Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2    4  ..  31
Autori: Subjekti: Barcoletat Te Gjitha Ketu

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:58


Njė shqiptarė shkon azil nė Amerike, atje takon njė Amerikane dhe dashurohet nė tė, kur fillojnė me pas mardhanje seksuale amerikanka nxehet shumė dhe prej lezetit thot: ohhh maj gaaad! ohhh maj gaaad!
shqiptari thot:
ooo nuk e kam mat gat breeee!!!


Kur e kan pyetur Hoxhėn prej nga e ka njeriu prejardhjen ? Hoxha pėrgjegjet "prej Hazreti Ademit dhe Havės". Kurse ndėrhyri njė Profesor e tha: Jo njeriu e ka prejardhjen prej majmunit,Hoxha tha Majmuni e ka bishtin, Profesori tha gjat fėrkimit i hupi bishti e Hoxha ndėrhyri e tha: Ky i jemi sa vjet u fėrku e u fėrku ekur nuk hupi.!


Nė njė autobus urbanė njė luftėtarė i drejtohet njė vajze:
-vajzo a bėnė tė ma lironi vendin se jamė shumė i lodhur?
-mė vjen keq por nuk mundem!
-mori a po e lėshon a ...!
-ē`ka a?
- po a e dini ju se unė kam derdhur gjak pėr kėtė liri qė ju e gėzoni sot???
- ani ē`ka nuk ėshtė bėrė nami unė po derdhi gjak gjdo muaj e askujt asgjė


Shkon ni shqitar ne Amerik dhe kur shkon atje e she ni amerikan dhe e merr me veti me shku me pi naj sen ne kaffe,dhe vjen kamariri dhe dhe i lut me pi diqka . Ky Amerikani thot ni GJONI VOKER viski, e Shqiptari thot IDRIZ IDRIZI kokakoll....

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:58


U kon 1 gjakovar 90 vjeqe edhe i ka ardh vakti me dek....i mledh fmit e vet en dhom per me ju da hiset,ja nis ky e thirr: Luli?-Ktu bab Fatoni??- Ktu bab Bujari??- Ktu bab Shpresa??- Ktu bab...... E KON DREQIN E KENI LON N'DUGOJ???
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:58


1. Edukuari - pordh, dhe thot "Pardon"

2. Ciniku - pordh, dhe te kqyr nė sy

3. Kavaleri - e lėshon femren me pordh e para

4. Gurmani - pordh prej qejfit

5. Ndijeshmi - pordh dhe thot "Oh"

6. Idealisti - pordh prej bindjes

7. I hareshmi - pordh dhe gezohet

8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qysh kish qen ma mir, mė ste pas pordh hiq

9. Smotani - pordh ka pak, por krejt diten

10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bo pun tė madhe

11. Shum i edukuari - para se me pordh, lyp lejen

12. Lareci - pordh, qė edhe xhamat dridhen

13. Realisti - pordha i duket nji sen normal a

14. I padurushmi - menxi pret me pordh

15. Egoisti - pordh vetem pėr veti

16. Pesimisti - hala ska pordh, e mendon qė u dhi

17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi

18. Diskret - pordh, dhe thot:"Kjo le tė mbetet mes nesh".

19. Shoqrushem - ju jep shansen edhe tjerve me pordh

20. Pakujdesshėmi - pordh dhe dhihet nė brek

21. Snobi - pordh vetem nė shoqrin e zgjedhne

22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje

23. Sportisti - nėse pordh dikush, ky ka me pordh dy her mi rxu rekordin

24. Programeri - pordh, dhe mendon qysh ka mujt me dal, pa e prek "enter"

25. Materijalisti - pordh, dhe i vjen inat, qe spo mundet mi materijalizu ose paketu

26. Gardi i US Offisit - s`pordh hiq, e ka tė ndalume

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:58


Hasa e msonte Hysen mi perdor bomben e dores:
HASA: E hek siguresen, pret deri ne tre e masnej e gjun bomben.
A po merr vesh ?
HYSA: Po more qysh jo.
Mas nja 5 minutave dul Hysa pa duar:
HYSA: Koka kon e prisht kjo bomb se sahati hala dy e pesė minuta,
e kjo kersiti.


