Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2
Autori: Subjekti: Poezi dhe krijime qė i kushtohen Gjuhės Shqipe

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 20-9-2014 nė 11:56


Uria e poetit

Nuk jam i uritur per buk e kripe
por per figura e vargje

nuk jam i etur per uj e lengje
por per gurra frymezimesh


nuk jam i varfer per pasuri
por per vargjet e kontrolluara
neper zyra te sekuestrimit


nuk me dhemb koka
nga tensioni i lart i gjakut
por per poezit e denuara
me shum vjet heqje lirie

uria ime esht e madhe
ma shun vetem alfabeti im
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 18
Regjistruar: 30-5-2018

Gjendja: Thinking
Thinking
Gjinia: Femėr
Mosha: 23
Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-5-2018 nė 11:27


<a href="https://aticpay.com/super/">슈퍼카지노</a>
<a href="https://aticpay.com/woori/">우리카지노</a>
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 18
Regjistruar: 30-5-2018

Gjendja: Thinking
Thinking
Gjinia: Femėr
Mosha: 23
Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-5-2018 nė 11:27


<a href="https://aticpay.com/super/">슈퍼카지노</a>
<a href="https://aticpay.com/woori/">우리카지노</a>
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11