Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Clinton, gruaja me popullore ne SHBA

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-1-2010 nė 12:22
Clinton, gruaja me popullore ne SHBAJo Michelle Obama, por Hillary Clinton dhe Sarah Palin jane grate me popullore ne Amerike, sipas nje sondazhi te Gallup.

Zonja e pare ka rene ne vendin e katert, duke u mundur edhe nga mbreteresha e televizionit, Oprah Winfrey.

Clinton, sekretarja e trete e shtetit ne historine amerikane dhe Palin ish-kandidate per zevendespresidente kane perkatesisht 16 perqind he 15 perqind te votave.

Clinton ka arritur rekordin qe prej vitit 1993 kur vuri kembe ne Shtepine e Bardhe.

Nderkohe Michelle kete muaj ka humbur 7 perqind te mbeshtetjes, si dhe eshte bere objekt kritikash per veshjen si dhe per dallimin e saj me zonjat e tjera paraardhese.

[Modifiko 2/1/2010 nga NoRa-ks]
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 3-1-2010 nė 05:12


per zotin esht nje zonje shum e bukur


urime

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 3-1-2010 nė 17:17


Jo vetem e bukur, por qe ka dhene nje kontribut me vlere, ne SHBA dhe jo vetem...”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 30-3-2012 nė 08:48


Normal qe duhet te jet kjo , ja nxini fytyren Burri , dhe nuk beri asigje , madje gjeti menyren te behet krenare per burrin e saj dhe nuk e prishi familjenNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11