Qabe

shkojn plot njerz ne qabe edhe njoni e merr ni liter raki me veti edhe ata qe shkojn ne qabe quditen edhe i thojn zoteri qka po ban ne qabe me alkool ai ju pergjigjet po qe po ju silleni ju qabes tri her une vetem e pi niliter raki edhe qabja me sillet mu

1)Ka kon nje nxenese edhe profesora e vet me not i thot fol per foljen LAHEM ne kohen e tashme edhe ja fillon nxenesja une lahem ty lahesh ai ajo lahet, Profesaroja VAzhdo pse ndalove, Po Profesoresh u harxhu Bojleri,

2)HAsa e Hysa

Shkon Hasa te Hysa dhe po troket ne der,
Hysa : kush osht?
Hasa :un jam Hasa.
Hysa :nuk jom ne shpi,
Hasa:hajde hape deren se pe di qe je mbrenda.
Hysa:ku pe din qe jom mbrenda?
Hasa: po ti shoh kpucat jasht.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:59


Vdes njoni dhe shkon ne parajse.
Aty shikon shume dhoma dhe midis tyre nje dhome vetem me ore, si kurioz qe ishte i thot Shen Pjetrit:
- Cdo te thone te gjith ato ore?
- Ato simbas shpejtesise se levizjeve te akrepave tregojne korrupsionin e cdo shteti
Shef oren e Amerikes, leviznin por shum ngadale
Te Gjermanit pak me shpejt, e kjo do te thoshte se e kishin korrupsionin pak me te larte se Amerika.
Amon i thot do me tregosh dhe pak oren e Shqipris?
- Aha se kemi i thot Shen Pjetri se e ka marre zoti per ventilator!


Duke pare nje film nje mbremje gruaja dhe burri te du te ulur ne krevat.
- Ajo eshte femer i thote burri gruas, jo ti qe je bere si autokombajn
- e mir thot gruaja
Vajti ora per tu shtrire
- Burri, i afrohet dhe e ngacmon
- Gruaja se le
Burri , hemi he
- Gruaja, pse do ve ne pune autokombajnen per nje kalli misri une!!!!!!!!

Ky testi tjeter ishte se kush do rrinte me gjate ne nje stalle me derra.
Hyn gjermoni , srrin dot me shum se 5min
Italiani del mbas 15min, gjith balte dhe i zhgryer ne lluce
Hyn shqiptari, vetem mbas 7min del derri
-Jo o vlla srrihet me shqiptarin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mamaja - Beni hajd ne shpi se do vij daja
Beni - I q**** robt dajes, pse prap vertikal do fle une!

Shkon nji xhaje ne qytet dhe kur kalon para nje farmacije sheh disa njerez, si kurioz qe ishte pyet disa cuna qe ishin ulur ne trotuar.
- O cuna ca ka dal qe paska shum rradhe?
Per tu tallur me xhajen , njeri i tha qe kane dal kokrra qe po te pish nje te ben 10 vjet me te ri
Xhaja i pergjigjet:
- Sa vjec je ti te keqen xhaja?
- 20 i thote
- Epo mire pi dy kokrra dhe te shkosh ne p** te sateme!!!


Nje tip kishte marre nje aspirin , pak uje dhe po i fuste brenda nje prezervativi
- I thot njoni aty afer ca po bon mer? - Ky i pergjigjet:
- Po i q* robt gripit !!!!!!!!!!!!!

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:59


Tv
Njė njeri e kishte dėrguar televizorin te mjeshtri pėr ta riparuar. Mjeshtri e pyet:
-Ē'ka ka televizori?
-S'di pėr nder, isha duke e kruar veshin me gjilpėrė, kur, papritmas iu ndal zėri televizorit!

2pytje
Femra e re erdhi te falltari. Ai i kėrkoi 20 dollarė dhe tha se do t'i pėrgjigjet vetėm nė dy pyetje pėr atė shumė tė hollash.
Zonjusha e re pas mėdyshjes, megjithatė pagoi paratė dhe e pyeti:
-"A nuk ėshtė tepėr shtrenjtė pėr vetėm dy pyetje?"
-"Po, tepėr shtrenjtė ėshtė" -iu pėrgjigj falltari, "e cila ishte pyetja e dytė?".

