Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Me bjondina

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 16-1-2010 nė 23:44
Me bjondina

Biondina dhe banja

Pse biondina kur tė lahet e lė derėn e banjės hapur
Sepse frikėsohet mos po e sheh kush pėr vrimė tė ēelėsit
Biondina dhe seksi

Pse biondinės nuk i dėgjohet zėri gjatė seksit
Sepse i ka thėnė nėna tė mos flasė me njerėz tė huaj
Biondina dhe interneti

Pse nė monitor tė kompjuterit mbesin gjurmėt e kėmbėve
Sepse biondina ka dashtė tė hyjė nė internet.
Biondina dhe muri

Pse rrėzohet muri kur mbėshtetet biondina nė tė
Sepse me i menēuri lėshon pe
Biondina nė kinema

Pse biondina ulet nė rreshtin e parė nė kinema
Sepse dėshiron ta shohė filmin e para
[Modifiko 27.09.2006 nga Enkelejdaa]

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 17-1-2010 nė 04:24


Barcoleta me Bjondina....

Biondina dhe banja
Pse biondina kur tė lahet e lė derėn e banjės hapur
Sepse frikėsohet mos po e sheh kush pėr vrimė tė ēelėsitBiondina dhe seksi
Pse biondinės nuk i dėgjohet zėri gjatė seksit
Sepse i ka thėnė nėna tė mos flasė me njerėz tė huajBiondina nė kinema
Pse biondina ulet nė rreshtin e parė nė kinema
Sepse dėshiron ta shohė filmin e paraBiondina dhe muri
Pse rrėzohet muri kur mbėshtetet biondina nė tė
Sepse me i menēuri lėshon peBiondina dhe interneti
Pse nė monitor tė kompjuterit mbesin gjurmėt e kėmbėve
Sepse biondina ka dashtė tė hyjė nė internet.Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 17-1-2010 nė 10:04


pa bjondina
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:45


17 Bjondinat
kan qen 17 bjondina para nje diskoteke kan qen tuj prit.. rojtari diskotekes i pyet pse nuk hyni mbrenda po pritni? ato i pergjigjen e presim edhe 1 a nuk duhet me qen 18 per me hy mbrenda…
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:46


Biondina
Jepi edhe njė shansė
Ne nje konkurs ne Gjermani moderatori pyet nje konkurues.”sa bejne 2+2?”"5,qe pergjigja”-Gjithe salla tha.jepi dhe nje shans.Moderatori pyet perseri.”Sa bejne 2+2?”-”3 -qe pergjigjja”Salla edhe njehere-Jepi edhe nje shans.Moderatori drejtohet nga konkuruesi dhe me nje ton te ashper e pyet perseri.”Sa bejne 2+2?” “4 -u pergjigj konkuruesi” Nje bjonde nga salla,”-Jepi dhe nje shans!!!!
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:46


Biondina

Dy bionde qėndrojnė pranė njė lumi por ne ane te kundėrta. Biondja nga njėra ane e lumit e thėrret bionden ne anėn tjetėr dhe e pyet? Hej, te lutem me thuaj se si mund te kaloj ne anėn tjetėr te lumit?
Biondja tjetėr i pėrgjigjet: Po ti tashme je ne anėn tjetėr te lumit.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:50


Kjo nuk esht barcalet por esht HISTORI E vertet me ka ndodhur mua ne nje KLUB.....Isha un me 2 djemt e axhes edhe me 2 shok njeri prej SHKODRE edhe tjetri prej RReshin, edhe hym ne klub edhe porositem nga nje me piiii, edhe vjen kamariera edhe thot c'far doni te pini, edhe ne i tham ashtu ashtu, edhe ajo kur pruni pijet, edhe ajo goca na tha neve ta bej nje pytje Cuna, edhe ne i tham beje moooo ZEMER??? edhe na tha me sinqeritetin tuaj qe keni, i keni qef BJONDET apo i keni Inat???? Po ne ishim tap fillum tu qesh hahahahahahahahahhahahahahahahahhahahaha, ajo u habit, pse qeshin keto, ne vetem tu qesh, sepse se kuptoj ajooooo, Se i kishin Dalur Tangat :happy0195:happy0195:happy0195:happy0195
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:51


