Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: SHTATE MREKULLITE E BOTES MODERNE

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

lexoj.gif postuar nė 11-7-2007 nė 22:39
SHTATE MREKULLITE E BOTES MODERNE


The Empire State Building

350 Fifth Avenue,, New York, NY 10001
(448 meters)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-7-2007 nė 22:45


iMPIANTI HIDROELEKTRIK Itaipu NDERTUAR NE 1975 DERI 1991 NE LUMIN PARANA, PUNE E PERBASHKET E DY VENDEVE PARAGUAJ DHE BRAZILShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-7-2007 nė 22:47


Channel TunnelANGLI-FRANCE


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-7-2007 nė 22:48


KANALI PANAMASE

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-7-2007 nė 22:51


STACIONI PER MBROJTEN E DETIT TE VERIUT


DANIMARKE


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-7-2007 nė 22:53


GOLDEN GATE BRIDGE (URE)

LIDH SAN FRANCISKON ME MARIN COUNTY

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bebush i Shpajf
****


Foto


Postime: 521
Regjistruar: 7-2-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-7-2007 nė 00:04


Ke arruar vine§in e Bashkimit :23 Dhe ai eshte mrekulli Moderne:23
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 15
Regjistruar: 11-7-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-7-2007 nė 01:29


kto jan artificiale. mbrekullit e botes jane natyrale
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 15
Regjistruar: 11-7-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-7-2007 nė 01:38


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 15
Regjistruar: 11-7-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-7-2007 nė 01:42


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 15
Regjistruar: 11-7-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-7-2007 nė 01:43


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 15
Regjistruar: 11-7-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-7-2007 nė 01:48


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11