Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: ~Do te te pelqente te beheshe aktor/aktore ne te ardhmen?~

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 30-6-2007 nė 03:42
~Do te te pelqente te beheshe aktor/aktore ne te ardhmen?~


do ju pelqente kjo gje?apo ndoshta ktu kemi ndionje aktore ose aktor?

Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 30-6-2007 nė 08:28


Jo sdo behesha aktore sepse tash kam zgjedhur profesjonin tim,
dhe me pelqen shum...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
BabyBlue

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-6-2007 nė 12:16


Gjithmone kam enderruar te luaja role ne teater, sidomos dramen.

Sweet_Angel
****


Foto


Postime: 632
Regjistruar: 29-3-2005

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: "engaged''

[*] postuar nė 30-6-2007 nė 21:47


mua me pelqen te luaj komedi kur isha ne shkoder kam luajtur ne shkolle pjese komedike dhe dramatikeKater gjera ne jete nuk kthehen mbrapa:
momentet qe ke jetuar
veprat qe ke bere
fjalet qe the
dhe shancet qe ke humbur.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dancing Lady
*******


Foto


Postime: 1790
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: with my baby ..(E+E=ONE)

Gjendja: In Love
In Love
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: erwta m ...aparaititi m anapnoi

[*] postuar nė 1-7-2007 nė 01:36


do me pelqente te behesha aktore por besoj qe ky profesion nuk eshte per muaShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 1-7-2007 nė 05:45


po kimiste lejohet me u be?:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 58
Regjistruar: 25-6-2007

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 1-7-2007 nė 08:01


jo se kisha nderru profesjonin hiq
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 1-7-2007 nė 23:41


Sha je me profesjon lendi qe se kishe ndrru?Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~E embel si Akullore~
***


Foto


Postime: 466
Regjistruar: 2-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 2-7-2007 nė 19:53


jo, nuk kam patur ndonjehere prirje ne fushen e aktrimit
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 2-7-2007 nė 20:05


uuuuuuu spaskam dhene mendimin e ime unaaaaaaaaa:P:P:P
une them qe ndoshta edhe mund te behem aktore sepse kam prirje dhe jam shume mire ne lenden e letersise...por ka dhe gjera me te rendsishme!!!


Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 27-7-2007 nė 23:13


joooooViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 43
Regjistruar: 21-8-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 20-10-2007 nė 04:12


aktor jam kush se beson emerin ekam leonard ujka te klikojn ne internet ose ma sakt te pysin ne teatrin migjeni tung njerez
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 43
Regjistruar: 21-8-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 20-10-2007 nė 04:16


aktrimi don njerez te ndjeshem dhe te dashur.........gjeja e par qe nje aktor te ket eshte te ket kultur un e lash artin se spata kultur ose ma sakt punova 8 vjet sme lla kush nji lek keshtu eka arti atje skajn aktort ma te mir te shqiperis buk me hanger aj sasht art po prap ne sna e nin kena sali berishen lum na pa drita
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 20-10-2007 nė 19:36


jo...asnjeher sme ka pelqyer*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 19:18


shi dreqi...:P*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 163
Regjistruar: 9-11-2007
Vendndodhja: Heaven&Hell

Jashtė Linje

Gjendja: mire & keq

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 19:34


Do me pelqente vetem te luaja ne nje filem, mundesisht nje pjese si nje Zane o Engjell. Por si #@!--)riere se pelqej, s'me pelqen jeta qe ben nje actor/re. Shume rremuje me duket, sikur s'kane ate rehatine ne familje dhe kudo qe te dalesh s'te lene rehat gazetaret/fotografet.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 153
Regjistruar: 12-4-2007
Vendndodhja: Durres

Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 19:38


Nuk me pelqen dhe aq shum ky profesion.

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 20:25


jooooooo:respekt
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:17


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga angel_4ever
do ju pelqente kjo gje?apo ndoshta ktu kemi ndionje aktore ose aktor?
arti esht aktor po shttttttt mos tregoni se esht konfidenciale
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 192
Regjistruar: 12-11-2007
Vendndodhja: tek zemra e dikuj

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: rehat

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:19


ne nje menyr a tjeter aktroim gjith diten[color=violet]Askush nuk i meriton lotet e tua
ai qe te do
nuk te ben te qash
[img]http://img147.imageshack.us/img147/6797/pa#@!--)on1jp2.gif[/img][/color]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:20


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ersa_voglushe
ne nje menyr a tjeter aktroim gjith diten
ca pjese po luan tani mi?:lol
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 192
Regjistruar: 12-11-2007
Vendndodhja: tek zemra e dikuj

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: rehat

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:22


nje pjes eshte shum e bukur
sikur vi un tek ti edhe ta heq ate
shamin qe ke te koka edhe pastaj:cekan:cekan:cekan:cekan:cekan
[color=violet]Askush nuk i meriton lotet e tua
ai qe te do
nuk te ben te qash
[img]http://img147.imageshack.us/img147/6797/pa#@!--)on1jp2.gif[/img][/color]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:25


enderro zemra enderro se te ben mir te shton kreativitetin:kaq
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 192
Regjistruar: 12-11-2007
Vendndodhja: tek zemra e dikuj

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: rehat

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:25


qke me mua ti qe kapesh kaq shum:dyshoj[color=violet]Askush nuk i meriton lotet e tua
ai qe te do
nuk te ben te qash
[img]http://img147.imageshack.us/img147/6797/pa#@!--)on1jp2.gif[/img][/color]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 21:27


ngaqe je flutur mi prandaj dua te te kap:24
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
 Faqet:  1  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11