Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Versioni i Printueshm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: Poezi dashurije me zbukurime,dhe simbole

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:12
Poezi dashurije me zbukurime,dhe simbole


______________.s$$_____________s$______ sa shum q t don
_____________s$$$?______s_____s$ ______nga malli pr ty
___________.s$$$___ __.s$,___s$$_______ e shef si po eksplodon
__________s$$$$______.s$___.$$
_____,____$$$$$.______s$____$________Pse kjo Zemra ime
_____$___$$$$$$s_____s$_____,______ _krkon dashuri prej teje?
____s$___$$$$$$$s___$$$,______..____ _t lutem kthehu prsri
____$$____$$$$$$s.__$$s_____,,_______dhe rri prgjithmon pran meje!
_____$.____$$$$$$$s_.s$$$_
____`$$.____$$$$$$$_$$$$___s_
_____$$s____$$$$$$s$$$__s$_________Te dashurova une ty
______$$s____$$$$$s$$$$`__s$$_________pa t njohur kush ishe
___s.__$$$$___s$$$$$$$$_.s$$___________kur degjoja zerin tend
___$$_s$$$$..s$$$$$$$$$$$$$$_________-_gjithe trupin me dridhej,
___s$.s$$$$s$$$$$$$$$$$$$$$$_
__s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__________mendoja se me doje
_s$$$ssss$$$$$$$$$$ssss$$$s_________---dhe u zhyta thelle ne mendime
_$ss$$$$s$$________kurre nuk me shkoj mendja
s$s________po talleshe me zemren time
s_
_ _________E shikoj hnn
_____________q bn drit n maje t qiellit,
_____________besom o vajz te lutem
_______________ti mi more edhe rrezet e diellit.
______
_____________________I kujtoj fjalet ne chat
________________________q ti mi shkrove
_____________________________e pyes vetveten
___________________________________pse m harrove?
[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:13.**E ja e Dashur degjo kete gitare
*.Se keta tinguj ti te therrasin
*.*Mo s ma thuaj as nje fjale
.* *.Se vet zemrat tona flasin
/////.* *. **
/////.* *. **Mos harro zemer te vish diten e veres
/////.* *. **............kur djelli ndricon ne dritare
/////.* *. **une aty do t'ulem ,per ty mendoj
/////.* *. **kengen e mallit kendoj me gitare
/////.* *. **
/////.*.* ..*.Kur te degjosh se jane
/////. *.* *.*.keputur telat e gitare sime
/////.* .* *. **dije mire o shpirti im
/////.* *. *.*se eshte shkeputur jeta ime
/////.* .* *.*
/////. ..*.*.*.zemren gitare do bej
/////**.* .* .* *. notat me gjak dote i vizatoj
ttttt*.* *. *.*Me kete kenge une sot dua te tregoj
.* .* *.se ty e dashur kurre s`do ta harroj
. * .*.[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:13


[b ________ $$$$$$$$$$______$ $$$$$$________Sa zemra i kalova
______$$$$$$$$$$$$__$$$$$ $$$$$$$$_______asnje se pranova
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______kur ti mu me shkrove
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______magji me leshove
_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______
______$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$_______u munova me ik
________$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$_________ti dole mem prite
___________$$$$$$$$$$$$ $$$$$____________spata ka me shku
_____________$$$$$$$$$$ $$$______________vetem me u dashuruar
________________$$$$$$$ _________________
___$$$___$$$______$$$__ ____$$$___$$$_____Eja po te lutem
__$$$$$_$$$$$__________ ___$$$$$_$$$$$____ mos me le ne vetmi
__$$$$$$$$$$$__________ ___$$$$$$$$$$$____ Se Zemra nuk don
____$$$$$$$____________ _____$$$$$$$______tjeter por vetem TY..
______$$$______________ _______$$$________
_______$_______________ ________$_________ Me thuaj te dua ti
_______________________ __________________ qe te vdes me ate Dashuri[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:14


E Pyes Zemren
Qka Don Tash
Ajo Pergjigjet !


________$$$$$$$$______$$$$$$$$$_________
______$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$_______
_____$$$$$$$$DUA$$$$$$$$$$$$$$$$$$______
_____$$$$$$$$$$$$$ME$$$$$$$$$$$$$$______
_____$$$$$$$$$$$$$$$PLAS$$$$$$$$$$______
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______
________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________
___________$$$$$$$$$$$$$$$$$____________
_____________$$$$$$$$$$$$$______________
________________$$$$$$$_________________
_________________$$$$$__________________
__________________$$$___________________
___________________$____________________

Hapi krahet larte ne qiell,
ti per mua je nje djell,
por e lumtur prap nuk jam,
se TY afer nuk te kam!