Biondina

B. Doktor unė dua te bėhem 100 vjeē
D. A pini duhan?
B. Jo!
D. A hani aq sa keni dėshire?
B. Jo!
D. A shkoni vone ne shtrat?
B. Jo!
D. A keni histori me femra?
B. Jo!
D. Po pse do te jetosh kaq gjatė pra?
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:52


Biondina nė kafiteri
- Mė falni, ēfarė ėshtė kjo farė “hibiskus”?
- Ėshtė ēaj.
- Atėherė mė jepni njė hibiskus prej kamomile:happy0195
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 21:53


Bjondinat dhe bombet
Dy bjondina duke u shetitur gjejnė dy bomba….
E para: „ Ne duhet kėtė menjėhere ta lajmrojme nė polici“
E dyta: „Por nė qoft se njėra eksplodon“
E para: „ po i thojmė se aty kishte qenė vetėm njė“…….
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6888
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 3-3-2011 nė 23:52


po edhe zeshkanet jan te njejta:ashamed0005
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 5-4-2012 nė 00:45


Ditari i njė biondeje qė po udhėton me anije.
E hėnė: Mė ka ftuar nė darkė kapiteni i anijes. Ėshtė shumė i mėrzitshėm.
E martė: Kam shėtitur nėpėr kuvertė me kapitenin. Nuk mund ta duroj.
E mėrkurė: Kapiteni i anijes mė gjuan me oferta tė ndryshme. Ēka po mendon ai pėr mua?
E enjte: Kapiteni tha se do ta pėrmbysė anijen nėse nuk fle me tė.
E premte: Shpėtova jetėn e 300 njerėzve!
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 5-4-2012 nė 00:45


Konkurron njė bionde pėr sekretare, ndėrsa e pyesin:
- Nėse do t’ua jepnin 5.000 euro dhe tė themi se nga to 20 % janė tatim, sa do tė hiqnit?
- Gjithēka, pėrveē vathėve.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 5-4-2012 nė 00:46


Tregon biondja:
- Burri tė premten ma solli njė pulė dhe mė tha: “Pėrgatite mirė pėr tė dielėn”. Nuk e dija se ēfarė veshin pulat tė dielėn, por e gjeta njė fustan tė bukur...
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 13-2-2013 nė 12:35


Kur qesh biondja
Si ta bėsh bionden qė tė qeshė tė dielėn?
Tregoja njė barsoletė ditėn e premte.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 13-2-2013 nė 12:37


Nė ishull
Kanė mbetur nė njė ishull tri femra, njė zeshkane, njė brune dhe njė bionde. Ato duhet tė notojnė 10 kilometra pėr tė gjetur shpėtimin.
Niset zeshkania e para, noton 3 kilometra, nuk mundet mė dhe fundoset.
Pas saj niset brunja, kalon 5 kilometra dhe fundoset.
E fundit niset biondja, kalon 9 kilometra dhe thotė:
- Nuk mundem mė! Dhe kthehet nė ishull.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:20


PSE BJONDINAT ven nje kokerr sheqer nen kok para se te flej?
qe ta bejn gjumin e embel
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:21


ku qendro ndryshimi midis 1 bjondine e gripit?
asnje ndryshim, me te dyja perfundon ne shtrat
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:22


si betohet bjondina?
jam e virgjer(per kok te kalamonjve)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:25


Bjondina dhe banania


Duke kaluar pergjat nje trotuari, nje bjonde shikon nje lekure bananeje
hedhur poshte dhe thote:
-Oh,mos! Prap do rreshqas sot
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11