10 vrasjeve ne dit eshte femra mund te jete edhe mashkulli


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:19


Cituar: Postimi origjinal nga donila  
nese shikon lajmet do ti besosh..!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:45


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
arsyeja e vrasjeve eshte injoranca,aspak femra.vetem injoranca
jam dakort me kathyn femra gjithmone eshte perdorur si shkak i shume ngaterresave dhe zenkave mes cunave duke i vene vajzes se shkrete lloj lloj epitetesh per nje gje te cilen ajo skishte faj...•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Belle_Fleur
****


Foto


Postime: 586
Regjistruar: 24-8-2009
Vendndodhja: Po ku ka si ti o Shqiperia ime!

Gjendja: Confused
Confused
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Larg..

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:46


Kush e thote kte?!?Te uroj lumturine e dhenies se asaj qe ke,
ne menyren me te mire te mundur,
te rrezikosh per te guxuar,
te rrezikosh per te dhene,
te rrezikosh per te dashuruar.
Trajtoje lumturine me miresjellje eshte nje borxh ♥
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:49


Cituar: Postimi origjinal nga CrystaL  
Kush e thote kte?!?
vetem kete jave jan ber 5 vrasje...vetem per punen e femrave... nese se besoni shikoni lajmet ne net!! se do ta besoni...Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:53


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga CrystaL  
Kush e thote kte?!?
vetem kete jave jan ber 5 vrasje...vetem per punen e femrave... nese se besoni shikoni lajmet ne net!! se do ta besoni...po na e shpiego pak me qarte se une psh nuk i shoh kurre lajmet.per cfare faji behet fjale?dhe kujt i jepet e drejta te marre jeten e dikujt?
:yes:•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 19:56


po mar rastin trragjik qe ndodhi para 5 diteve: Nje vajze ka pasur nje te dashur gjer ne shkolle dhe me pas ajo vajza u martua me nje djale tjeter... por ajo vajza vazhdonte te dilte akoma me ate djalin qe ishte lidhur ne shkolle.. dhe burri i ksaj vajzes e kap ne flagrance vajzen me ate djalin dhe nuk i flet aty per momentin vetem i fotografon dhe iken!! dhe ky burri i ksaj vajzes vret ate te dashrin e ksaj vajzes dhe 2 vellezerit me te vegjel me i vogli ishte 17 vjec..!!!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 20:08


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
po mar rastin trragjik qe ndodhi para 5 diteve: Nje vajze ka pasur nje te dashur gjer ne shkolle dhe me pas ajo vajza u martua me nje djale tjeter... por ajo vajza vazhdonte te dilte akoma me ate djalin qe ishte lidhur ne shkolle.. dhe burri i ksaj vajzes e kap ne flagrance vajzen me ate djalin dhe nuk i flet aty per momentin vetem i fotografon dhe iken!! dhe ky burri i ksaj vajzes vret ate te dashrin e ksaj vajzes dhe 2 vellezerit me te vegjel me i vogli ishte 17 vjec..!!!!dhe kete ti cfare e quan?nuk e quan injorance.ky mund te jete nje rast por smund te pergjithesohet.kjo vajze ndoshta per shkak te opinionit apo se di cfare ka zgjedhur nje rruge te gabuar duke mos u ndare ,por cfare zgjidhi ai qe beri vrasjet?dhe me cfare te drejte i merr jeten 3 veteve?ja pra kete une e quaj injorance .ky person shume mire mund ta linte vajzen dhe shihte punen e tij,por jo sepse kishte hall se u cnderua si burre dhe per kete arsye gjeti zgjidhjen perfekte.te marre jeten e 3 personave.......injorant............
dhe un ne nje mendim me ty jam por un dua te du prej kujt u be kjo tragjedia??!!! tragjedia u be prej femres sepse nese vendos te martohesh me nje person duhet ti maresh parasysh te gjitha pasojat...!! dhe nese e tradheton burrin serisht duhet ti maresh parasysh pasojat!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 20:16


