Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  4
Autori: Subjekti: Foto Aktoresh

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 03:09
Foto Aktoresh


si quhet aktorja?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 810
Regjistruar: 20-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: in love

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 19:33


EVA ALIKAJ

po sa keq, sa qenka plakur kjo
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 810
Regjistruar: 20-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: in love

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 19:50


si quhet aktorja?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 02:01
po kete yllin e njifni


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Pėrjashtuar

Postime: 77
Regjistruar: 21-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: super

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 02:02


ajo shqiptarja eshte elvira diamanti
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 04:21


te paren e ka gjetur vanesa:urra


po i veme numra qe ti keni me kollaj kur ti gjeni emrat


Artisti numer4
kush eshte ky?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 04:21
Numer 6


:sedi kush eshte kjo?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 05:05
po kete e gjeni dote


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 810
Regjistruar: 20-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: in love

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 06:45


5 -brad pit

6- angeline jolie

ate te treten dhe te shtaten si di
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 18:25


i treti eshte aktori qe ka loze te rubi kurse e shtata eshte paloma.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 01:45
numer 8


:urrrrra

si quhet artistja??:turp
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 01:52


ajo e 5 eshteJeta eshte shume e bukur po te dishe ta jetosh...

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 01:53


keshtu mund te pergjigjeni ne teme, me te dhena te sakta per actoret:okkJeta eshte shume e bukur po te dishe ta jetosh...

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 01:55


o stavro ne rregull dhe mire e ke ti, po ketu thjesht album fotografik eshte, keshtu qe edhe nese nuk i japim ato te dhenat, sdalim nga tema:urrrrra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 02:01


sa seriozisht sa i mer gjonat dhe ti krela

une kam mundesine ti jap keshtu te dhenat kjo nuk do te thot se ti bejn te gjith keshtu nje shaka ishte:serenate
Jeta eshte shume e bukur po te dishe ta jetosh...

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 02:02


Po kete e njihni?Jeta eshte shume e bukur po te dishe ta jetosh...

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 02:03


epo jam vajze serioze une, smund te mos flas seriozisht


dhe kete plakun nuk e njoh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 02:06


Sa mire per keshtu femrash ka nevoje forumiJeta eshte shume e bukur po te dishe ta jetosh...

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 02:07


ndoshta
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~E embel si Akullore~
***


Foto


Postime: 466
Regjistruar: 2-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 20:24


numri tete kollaj fare xhulia roberts:bubi
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 46
Regjistruar: 30-5-2007
Vendndodhja: athine

Mosha: 37
Jashtė Linje

Gjendja: i ngurte

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 20:34


po fotot si futen ne akullore?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

~E embel si Akullore~
***


Foto


Postime: 466
Regjistruar: 2-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 31-5-2007 nė 21:50


HUGO!

SHTYP PERGJIGJU

DO DALE NE FUND TE FAQES BROWSE KLIKOJE DHE FUT FOTON QE DO.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-7-2007 nė 22:24


Myspace Graphics
Myspace Images
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-7-2007 nė 22:25


Myspace Graphics
Myspace Images
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-7-2007 nė 22:26


Myspace Graphics
Myspace Images
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  4

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11