Femra e pėrsosur
Njeriu mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrsosur. Kur u bė 70 vjeēar, dikush e pyeti:
-"Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrsosur."
Plaku u pikėlluar shumė dhe tha: -"Njėherė ishaafėr njė femre tė tillė".
Tjetri vazhdoi: -"Po ē'ndodhi? Pse nuk u martove me tė?"
Plaku, edhe mė tej i pikėlluar, ia ktheu: -"Ē'tė bėj? Ajo po ashtu kėrkonte mashkullin e pėrsosur."

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:59


Shpėtimtarja
Nė ditarin e njė gruaje qė kishte udhėtuar me anije shkruante...
-E martė, ėshtė dita e tretė e udhėtimit nė anije. Sot mu afrua kapiteni i anijes dhe po mė vardiset...
-E mėrkurė, kapiteni i anijes mė ftoi pėr drek nė kabinėn e tij...
-E enjte, kapiteni i anijes kėrkon qė ta kaloj natėn me mua....
-E premte, Kapiteni i anijes m'u kėrcėnua se nėse nuk pranoj tė flej me tė do ta fundos anijen me gjithė 387 pasangjerėt....
-E shtunė, i shpėtova 387 pasangjerėt nga anija jonė!!!Lepuri
Lepuri ishte duke i mprehur dhėmbėt. Kalon ujku dhe e pyet
-"Ē'ka po bėnė o lepur"
-"Po i mpreh dhėmbėt se dua ta hajė luanin"-ia kthen lepuri.
-"Ē'ka po bėn o lepur?"- pas pak kalon ariu dhe e pyet.
-"Po i mpreh dhėmbėt se dua ta hajė luanin"-ia kthen lepuri.
-"Ē'ka po bėn o lepur?"- e pyet luani i cili kishte dėgjuar aferėn e lepurit dhe kishte vendosur tė bindet.
-"Qe bre luan, po i mpreh dhėmbėt dhe po flas pa lidhje" -ia kthen lepuri.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:59


prizrenalia
"Prej nga jeni" - pyet njė udhėtar prizrenalinė nė autobus.
-"Nga Prizreni" - i pėrgjigjet ky
-"Po ti?"
-"Edhe unė jam nga Prizreni" - i pėrgjigjet tjetri
-"Je nga Prizreni ēdo ditė tė javės apo vetėm tė mėrkureve" - ia kthen prizrenalia.

Livadhi
-"E dashur, nė zemrėn time ėshtė njė livadh, e nė atė livadh ėshtė njė lule, e ajo lule je ti" - i thotė djali vajzės.
-"I dashur, edhe nė zemrėn time ėshtė njė livadh, nė atė livadh ėshtė njė kali, e ai kali je ti" - ia kthenė vajza.

Shahisti

-"E dashur, dua tė martohem me ty" - e propozon djali vajzėn.
-"Mirė i dashur por ėshtė kėtu njė problem. Vėshtirė se do tė pajtohet babai im!" -pėrgjigjet ajo.
-"Pse?" -pyet ai
-"Ngase ai ėshtė shahist" -pėrgjigjet ajo.
-"Ani, ēka ka lidhje kjo me martesėn tonė?" - pyet djali i habitur.
-"Po ai kurr nuk e jep mbretėreshėn pėr kali" -ia kthenė vajza.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:00


Nusja e vjehrra

-"Ē'ėshtė kjo punė moj nuse, shoqet e tua zgjohen nė ora 8 e ti nė 12 dhe atė ēdo ditė" -i ankohet vjehra nusės.
-"Po shoqet e tua? Tė gjitha shoqet e tua i kanė letrat nė banderė e ti ē'ka po pret!?" -ia kthenė nusja.