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:14


-.....shqiponj edashur.
_(_`.``)-.....m kryej nji porosi
_( `.`.`_`.)_ ...hapi kraht etua
_`._`-. .___`)._....fluturo pr .......
__\`--.___,'_`....)
____`--.____`.___.`)-...nisu pra t lutem
_____`--.---_`. `_`.-).....dhe mos undal askund
________`.--___`;___.`._)..........tfala idrgon vajzes
___________:-___:___;._`.__,.,_._.......q e... dua shum
____________`\___:_______,-(_____';o`>.
_______________`-.:`___,'___`.__.:___(,-`,...bri shum t fala
________________\_____;____J___;.___,:...-..........prqafoje pr mua
_____________,"`-._>-:_________;,'___`---).,---....thuaj se aj q t.d0
_____________`>'"___"-`_______,'___"":::::".._)`--......kurr ska pr t harrua
_______________`;"'_,___(\`\ __`:::::::::::'"____)_`---....
______________`-(_,' -'),)\`._______________.::::"' )`--"")..kur t krysh porosin
___________________\_,':_`.-'_`-----'_`--;-.___`.___``.)`--.___)........ktheu dhe shiqoje mir
_____________________`-^--'_________________\(-.___`.``-.`-=:-.__)............e thuj pr fund tung
____________________________________________`___(` . `.`._`.-._`-----.)..................e prgjithmon do shijosh lumturin[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:15


_________$$____$s_______$_____$______________$____ _________
________$$$___$$______$$___$$____$________$$____s_ ___Me dor desha t ndal diellin
_$$_____$$$$___$$$___$$$__$$$____$_______$$$___$$_ ___kur ne agim dit e re filloj
__$$$____$$$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$__$___$$$___$$__ ___$___rrezja e par si flak me djegu
___$$$$___$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$_$$$___ _$$$.__fjala e par zemrn me shpoi.
____$$$$$__$$$$$$$$______________$$$$$$$$$_$$$___$ $$$.___Me fjal desha t lus zotin
ss$$$$$$$$$$$$$______________________$$$$$$$$$$$$$ $.___n rrezen e par jetn ta filloj
______s$$$$$$__________________________$$$$$$$$$__ __me Han desha t krkoj Fatin
_s$$$$$$$$$_______s$$s________s$$s_______$$$$$$$$s ss.___ku je ,ku je , ku je..........
_____$$$$_______$__$______$__$_______$$$$$$__ ____Me koh, pa koh
,ss$$$$$$$_________________________________$$$$$$$ $$ss,____sa e mir ,sa e dlir me je ....
____$$$$$________________L________________$$$$$$$$ $$$$$sss
__ss$$$$$$________________________________$$$$$ss_ ___sa e mbl, sa e hidhur jet m jep
ss$__$$$$$$_________s__________s_________$$$$$__$s s.____jet m merr vetem ti .... e dashur
___s$$$$$$$$________$$_______$$_________$$$$$$$___ _ss_.___ Buzqershi s' m thua nj fjal
____$$$$$$$$$$_______$$$$$$$________$$$$$$__$$__ _____gjith Zemrn ta kam fal
__$$$$__$$$$$$$$____________________$$$$$__$$$___$ $_______
_$$$___$$$__$$$$$$$$___________$$$$$$$$$$$___$$$__ _____T dua ,t dua mori vakjz
$$___$$$___$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$$___$$s ______nuk beson sa kam per ty mall.
___$$_____$$$__$$$_$$$$_$$$$$__$$_$$$___$$$$___$ s_____prandaj eja tek une te lutem
_s$______$$____$$___$$___$$$$___$__$$_____$$s__ ______e me shuaj kete mall.
_________$______$____$____$$_________$______$__ _________


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:15


kto buzt emija
q digjen si prush
shpresoja se prveq teje
sdoti puthn askush

``.. Wink

mirpo qfar njeriu
po mendojka njet
jo sa eshof un
`s qenka realitet[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:16


_______t______.kt fjaln T Dua
______t_______.shum let sht me e thn
_____t________.Por besnik t ksaj fjale
____t_t_______.Vshtir sht t gjan
___t___t______.
__t_____t_____.aj apo ajo
_t_______t____.kt fjal kur ta thojn
__________t___.deri ne fund te jets
___________t__.besnik ti qndrojn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
______e_______.Ja un po t them
____e_________.kt ae ke dit
__e___________.jo me shkronja
___e__________.po me gjith shpirt
____e_e_______
_____e________.nuk po t them
______e_____e_.veq ashtu me fjal
_______e__e___.po pota thot zemra
________e_____.se pr ty ka mall
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

