Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  10
Autori: Subjekti: Doni fraza puthjesh mund ti gjeni ketu:


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 03:46
Doni fraza puthjesh mund ti gjeni ketu:


01:
Zemra ime mbi zemren tende,
buzet e mija mbi buzet e tua.
Nje frymemarrje e vetme,
dy trupa te lidhur.

02:
Syte e mi duan fytyren tende, duart e mia lekuren tende, buzet e mia buzet e tua , hunda ime aromen tende ,veshet e mi zerin tend.Trupi im do energjine e trupit tend , dhe une te Dua ty !!

03:
Te puthi ne buze te puthi ne sy ohhh sa mir ndjehem kur jam me ty,o a e din sa shum te dua a do jesh e dashur gjith jeten me mua ? ? ?.....

04:
Per nje puthje buzet mu thane, per nje shikim syte mu verbuan. Per nje perkeledhje dhe pak ngrohtesi, i mbyll syte c`do nate qe t`me shfaqesh ti!

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 70
Regjistruar: 23-4-2007
Vendndodhja: kudo

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 00:38


te puth ne sy qe te me shohesh, te puthe ne balle te me urosh , te puth ne faqe te me shoqerosh , te puth ne hund mos me inatos, te puth ne mjekerr te me besosh, te puth ne gush te me ndjesh; te puth ne trup te mos me urresh , te puth ne gjoks qe te pushosh, te puthe ne buze qe thelle ne zemer te me dashurosh:tedua
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 19:42
Fraza Puthjesh


Me puth shpirti im,me puth se te dua shum,me puth ne buz pak,me puth te ndjej shume :tedua
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 19:42


Te duash eshte te zgjedhesh, te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:33


A kane gjak ato buze, qe sme dhane nje te puthur, edhe hena te perbuz, qe sa here te jam luturShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:39


te putha ne balle ti beje sikur flije
te putha ne sy ti beje sikur s'shihje
te putha ne faqe ti beje sikur renkoje
Ah hileqar puthjen ne buze e doje
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:40


Mos ki frike nuk te puth
se tani te puth nje tjeter
buzet me ler te ti shoh
dhe pastaj te qaj gjithe jeten
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:44


kur puthjen tende provova u ndjeva sikur fluturoja hapa syt se mos enderroja por syt e tu perseri shikoja ato syt e tu te shkruar te cilet zemren time kishin ngaterruar
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:44


Nese nuk do te puthemi me
dhe sikur buzet te me digjen zjarr
nuk do te puth me asnjeri
por mallin e puthjes se fundit ne zemer do mbaj
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:45


Buzet e tua mund te puthin kedo, duart mund te prekin shume. Mund te besh dashuri me kedo. Por ne shpirt je thjesht i imja.
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 7-11-2007
Vendndodhja: Prishtinė

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 04:25


Dy zemra jemi njė shpirt e kemi,mė mirė tė vdes se pa ty tė mbes,bilbili nė degė sa bukur kėndon ja puthsha buzėt atij qė e lexon.......:puth...plazhit tė kujtimeve!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 14:43


yll i vogel gjum te embel do te shihemi ne enderr kur te zgjohesh ne mengjes nga parasja do te zbres do ti puth buzet e tua dhe te them sa shum te dua
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
sidrita

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 7-12-2007 nė 10:19


Puthjet jane fjale qe nuk genjejne kurre!

~Cfare eshte tjeter nje puthje: Vec nje apostrofe e kuqe mes fjaleve TE DUA!

~Mund te harrohet fytyra e te dashurit por asnjehre puthja e tij!

~Te duash eshte te zgjedhesh, te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!

~Puthje te njejta nuk ekzistojne, cdo puthje ka shijen e vet!

~Nje puthje krijon nje histori te bukur dashurie, por poezia eben te pafund!

~Jane te embla fjalet e tua por jane me te embla puthjet qe i vodhabuzeve te tua!

~E cfare eshte nje puthje? Nje sekret i thene ne goje, nje cast te pafund qe ka feshferimen e nje blete midis luleve.

~Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate.

~Qetesia e nje puthje vlen me shume se 1000 fjale.

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 16-5-2007
Vendndodhja: tirane

Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 30-12-2007 nė 13:08


pse rreni kaq shume hahahaha
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 134
Regjistruar: 15-12-2007
Vendndodhja: ___TU_BO_SHOPPING__

Jashtė Linje

Gjendja: GOC SHOPPINGU?SI THONI JU?

[*] postuar nė 30-12-2007 nė 18:54


te bukura!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 13
Regjistruar: 24-1-2008
Vendndodhja: italy(bari)

Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-1-2008 nė 15:16


:22:22:22:22:22:22:22:22E & D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 27-1-2008 nė 20:41


Desha te te puth ne mengjes po ti sme lejove desha te te puth ne mbremje por ti as qe me shikove kur u zgjova ne mengjes ste pava ty me le nje leter duke thene ste dua ty.
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 27-1-2008 nė 20:41


Puthja jote me beri qe te kuptoj se nuk ka gje me te mebel se ti, dhe se dashuria ime per ty nuk ka kufi..
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 16-2-2008 nė 20:49


Te puth buzet qe te flesh embel,
te puth syte qe te me shohesh ne enderr, te puth ne faqe qe te ndjehesh mire dhe me 100 te puthura te them "naten e mire!"

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 20-2-2008 nė 23:30


Te te puth dhe pastaj te te vras tjeter s'pres

vecse pasi te te vras te te puth dhe ne buzet e tua te vdes....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 25-2-2008
Vendndodhja: prishtine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: prishtine

[*] postuar nė 25-2-2008 nė 19:19


te bukura
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 23-4-2008 nė 20:34


te dergoj nje puthje, dhe nje perqafim, te them te mbaj zemer, te them je shpirti im,te dua si te kam dashur gjithnje, qe diten qe u njoha me ty... asnje diell sdo linde me as sdo perendoje veē teje, ne syt e mi.
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 84
Regjistruar: 27-4-2008
Vendndodhja: rahovec

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-4-2008 nė 14:20


shum t'bukra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 30-4-2008 nė 00:14


SHUM TE BUKURA ARTI SULSES


Ti fali syt nese ti i shikon
ti fali duart nese ti i shtrengon
ta fali shpirtin nese ti me perqafon
ta fali zemren nese ti me don


nje dit zoti po mendon
diqka zemres time ti dhuron
te gjith engjujt pran vetes mlodhi
dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi

te puthi ne buz qe te flesh embel
te puth ne sy qe te shohesh enderr
te puthi faqen qe te ndjehesh mir
me 100000000....puthje te them nat te mir


Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 30-4-2008 nė 00:26


ME TERHOQE SI MAGNET,
MOMENTIN QE TE PASHE,
BUZET E MIA I PERKEDHELE,
ME PUTHJEN E ZJARRT...:cool0003:puc
http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  ..  10

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11