Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  ..  29    31
Autori: Subjekti: Barcoletat Te Gjitha Ketu

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 18-3-2013 nė 11:14


Ditėlindja
Kanė qenė njė plak dhe njė plakė. Ky plaku e kishte pasur ditėlindjen dhe i kishte bėrė 101 vjet. Plaka ia uron ditėlindjen plakut: Urime ditėlindja, u bėfsh 100 vjeē.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:13


Nje grua bashke me femijen e saj, te vogel po bisedonin.Nderkohe aty prane kalon nje djal qe sapo ishte liruar nga ushtria dhe degjoi biseden e tyre.-Mami po si me ke ber ti mua?Po ja, perpiqej e e'ma tia shpjegonte femijes.Mami vajti tek xhaxhi doktori i cili i beri nje gjilpere dhe mbas pak kohesh linde ti.Ateher djali qe kishte qene ushtar i frikesuar e pyet gruan:-Pse e kan hequr nga qarkullimi menyren klasike?Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:14


Ndalon nje kamion i madh para nje prostitute Nigeriane, shoferi uli xhamin.

-Sa merr ti?
-50 euro,te bej ca te duash ti?
-ok, hajt me sh#@!--)ko kamionin
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:17


https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1....Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 21:18


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxa1mx...Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  ..  29    31

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11