___d_d_d_______dashurin q kam
_d_______d_____ja po t tregoj
__d_______d____se m t vrtet
___d_______d___shum t dashuroj
____d_______d__
_____d______d__ndoshta nuk kam forc
______d_____d__sa t du t tregoj
_______d___d___po me aq forc sa kam
________d_d____dua tt prqafoj
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_u________u______un dua t them
__u_________u____se vrtet t dashuroj
___u_________u___dhe asnjier nga mendja
____u_________u__nuk dua tt largoj
_____u_________u_
______u________u_un zemr qka pata
_______u_______u_t gjitha ti thash
________u_____u__ta dhash edhe zemrn
__________u__u___ja mere mbaje tash
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__a_a_a____ani merre edhe shpirtin
__a______a___q brnda thell t ka
___a________a___ja merre edhe Jetn
____a__________a___se paty sm duhet asgja
_____a_a_a_a_a_a_a___
______a____________a___nuk t thash t dua
_______a_____________a___ashtu fjal t kota
________a______________a___pot thash t dua
_________a_______________a___leta dij tr bota[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:17


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++...Kete lule te bukur ...........,..-.-,_,. .................+++
+++.. me lote e kam ujit , ........ )`-. `.( ...................+++
+++ per ty o ... e dashur ........ /.....`...| ...................+++
+++...sa shum jam merzite ...... ...../../ .....................+++
+++....... .............. ................. =(../.=`. ..................+++
+++.sa po me dhemb zemra...... .`-;`.- ...................+++
+++ sonte ne kete nate te erret ... `)| .......................+++
+++.....per ty o ... e dashur...........-||...-|. ...............+++
+++-.....zemra po me plase......... ,_||.._,/ .................+++
+++........................... ...........,..... ||... ...................+++
+++..sa dote doja sonte............||..,||/ .......................+++
+++..te vdes edhe une............_`.|/||_, .....................+++
+++...se ti o ... e ime ............ -.._||/ ......................+++
+++...se po me mungon shum.......-||/.`..................+++
+++............................................... ..................... +++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:17


____*TE*DUAA*__________*TE*DUAA*_____T du zemr me gjith shpirt.
.____*DUA*____*TEE*_____*DUA*____*TEE*_____Se pa ty nuk shof drit
.__*TEE*_______*DUA*_*TEE*_________*DUA*____S' shof asgj me t vrtet
._*DUAA*___________*DUA*___________*TEE*____Pa ty jeta nuk sht jet
._*TEE*_____Ty___PR__GJITHMON ____*DUA*____T don zemra t thrret
.__*DUA*________DO_TE_JESH________*TEE*____
.___*TEE*______NE_ZEMRN________ *DUA*____Paty jeta m ndryshon
._____*DUA*_____TIME___________*TEE*____Paty zemra nuk jeton
._______*TEE*_______________*DUA*____Patu dita m bhet terr.
._________*DUA*___________*TEE*____Paty jeta nuk ka vler
.___________*TEE*________*DUA*____
._____________*DUA*____*TEE*____Se paty jet nuk kam
._______________*TE**DUA*____E mety t gjitha i'kam
._________________*DUA*_____ Je i imi t kam gjan
._________________.:Loqk..____Brenda nzmr ty t kam[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:18


Mshir
L$L__zem r e freskt
$L_ e pastr si loti
LLJ _Po krkon mshir
LjJj _nga ty dhe nga zoti
LLJJ _
LJ _nuk po t krkon
LJ _diqka q nuk bn
$LAKULLORE FORUMj _po pot krkon
7LJ _at qka e meriton
$Lj_
$LJ_n uk po krkon shum
LJ_ta bsh t pa mundurn
LJ_po po krkon nga ty
*LJ$_q ta bsh nt lumur
LJ__
*___shiqoj e kt zemr
B1__Se sa sht emir
$b _po krkon nga ti
bb _ndaj tkesh mshir
_
$1* _
JeB _
.................................................. ....._ [/B][/COLOR]

[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:18


. . . . . . . . . . oooooooooooooooo
. . . . . . . . . . oooooooooooooooooooo . . . .
. . . . . ooooooooooooooo oooooooooo
. . . . oooooooooooooooooooo ooooooooooooo
. . . . . ooooooooooooooooooo oooooooooooo
. . . . . . oooooooooooooooooo oooooooooooo
. . . . . . . oooooooooooooooooooo oooooooooooo
. . . . . . . .ooooooooooooooooooo omommoooooo
. . . . . . . . ooooooooooooooooooo oooooooooooo
. . . . . . . . ooooooooooooooooooo oooooooooooo
. . . . . . . . .oooooooooooooooooo oooooooooooo
. . . . . . . . . .oooooooooooooooooo oooooooooo
. . . . . . . . . . .oooooooooooooooooo oooooooo
. . . . . . . . . . . oooooooooooooooooo ooooo
. . . . . . . . . . . . oooooooooooo ooo
. . . . . . . . . . . .. . . . oooooooooooo
. . . . . . . . . . . . . . . .oooooooooooo
. . . . . . . . . . . . . . . . ooooooooo
. . . . . . . . . . . . . .ooooooooo
. . . . . . . . . .. . . . .. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . ./. .
. . . . . . . . . . . . . , . . . . . . . . . . . .,
. . . . . . . . . . . . . . . / . . . . .. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . / . . . . . .
. . . . . . . . . . .. . . / . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . ./ . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . / . . .. . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . / . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . .. / . . . . . . . . . . . . ./. .
. . . . . . . . . . . . / . . . . . . . . . . . . . . / . .
. . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . ./. .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:22


