Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3
Autori: Subjekti: Rrėfime tė vajzave shqiptare tė dhunuara gjatė luftės nė Kosovė

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 15-6-2010 nė 19:15


Mendoj se duhet ti lexojne keto postime njerezit qe jan ne krye te vendit , ata qe nuk mun dti quaj Politikan , ata qe harruan sa shpeejt vuajtjet e Kosovareve , gjith keto masakrime perdhunime etj etj qe i tha Enkelajda me larte
TURP TURP TURP per qeveritaret tane
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Robi Dashuris
********


Foto


Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009

Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 1-11-2010 nė 21:00


nuk di cfar te them pas gjith ketyre qe lexova,ju betohem koka po me dhemb.

zoti e denoft at serbi.


Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 244
Regjistruar: 1-10-2008
Vendndodhja: aty ku zemra jote rrahe

Gjendja: Busy
Busy
Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: e dashuruar

[*] postuar nė 2-11-2010 nė 16:36


u zhdukte fara e serbeve mos ndegjovsha kurr emer serbe zoti i denofte be ferr te djalliteShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 7-2-2011 nė 19:31


Cituar: Postimi origjinal nga GoNi  
nuk di cfar te them pas gjith ketyre qe lexova,ju betohem koka po me dhemb.

zoti e denoft at serbi.eh mer Gon , keto jan vetem nje pik uje ne det ne krahasim me qka une kam pare e ndegjuar nga goja e vet personave .........

Por ta them te zemres se ne ate kohe mendoja se gjiiiiiith keto te kqija ka ber sjerbi , besoj se i kan ra ne mend Shqiptarit dhe eshte nje stacion ku do kthehet Historia e Shqiptarit ne dobi tonin , por kotttt , vertet kottt mendoja se do behet mire ,
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 7-2-2011 nė 21:58


Cituar: Postimi origjinal nga limi  
Mendoj se duhet ti lexojne keto postime njerezit qe jan ne krye te vendit , ata qe nuk mun dti quaj Politikan , ata qe harruan sa shpeejt vuajtjet e Kosovareve , gjith keto masakrime perdhunime etj etj qe i tha Enkelajda me larte
TURP TURP TURP per qeveritaret tane


Me gjith deshir do i lexoja,por mjaftoj ti lexoj vetem titullin dhe te behem keq....
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 7-2-2011 nė 23:18


me vje shum keqJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 7-2-2011 nė 23:21


Shkjaaaa hesapi , eshte i pa meshirshem , nuk luftonke me burra frontale , por shkonte ku eshte pika me elige .Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 7-2-2011 nė 23:22


:maslayJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 7-2-2011 nė 23:45


Lexova vetem titujt siper cdo tregimi .... Do kisha shume deshire ti lexoja te gjitha fjale per fjale sepse menoj se duhen lexuar nga te gjithe... Keto vajza edhe gra qe kan deshmuar i kan ri jetuar tmerret vetem edhe vetem qe te mesoj populli te verteten se cfare ka ndodhur... por ja qe un personalisht nuk e kam zemren aq te fort.
Cfare ka ndodhur ato vite te le pa fjale edhe une nje vajze shqiptare nuk guzoj as te imagjonoj se cfare nje tjeter vajze shqiptare ka jetuar...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 18
Regjistruar: 30-5-2018

Gjendja: Thinking
Thinking
Gjinia: Femėr
Mosha: 23
Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-5-2018 nė 11:27


슈퍼카지노
우리카지노
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 18
Regjistruar: 30-5-2018

Gjendja: Thinking
Thinking
Gjinia: Femėr
Mosha: 23
Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-5-2018 nė 11:28


슈퍼카지노
우리카지노

더킹카지노
트럼프카지노
33카지노
개츠비카지노
바카라사이트
카지노사이트
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 18
Regjistruar: 30-5-2018

Gjendja: Thinking
Thinking
Gjinia: Femėr
Mosha: 23
Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-5-2018 nė 11:28


슈퍼카지노
우리카지노

더킹카지노
트럼프카지노
33카지노
개츠비카지노
바카라사이트
카지노사이트
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11