Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Meshkujt perfekt janė vetėm njė mit


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-1-2010 nė 16:29
Meshkujt perfekt janė vetėm njė mit


“Femrat tė cilat vazhdojnė tė kėrkojnė “mashkullin e duhur’ edhe pas moshės 30-vjeēare, janė tė gjykuara qė tė jetojnė vetėm-“thotė Lori Gottlieb, autore e librit kontrovers “Marry Him: The Case for Settling for Mr Good Enough”.

Ajo kėrkon nga fermat, qė tė mos e kėrkojnė mashkullin e pėrsosur, por tė zgjedhin atė qė iu pėrshtatet. Gottlieb thotė se besimi se ekziston mashkulli ideal ėshtė vetėm njė mit, ndėrsa pėr kėtė fajėson filmat romantikė tė cilėt i nxisin femrat tė kėrkojnė dashuri tė tillė. Problemi i femrave, sipas Gottlieb, ėshtė se e teprojnė me idealizimin e martesės, ndėrsa, gjithmonė sipas autores, ideja e dashurisė romantike ėshtė thjeshtė njė fantazi e cila i bėn femrat tė lumtura nė momentin kur mendojnė pėr diēka tė tillė.

Bota Sot
”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 09:12


zoti ndaj e krijoi mashkullin dhe femrewn,sepse nuk ka njeri perfektShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11