♥*.☆★..☆♥*.Ndoshta nje dite, ne te ardhmen
.♥*.☆★..☆♥*.Ti perseri, do te kthehesh
♥*..☆★..☆♥*.Por gjalle, mua te mjeren
♥*..☆★..☆♥*.Sbesoj se do te me gjesh.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*...☆★..☆♥*.Mbi varrin, ku une prehem
♥*.★..☆★..☆♥*.Me keqardhje, do te lotosh
♥*...☆★..☆♥*.Dhe ikjen tende, prej meje
♥*..☆★..☆♥*.Perjete, do ta mallkosh
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, shume i permalluar
♥*..☆★..☆♥*.Portretin tim, do ta kujtosh
♥*.☆★..☆♥*.Kur mbi pllake, te gdhendur
♥*..☆★..☆♥*.Emrin tim, do te lexosh
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Si kurre, ndonjehere
♥*..☆★..☆♥*. Do te ndjehesh, fajtor
♥*...☆★..☆♥*.Per zemren time, te mjere
♥*.★..☆★..☆♥*.Qe ti vete e copetove
♥*.☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, per te paren here
♥*..☆★..☆♥*.Mua falje, do te me kerkosh
♥*..☆★..☆♥*.Por pergjigjen time, nen dhe
♥*..☆★..☆♥*.Sdo mundesh, ta degjosh.
♥*...☆★..☆♥*.
♥*.★..☆★..☆♥*.Do te te fal, apo jo
♥*...☆★..☆♥*.As vete, nuk e di mire
♥*..☆★..☆♥*.Pasi atehere, shpirti im
♥*..☆★..☆♥*.Do te jete, plotesishte i shkrire.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, do te mbjellesh lule
♥*.☆★..☆♥*.Mbi dheun e varrit tim
♥*..☆★..☆♥*.Me qellim qe ato te celin
♥*..☆★..☆♥*.Si kujtim, per dashurine
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆ ♥*.Por lulet, do te vyshken
♥*...☆★..☆♥*.Dhe pa gjethe, do te ngelin
♥*.☆★..☆♥*.Edhe me gjak, po ti ujitesh
♥*..☆★..☆♥*.Ato kurre, nuk do te celin.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta naten, do te me presesh
♥*..☆★..☆♥*.Ne enderren tende, te trokas
♥*...☆★..☆♥*.Por edhe ne qofte se vij
♥*.★..☆★..☆♥*.Asnje fjale, nuk do te flas.
♥*...☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Me hijen e vdekjes, do te vij
♥*..☆★..☆♥*.Dhe syte mbi ty, do ti zgurdulloj
♥*..☆★..☆♥*.Frike ne zemer, do te te shtij
♥*.☆★..☆♥*.Derisa ty, te te tmerroj.
♥*..☆★..☆♥*.
♥*..☆★..☆♥*.Ndaj, po deshe te jetosh
♥*..☆★..☆♥*.Ne heshtje i pa shqetesime
♥*..☆★..☆ ♥*.Ben mire qe te harrosh
♥*...☆★..☆♥*.Mua dhe dashurine time.
♥*.★..☆★..♥*.
♥*.☆★..☆♥*.Ndoshta, vetem atehere
♥*..☆★..☆I ♥*.qete, do te jetosh
♥*..☆★..☆♥*.Dhe shpirtin tim, nen dhe
♥*..☆★..☆♥*.Ndoshta, nuk do ta trazosh!!!...
♥*.★..☆★..♥*.
[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:23