Kamarieri

-"Beni sa bėjnė 20 + 20", e pyet mėsuesja Benin
-"20 + 20 bėjnė 80" -pėrgjigjet Beni
-"Kush tė mėson ty matematikė Beni qė tė llogaritėsh kėshtu" - pyet sėrish mėsuesja
-"Babi" -pėrgjigjet Beni
-"Ē'ka punon babi ytė" - pyet mėsuesja
-"Ėshtė kamarier" -pėrgjigjet Beni.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:00


Vetėm njė herė

-"Sikur tė mund tė lindeshe edhe njė herė, ē'do tė dėshiroje tė bėhesh?" - e pyet njeriu shokun e vet.
-"Paj, ē'tė them, ndoshta do tė dėshiroja tė lindi kali" - ia kthen ky.
-"Jo, jo, nuk bėn dy herė tė lindesh i njėjtė" - ia kthen shoku.

Vullkanizuesi

Vullkanizuesi i posamartuar, e sjell nusėn e re nė banjo, e mbush kadėn plotė ujė dhe i thotė:
-"Zhvishu dua tė tė provoj se je apo jo e virgjėr". Nusja zhvishet me habi dhe e pyet:
-"Po pse kėtu, le tė shkojmė nė shtrat!?"
-"Hyrė nė ujė, dhe nėse paraqiten fluskat s'kemi pse tė shkojmė nė shtrat" - ia kthen ky.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:00Hajni i shkathtė

Hajnit tė dėnuar me vdekje, i thotė prifti:
-"Rrėfehu, dhe tė gjitha dyert e parajsės do tė happen pėr ty…"
-"S'ka nevojė, nuk ekziston derė qė s'mund ta hap unė" - ia kthen hajni.


Gruaja e shpejtė

-"I dashur, pritėm edhe dhjetė minuta,jam gati sė rregulluari dhe shkojmė pastaj nė banket" - i thotė gruaja - burrit.
-"Ē'farė shkuarje, bre grua? Unė sapo u ktheva nga banketi!" -pėrgjigjet ky i habtur.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:00


Vetėm tre herė

-"Grua, a mė ke tradhėtuar ndonjėherė?" - e pyet futbollisti gruan.
-"Oh i dashur, e do tė vėrtetėn?" - ia kthen ajo
-"Po tė vėrtetėn ma thuaj" -insiston ky.
-"Mirė atėherė, tė kam tradhėtuar vetėm tre herė. Dhe kėtė e kam bėrė pėrherė pėr ty!" - shton gruaja.
-"Kur mė ke tradhėtuar pėr tė parėn herė?" - pyet futbollisti i tronditur.
-"A e mba mend kur nuk tė donte gjyqtari fare, dhe gati sa s'ta dha #@!--)tonin e kuq" - i thotė gruaja.
-"Po, mė kujtohet" - i pėrgjigjet ky.
-"Menjėherė filloi tė tė dojė dhe pėr ēdo gabim tėndin e dėnonte tjetrin lojėtar. Kjo ishte hera e pare" - i arsyetohet ajo.
-"Po mire, po herėn e dytė pse mė tradhėtove?" -pyet ky
-"Po trajneri ytė fare nuk tė donte dhe nuk lejonte tė hysh nė lojė. Fjata me tė dhe filloi tė tė quaj yll. Tė kujtohet?" - e pyet gruaja.
-"Po, po… tash po mė kujtohet." -pėrgjigjet futbollisti. Dhe e pyet: -"Po tė trtėn here kur mė tradhėtove?"
-"A tė kujtohet kur tė urente publiku, dhe menjėherė filluat tė tė adhurojnė ty dhe vetėm ty?" - e pyet ajo
-"Po, mė kujtohet!" -pėrgjigjet ky i habitur.
-"Ja pra kjo ishte hera e tretė - fjeta me publikun!?" -ia kthen gruaja me krenari.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:01


Nje grua me nje femij ne krah hyp ne tren.
pastaj femia fillon te qaj .ajo duke ia dhene gjinin hy kondukteri pastaj femija prap fillon te qaj gruaja i thotije se po ta pi kondukteri

Mesuesja po i thote Agronit:
-Agron, une nuk jam e kenaqur me ty. Thuaj babit le te vije neser...

Sa interesant, e paske paswordin nė messenger si unė.
Qysh po mendon?
Edhe unė i kam 7 ylla ....

Kam lindur nė muajin shkurt, dhe seni parė qė e mbaj ne mend ka qen bora madhe. Bash pata dasht me i pyet kėta te shpis, qka eshte kjo... kur me ra ne mend qė nuk di me fol, e lashe krejt!