normal qe eshte injorance e burrit se nuk fitoj ndonje gje pervec se do kalbet ne burg!! por arsyja qe ai beri vrasjen a ishte femra qe e tradhetoi..???Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 20:24


o mar dhe nje rast tjeter..: nje vajze donte nje djale dhe ai e donte shume... Por nena e vajzes nuk ishte dakort qe ato te dy te ishin bashke!! dhe nena e vajzes i thote vellait te vet te jap sa lek te duash vetem vrit ate djalin...!! dhe daja e vajzes e vret ate djalin !!! Me pas ajo vajza del ne Tv dhe thote: un do mar hak epr ate djalin sepse e doja em shum se veten time... do vras dhe nenen time dhe dajen tim!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 20:32


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
hahhahahahhahhahahhahahhaha....spo me kupton i nderuar.ne te gjitha keto raste kemi te bejme me injorancen............................................................
pffffffffff mire qe eshte injorance po kush na ben neve qe ta perdorim injorancen..???Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 20:59


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
hahhahahahhahhahahhahahhaha....spo me kupton i nderuar.ne te gjitha keto raste kemi te bejme me injorancen............................................................
pffffffffff mire qe eshte injorance po kush na ben neve qe ta perdorim injorancen..???cdo te thote te perdoresh injorancen?
i gjith ky muhabet permblidhet ketu: ai burri i kesaj goces ja ka besuar te gjitha.. dhe nese kjo goca nuk do e tradhetonte ai nuk do bente ate injorancen ''budallallikun'' me pak fjal femra eshte shkaku qe ai killeri vrau 3 vellezerit!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 816
Regjistruar: 28-1-2010
Vendndodhja: DeShiRan

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Dashuri Kam Shum Taktik Jo Se Te Dua Haq Shum Por Bej Panik(H)

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 21:13


o vis po ai qe e ka ber kete gje ka qen me te meta mendre Ky eshte mendimi ime


Se sa i perket per 1 `lavire` do ta kalosh pjesesn e jetes qe te ka mbet ne birruc te peqinit
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 21:18


Cituar: Postimi origjinal nga Kill-me-soft  
o vis po ai qe e ka ber kete gje ka qen me te meta mendre Ky eshte mendimi ime


Se sa i perket per 1 `lavire` do ta kalosh pjesesn e jetes qe te ka mbet ne birruc te peqinit
ateher a e nisi lavirja sherrin qe kaloj ne vrasje???Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 816
Regjistruar: 28-1-2010
Vendndodhja: DeShiRan

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Dashuri Kam Shum Taktik Jo Se Te Dua Haq Shum Por Bej Panik(H)

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 21:20


normale se po mos te kishe `lavirja` kete te dashurin nuk do kishte ndodhur vrasje vispor une them qe edhe ky burra ka qen pak me te meta
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 21:32


Cituar: Postimi origjinal nga Kill-me-soft  
normale se po mos te kishe `lavirja` kete te dashurin nuk do kishte ndodhur vrasje vispor une them qe edhe ky burra ka qen pak me te meta
nuk eshte puna se eshte me te meta sepse ai ikte ne kurbet per te fituar buken e gojes ndersa gruaja shkon e tradheton!! shkurt fare femra eshte shejtoni.!! sic i thone nje fjal e urte:''femra fut shejtanin ne shishe''Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 816
Regjistruar: 28-1-2010
Vendndodhja: DeShiRan

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Dashuri Kam Shum Taktik Jo Se Te Dua Haq Shum Por Bej Panik(H)

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 21:34


nuk eshte puna se eshte me te meta sepse ai ikte ne kurbet per te fituar buken e gojes ndersa gruaja shkon e tradheton!! shkurt fare femra eshte shejtoni.!! sic i thone nje fjal e urte:''femra fut shejtanin ne shishe''
po edhe ajo e ka tradhetuar per buken e gjese mer vis se do priste kur ti binte burri lek qe te blente buk edhe e ka pas mbaje i dashuri me duk nga e keqeja e ka pas edhe a jo
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 5-2-2010 nė 21:35


Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
hahhahahahhahhahahhahahhaha....spo me kupton i nderuar.ne te gjitha keto raste kemi te bejme me injorancen............................................................
pffffffffff mire qe eshte injorance po kush na ben neve qe ta perdorim injorancen..???cdo te thote te perdoresh injorancen?
i gjith ky muhabet permblidhet ketu: ai burri i kesaj goces ja ka besuar te gjitha.. dhe nese kjo goca nuk do e tradhetonte ai nuk do bente ate injorancen ''budallallikun'' me pak fjal femra eshte shkaku qe ai killeri vrau 3 vellezerit!!
mire mo e gjeti me te dashurin e di shkaterrim i madh psikologjik po pse te vrase duke qene se e divorcon gocen dhe me kaq u mbyllte gjithcka....•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 22:30


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
hahhahahahhahhahahhahahhaha....spo me kupton i nderuar.ne te gjitha keto raste kemi te bejme me injorancen............................................................
pffffffffff mire qe eshte injorance po kush na ben neve qe ta perdorim injorancen..???cdo te thote te perdoresh injorancen?
i gjith ky muhabet permblidhet ketu: ai burri i kesaj goces ja ka besuar te gjitha.. dhe nese kjo goca nuk do e tradhetonte ai nuk do bente ate injorancen ''budallallikun'' me pak fjal femra eshte shkaku qe ai killeri vrau 3 vellezerit!!
mire mo e gjeti me te dashurin e di shkaterrim i madh psikologjik po pse te vrase duke qene se e divorcon gocen dhe me kaq u mbyllte gjithcka....
sa te zgjuar qe te kam o zot..............:22::22::22::22:
Ju do me vdisni mua!! po sikur femra mos ta kishte tradhetuar do ndodhte kjo vrasje??Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 5-2-2010 nė 22:55


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Arrogant Boy  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
hahhahahahhahhahahhahahhaha....spo me kupton i nderuar.ne te gjitha keto raste kemi te bejme me injorancen............................................................
pffffffffff mire qe eshte injorance po kush na ben neve qe ta perdorim injorancen..???cdo te thote te perdoresh injorancen?
i gjith ky muhabet permblidhet ketu: ai burri i kesaj goces ja ka besuar te gjitha.. dhe nese kjo goca nuk do e tradhetonte ai nuk do bente ate injorancen ''budallallikun'' me pak fjal femra eshte shkaku qe ai killeri vrau 3 vellezerit!!
mire mo e gjeti me te dashurin e di shkaterrim i madh psikologjik po pse te vrase duke qene se e divorcon gocen dhe me kaq u mbyllte gjithcka....
sa te zgjuar qe te kam o zot..............:22::22::22::22:
Ju do me vdisni mua!! po sikur femra mos ta kishte tradhetuar do ndodhte kjo vrasje??po sikur ky robi te mos ishte palla bip ......do ndodhte kjo vrasje,se na hengre dhe ti qe smerr vesh..................
oooooooo Kathy per kok time me cmende fare:dash2: historine e ka nisur vajza qe e tradhetoi!! dhe nga tradhetia qe i beri vajza kaloi ne vrasje...!! sme intereson a esht budall ai robi apo jo mua me intereson fakti qe vajza ishte shkaktarja e gjithe ksaj historise ajo e nisi.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 6-2-2010 nė 23:22


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
po pse qenka sebbepi vajza gjiothmone?do e kuptosh apo jo?sa here ndodh krimi brenda ne familje,kur bashkeshortja vret bashkeshortin sepse e dhunonte?
:23:Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 09:09


epo gjithshka ja lejn femres,pse femra e ka fajin qe zihen 2 meshkuj per 1 fjal cke qe mshehShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11