Pr ty O i Dashur Jets i dhash Fund

[♥]..Sot t gjith jan mbledhur
-[♥]..Por nuk sht dit gzimi
--[♥]..Tgjith jan t prlotur
---[♥].. Pr tm quar tek Varri..
----[♥]..
-----[♥]..Sikur tkisha mundesin
------[♥]..Edhe tju tregoja
------[♥]..Se pa t Dashurin Tim
------[♥]..Nuk munda t jetoja.
-----[♥]..
----[♥]..Mjaft m o Babi
---[♥]..Mos ma laj trupin me lot
--[♥]..Me dshir time vendosa
-[♥]..Tja jap fundin jets s kot.
[♥]..
[♥]..Me nj cop letr ta sqarova
[♥]..Dhe nj Amanet Babi ta krkova
-[♥]..t Dashurin tim ju t e lajmron
--[♥]..Dhe pr vdekjn time t i tregoni.
---[♥]..
----[♥]..Ju lutem Babi at mos mallkoni
-----[♥]..Nuk sht ai q jetn time morri
------[♥]..Isha vet fajtore, dhe Zotin e luta
------[♥]..Vdekjn ja kerkova, se jetn sun e ballafaqoja.
------[♥].. [/color
] -----[♥]..Tash dalngadal m mbuloni me dheh t zi
----[♥]..Dhe e di se m kthim mbrapa ska me gjet
---[♥]..O Babi im t lutem mos m qaj
--[♥]..Se n tjetrn bot lumturin do ta gjaj.
-[♥]..
[♥]..Dheu e shtrengon fort trupin tim
[♥]..Dhe ja fali kt pikllim
[♥]..Zemra ime nuk mund m t rrah
-[♥]..Dhe ndjehem m mir sepse dhimbje m ska
--[♥]..
---[♥]..O Babi t lutme falma kt gabim
----[♥]..por vetvrasja ma dha Lirin
-----[♥]..Ajo ishte gjja q frymn ma ndali
------[♥]..Sepse Jeta vetm pikllim m fali.
------[♥]..
------[♥]..Kam arritur n kt vend me lule
-----[♥]..Dhe gjithmon do ta pres t Dashurin Tim.
----[♥]..Ai do t martohet dhe do ta harron emrin tim
---[♥]..Mirepo un do ta pres q ta takoj n qiellin tim.
--[♥]..
-[♥]..Ather do ti them: " Pr ty O i Dashur Jets i dhash Fund ''
[♥]..Isha shum e re dhe t doja shum
[♥]..Nuk pendohem aspak q kt jet pr ty e dhurova
[♥]..Sepse shum t krkova dhe m n fund ne parajs t takova"[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:23


_______________________________________________$$$ $$$$$$
____________________________________________$$$$$$ $$$___$$$
________________________________________$$$$$$$$__ ___(&)_$$$$
____________________________________$$$$$$$$$$____ ________$$$$
.._________________________________$$$$$$$$$$$$$$$ _________$
_______________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$
_____________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$
__________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$_ _____$
________________________$$$$$$$$$$$$$_$$$$$$$$_$__ ______
_______________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$
_____________________$$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$_$
___________________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$_$---Ky bilbil i bukur
_________________$$$$$$$_$$$$$$$$$$$$_$$$---shum net po kndon
________________$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$----dashurin e humbur
_______________$$$$$_$$$$$$$$$$_$$$$$----me lot po e vajton
______________$$$$$_$$$$_$$$$$$-----
_____________$$$$_0||_$$$$$$$------ky bilbil i bukur
____________$$$_0000000000_$$$$$$----------me ze qe po qan
____________$$_00000000000_$$$$$$--------------ndarjen e te dashurit tim
___________$_0000000000000_$$$$$$$............. .......me lot po e lan
_________000000000000_$$$$$$$$...........kt bilbil t gjor
_______000000000000_$$$$$$$$$$...............ska m kush qe e ngroh
______00000000_$$$$$$$$$$$$$___......plaget e tij ne zemer
___000000_$$$$$$$$__$$$$$$$$......... ska kush ja shron
_0000_____$$$$$$$_000_$$$_0000000000000 000000000000
00________$$$$$$$_00000_$_00000000000000 000000000000
__________$$$$$$$__________
_________$$$$$$$.................
________$$$$$$$$.................vajto bilbil vajto
________$$$$$$$$$.................pr fatin tend te zi
_______$$$$$$$$$.................se edhe mua m ngjau
______$$$$$$$$$..................e njejta " Tradhti "
_____$$$$$$$$$
____$$$$$$$$............Iku ai diku larg
___$$$$$$$$...............me t veten deshir
__$$$$$$$$..................me harroj mua
_$$$$$$$.................me tha Lamtumir
$$$$$$$
$$$$$$..............................


