Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Versioni i Printueshm  
Autori: Subjekti: ME PELQEN TA KALOJ DITEN ME SHOKET.....SEPSE...!!

Super Antar
***


Foto


Postime: 166
Regjistruar: 11-2-2009

Vendlindja: Greece
Greece
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 26
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

exclamation.gif postuar n 31-1-2010 n 02:10
ME PELQEN TA KALOJ DITEN ME SHOKET.....SEPSE...!!


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 166
Regjistruar: 11-2-2009

Vendlindja: Greece
Greece
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 26
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar n 31-1-2010 n 02:19


PO KU KA ME MIRE SE ME SHOKET:cool0003:
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jasht Linje

Gjendja: Asnj Gjendje

[*] postuar n 31-1-2010 n 10:03


mendoj se ksa kenaqesi me te madhe te kalosh diten mes miqesise dhe shoqerise
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014
Vendndodhja: Ne Zemren E Tij

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 22
Jasht Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar n 23-9-2014 n 09:10


argetohemi pa mas,dhe sidomos kur kujtojm kohet e vjetra
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te muar..........
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>> ~ Jetmira ~
"""""""""
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11