Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: Fraza Naten e mire....


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:41
Fraza Naten e mire....


Se di c'me ndodh kur jam me ty
Kur me shikon me ata sy ...
Ti je ylli im, qe naten me ben drite Ti je dielli im, qe me rreze jeten ma shendrite ...

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:42


Vetem me ty kam bere cmendurira e vetem ty tu fala per te embelin shpirt ... Te puth embel engjell dhe te lutem hajde dhe nga gjumi naten me zgjo. ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:50


Bota e madhe eshte me ty.
Sa e vogel duket bota kur e sheh nga lartesite ... naten e mire mos ma uro Rri te lutem se kur nuk je djalli i tokes me zhurme ...

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:51


Dua te takoj naten atje ku ska njeri ne rruget e pa fund vetem un dhe ti,
dua ti prek floket e te puth ne sy ate qe me deshi zemra e gjeta tek ty. ...

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:53


Nje keng e shuar Me shiun qe bie Ma kujton vitin e kaluar.
Flas me shiun baby Kjo nate me sjell mallkim S'dua besoj se unė jam pa ty Ne naten e fundit ...

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 19:58


shume te bukura artiShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-11-2007 nė 20:48


Pse sonte me rri larg dhe me shikon me sy te trishtuar! Pse vall s"rremon ne xhepat e zemres. Eshte e pamundur te mos me gjesh mua. E plotfuqishme dashuria ime therret kaq e kaq here. Eja nxito ne kete nate te kthjellet dimri. Le te vazhdoj te rreshqas dashuria, permbi renkimin e zemrave. Po, le te rreshqas si nje ujvare e shkumezuar, permbi trupat tane te perterire. Me ngjyra zjarri duket horizonti diku mes rrezesh ti dashuria ime e pare. Per Jeten time.Te dua shume...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 2
Regjistruar: 1-5-2007
Vendndodhja: keshtjelle

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: zemer e vetmuar

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 00:17


Prit...Mos fli!Mos bjer ne gjume,dua te te them se te dua shume,naten e mire e gjumin e embel me jep nje puthje,shifemi ne enderr...:trendafilKu rafsha mos u vrafsha...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 21:21


Naten e mire dhe gjume te embel te puth fort me shih ne enderr !!Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:19


Se di c'me ndodh kur jam me ty Kur me shikon me ata sy ... Ti je ylli im, qe naten me ben drite Ti je dielli im, qe me rreze jeten ma shendrite ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:20


O mesazh i bukur shko ku te them un nese e gjen ne gjume puthe shume nga une nese e gjen te zgjuar thuaj se me mungon shumeShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:23


Osa dua te kem afer , te me perqafosh Nuk te harroj kurr, malli per ty me mbyt E pres naten me padurim , te bie ne gjum e te fluturoj si nje zog ne qiell ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:24


Ne naten e erret dhe pa drite ku s'do flasim, s'do te ndjejme me ne gjithesine qe te ngjall vec frike Dua te jetoj qe te vdes me ty ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:25


He? Pranove SMS? Tani thua se dikush mendon per ty, se te dashuron? Epo vec ta dish se askush s'mendon per ty, askujt nuk i intereson, askush nuk te don ................ ME SHUME SE SA UNE!!!!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:29


Si tjetoj ne lot ne sy, ti pa mua e une pa ty. Spata koh te them te dua, se me ndalen buzet e tua qe gjithmon po me shfaqen, sikur diten edhe naten ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:32


Naten e mire shpirt dhe gjumin e embel ke te doje zemra e pafsh ne enderr.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:37


Nese enderrat jan e vetmja menyre per te qene me TY, ateher nuk dua te zgjohem kurre !
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:38


fli fliSe vediamo tutti e due la stessa luna non siamo poi cosi lontani*
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:48


Ne je lodhur e ste rrihet, dhe ne kembe nuk gjen rehat, ne je vetem e ste flihet zemren time beje shtrat, do te flesh si engjell zemer do te flesh vertet rehat, se askush ne jeten time nuk eshte shtrire ne ate shtrat.:zemer:zemerShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:50


Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare ishte? Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:52


Nese kete nate gjume sdo kesh, atehere per mua mendo dhe une aty prane teje do te jem, zgjat krahet dhe me perqafo,me puthje do te te mbuloj deri sa mengjesi te agoje.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:58


... Ti je ajo qe naten me bere dite ,ty te falenderoj sa ska perfundim , vetem .... dua nje menyre per te qene me TY, ateher nuk dua te zgjohem kurre ! ...
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 00:15


Naten e mire jeta ime ....Te puth embel ke buzha e bukur...........:D
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 7-11-2007
Vendndodhja: Prishtinė

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 04:19


Tė puth nė buzė qė tė mė flasėsh ėmbėl,tė puth nė sy qė tė mė shohėsh ėndėrr,tė puth nė gushė qė tė ndihesh mirė,e me 1000 puthje tė them NATĖN E MIRĖ.....:perqafoj...plazhit tė kujtimeve!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 15-11-2007 nė 10:01


naten e mire te thashe
dhe nje puthje te dhashe
me pe ne sy
dhe nga buzet e tua
doli fraza te dua vetem TY
te perqafova i permalluar
sepse e dija qe kete nate
pa ty do ndihesha i vetmuar
naten e mire shihemi ne enderra
shpirti im TE DUA......:tedua:tedua

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
 Faqet:  1  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11