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 5-2-2010 n 14:41


..._......._......_......._....Nga Kjo E Mallkuar .._......._......._......._.....
..._...|..____________________, ,
....../ `---___________----_____|] = = = Plumbin E Pranoj
...../_==o;;;;;;;;_______.:/Por T Ndahem Prej Teje
.....), ---.(_(__) /Kurr Nuk E Mendoj !
....// (..) ), ----"
...//___//Prandaj Te Lutem Kthehu
..//___// Nga Kjo E Mallkuar Me Shpeto
.//___// Se Kjo Zemer Vetem Ty Po Te Dashuron[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorNoRa
Administrator
Tema u vendos n Krye
6-2-2010 n 14:07
MemberKleo

Tema u hoq nga Kreu
21-3-2010 n 16:01

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 9-4-2010 n 13:26


__________♥_______________Te dua, a me don,
________♥__________♥______une per ty e jap jeten
______♥__♥_______♥________e ti per mua qmendon?!
____♥_____♥____♥__________dhe me trego sa me don
__♥________♥____♥__♥_____
____________♥____♥_____♥_O Zot i vertet
_____________♥____♥__♥_mos me le te vuaj
______________♥____♥___mos ma largo te dashurin
_______________♥_____te behet i huaj.
________________♥____

___♥♥♥_______Te mendoj ne vete
___♥___♥_____te mendoj me drite
___♥_____♥___ te dua me Zemer
___♥______♥__te dua me shpirt
___♥______♥__
___♥_____♥___Te kam dashur
___♥___♥____dhe shum te dua
___♥♥♥______por te lutem ty
_____________mos mem tradhtua
__♥_____♥___
__♥_____♥___Te dua do te them
__♥_____♥___dhe ashtu do te mbes
__♥_____♥___te dua do te them
__♥_____♥___gjersa une te vdes
__♥_____♥___
__♥_____♥___Oj Dashuri e mallkuar
__♥♥♥♥♥____pse sme le te qet
____________po me ben te vuaj
__♥__________gjithnje ne ket jete
__♥_♥________
__♥__♥_______Asgje me te bukur
__♥____♥_____ska ne kete jete
__♥♥♥♥♥♥____se dashurija e vertet
__♥______♥___asgje me te bukur
__♥_______♥_ska per mua
__♥________♥_sa i dashur kur me thet TE DUA


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 20:35


_____♣♣♣_____________♣♣♣
_ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ___♣♣♣
♣♣_______♣♣_____♣♣ ______ ♣♣
♣___________♣___♣ __________ ♣
♣____________♣_♣ ___________ ♣
_ ♣____________♣ ___________ ♣
__ ♣_______________________ ♣
____ ♣ __________________ ♣
______ ♣ ______________ ♣
________ ♣ __________ ♣
__________ ♣ ______ ♣
_______ ♣_♣__♣ __ ♣__♣_♣
______ ♣____♣__♣__♣____♣
_______ ♣_____♣♣_♣____♣
_________ ♣_♣__♣♣__♣
________________ ♣♣
_________________ ♣♣
__________________ ♣♣
_________________ ♣♣
________________ ♣♣
_____♣♣♣_____________♣♣♣
_ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ___♣♣♣
♣♣_______♣♣_____♣♣ ______ ♣♣
♣___________♣___♣ __________ ♣
♣____________♣_♣ ___________ ♣
_ ♣____________♣ ___________ ♣
__ ♣_______________________ ♣
____ ♣ __________________ ♣
______ ♣ ______________ ♣
________ ♣ __________ ♣
__________ ♣ ______ ♣
_______ ♣_♣__♣ __ ♣__♣_♣
______ ♣____♣__♣__♣____♣
_______ ♣_____♣♣_♣____♣
_________ ♣_♣__♣♣__♣
________________ ♣♣
_________________ ♣♣
__________________ ♣♣
_________________ ♣♣
________________ ♣♣
_____♣♣♣_____________♣♣♣
_ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ___♣♣♣
♣♣_______♣♣_____♣♣ ______ ♣♣
♣___________♣___♣ __________ ♣
♣____________♣_♣ ___________ ♣
_ ♣____________♣ ___________ ♣
__ ♣_______________________ ♣
____ ♣ __________________ ♣
______ ♣ ______________ ♣
________ ♣ __________ ♣
__________ ♣ ______ ♣
_______ ♣_♣__♣ __ ♣__♣_♣
______ ♣____♣__♣__♣____♣
_______ ♣_____♣♣_♣____♣
_________ ♣_♣__♣♣__♣
________________ ♣♣
_________________ ♣♣
__________________ ♣♣
_________________ ♣♣
________________ ♣♣
_____♣♣♣_____________♣♣♣
_ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ___♣♣♣
♣♣_______♣♣_____♣♣ ______ ♣♣
♣___________♣___♣ __________ ♣
♣____________♣_♣ ___________ ♣
_ ♣____________♣ ___________ ♣
__ ♣_______________________ ♣
____ ♣ __________________ ♣
______ ♣ ______________ ♣
________ ♣ __________ ♣
__________ ♣ ______ ♣
_______ ♣_♣__♣ __ ♣__♣_♣
______ ♣____♣__♣__♣____♣
_______ ♣_____♣♣_♣____♣
_________ ♣_♣__♣♣__♣
________________ ♣♣
_________________ ♣♣
__________________ ♣♣
_________________ ♣♣
________________ ♣♣


