Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  24
Autori: Subjekti: Sms dashurie


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

love0008.gif postuar nė 6-5-2007 nė 04:03
Sms dashurie


Po vdes nga deshira per ti thene TE DUA? Zgjidh nje nga sms-te tona te dashurise.


Yje te nates kujdesuni per personin qe e dua me gjith zemer,
sepse asaj i kam dhuruar zemren time,
jeten time, emocionet e mia, friken time....
Naten e mire jeta ime ....te dua:tedua!

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 21-5-2007 nė 03:21


Endrat e mia i shkrova neper gur deshirat e mia i shkrova neper mur ne gjethe shkrova fjalen TE DUA kjo ishte nga ana ime!!!Po ti ca ben per mua?
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 21-5-2007 nė 03:22


E bukur si nje diamant, e fort si nje shkemb. E fuqishme si nje vullkan eshte me e madhe se nje oqean. E tille eshte dashuria jone, e keshtu do mbesi pergjithmone
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 21-5-2007 nė 04:48


Ti penso perche nel pensiero ce il ricordo
ti ricordo perche nel ricordo ce l'amore,ce la vita
...vivo perche nella vita ci sei tu.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 26-5-2007
Vendndodhja: greece

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: mire

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:35


vajzat me te bukura te vijne tek se une do ti kenaqvaso
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:53


TI ME BEN TE ENDERROJ
NE SYTE E TU JETEN TE KALOJ.
TI ME JEP NGROHTESI ,BUKURI,EMBELSI.
TI ME BEN TE FLUTUROJ NE BUKURINE TENDE QE ADHUROJ.
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:54


do te dua si me doje
ndoshta dhe me fort
vec ne qofsha i martuar
do te lodhesh kot
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:55


Te« dua, te« dua deri sa te vdes
por a me don ti mua,
pergjegjjen e pres
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:55


Mos i beso askujt
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten
Edhe pse je LARGE
asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA
Na Bashkon
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:56


Kur te shikoja kisha frike te te flisja
Kur te flisja kisha frike te te puthja
Kur te puthja kisha te te dashuroja
Dhe tani qe te dua kam frike se mos te humbas.
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:57


Nje enderr plot ngrotesi dhe dashuri
nje enderr plot emocione dhe ndjenja
nje enderr plot vuajtje dhe mendime
nje enderr ku mund te them te Dua
dhe shpresoj se nuk do te jet vetem nje enderr!
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 00:57


nuk haj mengjes e mendoj per ty
nuh haj dreke e mendoj per ty
nuk haj darke e mendoj per ty
nuk flej naten
bertas: kam uriiii
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 14-6-2007 nė 00:13


Jam e lumtur ne kete jete se me do te dua dhe vet dashurin e ke tek une ... kush ti puth ty syte dhe buzet e tua si ja ben ti zemer pa mua ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 14-6-2007 nė 00:14


jam me shume se i lumtur se ne prap jemi te dy gjithe bota je per mua e gjithe bota jemi dy!
sa here malli me merr une jetoj me ty te ndjej ty si perher ...

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 14-6-2007 nė 00:16


Nje plage ne zemer me mbete nje zjarr qe kurr nuk shuhet nje emer Meriton qe perjete ruhet.
Se di c'me ndodh kur jam me ty Kur me shikon me ata sy ...

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 24-6-2007 nė 08:55


Konkurs:
kerkohen syte me te bukur ne bote
konkursi eshte hapur ne shek.18
por ai tani mbyllet,sepse
syte me te bukur po e lexojn tani kete sms.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:20


te dashuron ai qe ta thote en sy
e jo ai qe thote vdes per ty
te dashuron ai qe te thirr ne emer
e jo ai qe te thot oj shpirt oj zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:21


une per ty thaj detin
bej rremuje gjith qytetin
kurse ti per mua
sthua dot as TE DUA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:21


ZEMRA IME TASTIERE
ZEMRA JOTE DISKETE
DASHURIA JONE
WINDOWS 98
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:22


kam filluar te mendoj neteve aq gjate
sa dhe gjumi me ka mare inat
cti bej ketij gjumi tekanjos
une mendoj per TY ai behet xheloz!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:23


je endrra qe shikoj cdo nate
je vdekja qe do me mare nje dite
je drita qe me ndihmon te shikoj
je e vetmja arsye per te cilen jetoj
TE DUA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:25


SPUSHOI KY SHIU KUANTIK
DHE UNE I DEHUR REND PAS TEJE
RRUGICES TENDE NEPER KONVIKT
PERPLASEM TEK NJE TRUMBE REJE
NJE TUFE FOTONESH DERDH NEONI
NE SYTE E TU IRRACIONAL
NGA PREHJA NISET ELEKTRONI
GODET VESHTRIMIN TEND KONSTANT
DHE ZEMRA IME NIS E DRITHEROHET\
NE CAST NGA FLUKSET MAGNETIKE
NJE QARK IS HKURTER PO KRIJOHET
VESHTRIMI SHKON NE INFINIT
DHE MOS MENDO SE POEZIA DO TREMBET LEHTE NEPER QERPIKE
ATY ESHTE FSHEHUR DASHURIA
QE NUK NJEH LIGJE NE FIZIKE
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 04:53


:25 :25 :25Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 24-7-2007
Vendndodhja: SHBA

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: shum e mir

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 04:26


:ckemi nuk te them te dua vetem ashtu kot por te them te dua me zemer te plot , emrin e kom te dua mbiemrin vetem ty nuk do te harroj o shpirt edhe ne varr kur te hy..........
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 24-7-2007
Vendndodhja: SHBA

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: shum e mir

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 04:30


kur te shkosh te flesh deren mos e mbyll vi e te puthi per naten e mir mos bjer ne mes kujtom se te dua andaj shko ne qoshe dhe le vendin per mua......
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  ..  24

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11