Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: 10 gjėrat qė iu bėjnė tė ndjeheni si burrė


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-1-2010 nė 16:32
10 gjėrat qė iu bėjnė tė ndjeheni si burrė


Pėrveē akteve madhore qė njė mashkull di tė bėjė, ekzistojnė disa detaje, qė gjinia e bukur i adhuron tek njė mashkull i vėrtetė.

Hap kavanozin

Derisa sa ajo sforcohet tė hap kapakun e njė kavanozi…Merreni atė nga ajo dhe hapeni nė njė formė krenare, qė ajo tė kuptojė se nuk ia bėnė dot pa ju. Sidoqoftė hapja e kavanozave ėshtė punė burrash.

Pėrdore shpesh fjalėn “bir”

Kjo vlen nė veēanti pėr meshkujt policė. Por edhe nėse kėtė e pėrdorni me fėmijėt ju do tė dukeni tamam si njė burrė dhe baba njėkohėsisht.

Bėje rrėshqitjen e duhur

Goditjet e lira tė Bekamit? Shumė dobėt. Rrėshqitja e Stjuart Pirsit ėshtė kulmi i njė ndeshjeje fubollistike. Njė fitore stimuluese pėr tė rrėmbyer topin si njė burrė. Me tė vėrtetė magjike.

Mprehja e lapsit me thikė

Rambo, apo jo?Duart tregojnė edhe fuqi. Nuk mė duhet mprehėsi i lapsave, thikėn madje e pėrdorė edhe mė mirė.

Mbėrri majat

Kombinimi I veprimeve vozitje, hapje xhami dhe hedhja e njė mbeturine mbi grumbullin tjetėr tė mbeturinave, janė vėrtetė akte mashkullore. Njė shkatėrrim i zhurmshėm.

Pirja nė pab

Nė mėnyrė specifike, ngritja nga tavolina, hedhja e palltos anash dhe rrufit dy tri gota nė njė moment tė vetėm me lėvizje tė shpejta. Pastaj hapja e derės dhe fjala “Ikim” me tė vėrtetė janė akte qė njė mashkull tė duket seksi dhe shumė I forte.

Takimi me miq

Njė shtrėngim duarsh nė mėnyrėn mashkullore pastaj dhe njė rrahje shpatullash, njė tjetėr moment magjik i mashkulloritetit, kur nė sfond janė femrat qė shigjetojnė me admirim.

Shenja e pėrleshjes

Ju kujtohet Al Pacino nė “Scarface”, njė simbol i mashkullit tė fort dhe sypatrembur, qė paraqet njėkohėsisht edhe anėn joshėse qė kanė burrat e vėrtetė. Dhe kur ajo pyet se a ishte e dhimbshme, ju jepni pėrgjigjen mė tė duhur “ Jo aspak”.

Njė kauboj i vėrtetė

Kur zogjtė shkojnė nė piknik ata cingėrojnė. Ndėrsa ju e shoqėroni nė ranqet me kuaj duke i dhėnė leksione dhe kujdesur qė ajo tė mos rrėzohet nga kali qė ju keni pėrzgjedhur pėr tė.

007 Unė quhem Bond…

Njė moment kontakti me sy pėrball asaj do tė thotė shumė nėse ju pėrqendroheni tek stili i Xhejms Bondit, mashkulli mė burrėror dhe seksi I tė gjitha kohėve.

Bota Sot
”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 27-1-2010 nė 19:04


10 GJERA QE NA BEJN TE NDJEHEMI "SI BURR"??? LOOOL


MOS ESHTE PER FEMRAT KJO TEME QE DUAN TE BEJN SI BURRAT...:cool0003:


Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 09:11


aahahaaha sa ju shkon mor cuna m amanShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11