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 20:39


___.▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼ ;┼┼┼┼┼┼█░▒▓░░░░░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
__▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼▄██▄┼┼┼▄█&# 9608;▄┼┼█░▒▓(▒)(♥)(▒)░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼██████┼████& #9608;█┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
____▒░░░░░▓▒░█┼██████████ ;███┼█░▒▓░░░░░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼████♥LOVE♥.███┼ 608;░▒▓░(▒)(▒)░▒
_.▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼█████████&# 9608;█┼┼█░▒▓(▒)(♥)(▒)░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼█████████& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼█████┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼███┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
_.▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼█┼┼┼&# 9532;┼┼┼█░▒▓(▒)(♥)(▒)░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░▒
___.▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼ ;┼┼┼┼█░▒▓░░░░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
_.▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼▄██▄┼┼┼▄█&# 9608;▄┼┼█░▒▓(▒)(♥)(▒)░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼██████┼████& #9608;█┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼██████████ ███┼█░▒▓░░░░░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼████♥LOVE♥.███┼ 608;░▒▓░(▒)(▒)░▒
_.▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼█████████&# 9608;█┼┼█░▒▓(▒)(♥)(▒)░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼█████████& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼█████┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼███┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
_.▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼█┼┼┼&# 9532;┼┼┼█░▒▓(▒)(♥)(▒)░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░░▒
_▒░░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼_ 32;┼┼┼█░▒▓░_(▒)(▒)░▒
_.▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼▄██▄┼┼┼▄█&# 9608;▄┼┼█░▒▓░(▒)(♥)(▒)░▒
___▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼██████┼████&# 9608;█┼█░▒▓░_(▒)(▒)░▒
__.▒░░░░░▓▒░█┼██████████ ███┼█░▒▓░░░░░░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼████♥LOVE♥.███┼ 608;░▒▓░_(▒)(▒)░▒
_▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼█████████ 608;█┼┼█░▒▓░(▒)(♥)(▒)░▒
___.▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼█████████& #9532;┼┼█░▒▓░_(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼█████┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼███┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░_(▒)(▒)░▒
__▒░(▒)(♥)(▒)▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼█┼┼┼&# 9532;┼┼┼█░▒▓░(▒)(♥)(▒)░▒
____▒░(▒)(▒)_▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼& #9532;┼┼█░▒▓░_(▒)(▒)░▒
___▒░░░░░▓▒░█┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼ ┼┼┼┼█░▒▓░░░░░░▒ per ty
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 20:43


░இஇஇ█▓░ __░இஇ█▓░♥
_░இஇ█▓░_____░░இ█▓░♥
__░இ█▓░____░இஇ█▓░♥
__░இ█▓░░இஇஇ█▓░♥
__░இஇஇஇஇ█▓░♥
__░இஇஇஇ█▓░♥
__░இ█▓░இஇஇ█▓░♥
__░இ█▓░_░இஇஇ█▓░♥
_░இ█▓░___░இஇஇ█▓░♥
░இஇஇ█▓░___░இஇ█▓░♥
_░இஇஇ█▓░____░இ█▓░♥
___░இஇஇ█▓░___░இ█▓░♥

__░இஇஇ█▓░♥
_░இஇஇஇ█▓░♥
___░இஇ█▓░♥
_____░இ█▓░♥
_____░இ█▓░♥
_____░இ█▓░♥
_____░இ█▓░♥
_____░இ█▓░♥
_____░இ█▓░♥
___░இஇ█▓░♥
_░இஇஇஇ█▓░♥
__░இஇஇ█▓░♥


_______░இஇஇ█▓░♥
_____░இஇஇஇஇஇ█▓░♥
___░இஇஇஇஇஇஇஇ█▓░♥
__░இஇஇ█▓░_░இஇ█▓░♥
___░இஇஇ█▓░♥
_______░இஇ█▓░♥
_________░இஇ█▓░♥
_░இ█▓░__░இஇஇ█▓░♥
░இஇ█▓░___░இஇஇ█▓░♥
░இஇஇ█▓░░இஇஇஇ█▓░♥
_░இஇஇஇஇஇஇஇஇ█▓░♥
____░இஇஇஇஇஇஇ█▓░♥
_______░இஇஇஇஇ█▓░♥


_______░இஇஇ█▓░♥
_____░இஇஇஇஇஇ█▓░♥
___░இஇஇஇஇஇஇஇ█▓░♥
__░இஇஇ█▓░_░இஇ█▓░♥
___░இஇஇ█▓░♥♥
_______░இஇ█▓░♥♥
_________░இஇ█▓░♥♥
_░இ█▓░__░இஇஇ█▓░♥♥
░இஇ█▓░__░இஇஇ█▓░♥_♥
░இஇஇ█▓░░இஇஇஇ█▓░♥_♥
_░இஇஇஇஇஇஇஇஇ█▓░♥_♥_♥
___░இஇஇஇஇஇஇ█▓░♥__♥__♥
______░இஇஇஇஇ█♥_____♥__♥ Per TY

`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jasht Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar n 6-5-2010 n 20:48


................. *I♥I*............................*I♥I* ...................
........... *I♥I*........*I♥I*...........*I♥I*........*I♥I* ............
....... *I♥I*...............*I♥I*..*I♥I*..................*I♥I* ........
...... *I♥I*.....................*I♥I*........................*I♥I* .......
....... *I♥I*.............Akullore Forum.........*I♥I* ........
......... *I♥I*..............................................*I♥I* ...........
............. *I♥I*......................................*I♥I* ...............
................. *I♥I*..............................*I♥I* ...................
..................... *I♥I*......................*I♥I* .......................
......................... *I♥I*..............*I♥I* ...........................
............................. *I♥I*......*I♥I* ...............................
.................................... *I♥I* ......................................

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 20:53


________________(░_(░)_(░)_(░))
_____________░(▒)░(▒)░(▒)░(▒)░) ______________♣♣░
___________((▒)..(▒)((▒).(▒)/(▒)(▒)░) _________________♣♣░
__________/((▒..▒(///▒.▒(▒)/\(▒)▒)(▒) _____________♣♣░
_________((▒..▒(///▒.(▒//(▒)▒))(▒)(▒)) ___________♣♣░
_________I((▒.▒((((///(.▒))░░░░░.(▒) __________♣♣░
__________((((((▒.▒.(((.▒.░░░( 0░\ _____________♣♣░
_________ ((.(▒((((▒...░░░░░░░ - _ ____________♣♣░
___________(((▒\\\// .(░░░░░░░< _________________♣♣░____
___________(((▒)░░░(░░░░░░░) ___________██▓█♥█▓█
____________|░░░░░░░░\ -___________________█_█▓♥█♥▓█
___________▓▓▓▓▓▓▓\\/▓| ___________________█_█▓█♥█▓█
___/▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓\|▓▓▓|\________░|█.█ ;▓▓▓█
__/▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓|_______░ ;|█████|____
__▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓& #9619;____░░░░_____
__▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓& #9619;▓__▓▓▓▓▓______
_▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓&# 9619;▓▓_▓▓▓▓▓_____
_▓▓▓▓▓_/▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓_____
_▓▓▓▓▓_/▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓\▓▓▓▓ ;▓▓▓▓▓▓_
_▓▓▓▓▓_/▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓\|_▓▓▓▓` 19;▓▓▓▓
__▓▓▓▓_/▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓\||__▓▓▓▓▓& #9619;▓▓_
__▓▓▓▓_(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓\||___▓▓▓▓▓ ▓▓
_.░░░░░(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_______▓▓▓▓ ▓
___░░░(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
____░░{]]I▓I]]]]I▓I]]]]I▓I]]I▓]I▓]}}
______(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_____(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_____(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
______(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
________▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_________▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_________▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
_________▓▓▓▓▓▓▓_▓▓▓▓▓▓▓▓
_________▓▓▓▓▓▓▓__▓▓▓▓▓▓▓▓
________▓▓▓▓▓▓▓▓__▓▓▓▓▓▓▓▓
________▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
________▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
__$$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$$▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$$▓▓▓__▓▓▓▓▓▓▓▓
▓$_______▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓________▓▓▓▓▓▓▓▓▓
__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓
____________$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________▓▓▓▓____▓▓▓▓▓ Ky eshte Kmarieri Forumit Akullore
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 20:55


___________
_______
________
_____
____
_*.'*TE.'*.'*.
__*.'*.DUA'*.'*.'*'
____*.'*.'*.'*.
_____
___
______
____$_____
___$$_____ $$_
___$$$__________ $$
__$$__$$$_______$$
__$$_____$$____ $$____$
__$$______$$_ $$_____$$
___$$_____$$ $$____$$$$
_____$$$_$$ $$____$$$$$$
________$$ $$___$$$__ $$$
________$$ $$__$$$____$$$
________$$ $$_$$$_____ $$$
________$$$ $ $$_______$$$
_________$$$ $$_______$$$
__________$$$$$______$$$
____________$$$$__$$$$
_______________$$$

`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 20:59


.,,..,,..
♥』 Te Dua 『♥』『♥』 Ty 『♥
.,,..,,..,,.
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 6-5-2010 n 21:14


.**. .. .. .**.
.... .**... .. .**.
.**.Www.Akullore Forum.Com **.
.... .**... .. .**... .*.
.**. .. .. .**.


[Modifiko 6/5/2010 nga NoRa][Modifiko 27/5/2010 nga NoRa]
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11