Po e pyet babai djalin: A i dite krejt pyetjet ne provim?
Pyetjet i disha, po pėrgjigjjet nuk i dita - u pėrgjegj djali!

Njė njeri duke udhėtuar sheh njė fėmijė duke qarė dhe:
-Ēka ki axhit qė po qanė?
-Mė ka humbur 1DM!
-Ja merre 1DM nga unė!
Pastaj fėmiu fillon tė qajė edhe mė shumė.
-E ēka ki qė po qanė tani?
-Po tė mos e kisha humbur 1DM, tani do ti kisha 2DM!

Nje dite bubreci dul ne piknik e sheh elefantin e dekur dhe ja nis me ike e stopon nje traktor e hyp .
Vet shoferi se qka u bo e bubreci i thot: e pash nje elefant te dekur e po iki se po tutna se policija mos ma le fajin mua

Nje ēift i sapodashuruar po qendronin ulur ne stolin prane nje peme. Papritur vajza shikon se ne peme po putheshin dy zogj dhe i thote djalit: -Ej shiko shiko bejme edhe ne si ata?! Djali pergjigjet: -Ohuuuuu kush lodhet me hyp ne peme!!!!!

Mbesin nje nė ashensor nje bjondine dhe njė zeshkane. zeshkanja fillon te kerkoj ndihmė po nuk e dėgjon askush edhe i thot bjondines , tė bertasim te dyjat ndoshta na ndėgjon dikush.
Edhe bjondina fillon: TĖ DYJAT TĖ DYJAT ...

Nje vajz me nje djal te dashuruar mes veti deri ne brryla, kishin dal ne nje kafiteri me pi kafe, edhe po shiqoheshin mes veti por asnjeri nuk folke, edhe dikur po i thot vajza djalit:
VAJZA: Fol diqka.
DJALI : Valla nuk po dij.
VAJZA: Po qka po mendon?
e djali ngaqe nuk diti se qka me i thene tjeter i tha:
DJALI : Po mendoj njejt qka po mendon edhe ti.
VAJZA: Ehhh idijoti qysh mendon flliqt

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:01


Maxhupi dhe Hoteli

Nje magjup i ri po i thot babes se vet:,, o babe, pasha #@--) e kam zan nje femer edhe e kena lan sot me shku ne hotel.
Ani i thot baba i vet.
Ani bre babe, po po me vjen inati bre babe se nuk kam brek hiq, pasha #@--) po me vjen inati me u desh ne hotel e pa brek.
E qka po thu me te ba i tha baba?!
Po a po mi jep tuat bre babe, veq per sot, pasha #@--) ti kthej.
edhe ja jep magjupi djalit brekt e veta, e magjupi i ri nga gezimi shkoj menjehere me i vesh, edhe po e vet baben e vet duke thirrur:
O babe, kah duhet me i vesh mar, se pasha #@--) nuk po dij kah jan mar as kah jan mrapsht.
Ooooo ta dhifsha mutin ta dhifsha ty ( i thot baba djalit) qe kurgja nuk je kah din. Kqyre kah eshte sariht eshte perpara, e kah eshte bojkafe eshte permas !!!!!!

Polici dhe Naim Frasheri

Ne shkoll te policis, i kishin sjell disa polic per nje trajnim ne gjuhe dhe letersi shqipe, edhe instruktori qe po mbante ligjerat, dikur i pyeti nxenesit (policin): A din mem fol dikush per Naim Frasherin?
Njeri nga policet po e shiqon shokun e vet edhe po i thot ngadal: A po e njeh ti ket personin qe po e permend instruktori a jo?, jo valla ja ktheu shoku, se qeky nuk punon me neve veq mesiguri me ate ndrrimin tjeter ka punu.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:02


Bjondja

U kon ni bjondin tu hec edhe ka ra me ni bir te kanallizacinit tani ka thon shyqyr se ske kapaki se sun kishna dal

Dimri & Vera

Ishin kan nja tre budall edhe njoni po thot neser ka me ra bor 2 metra i dyti thot neser ka mu kan 30grad nxet edhe i treti nuk fol hiq edhe kta ja bojn pse spo fol mer ti aj i thot po mendoj qysh kena me hjek gjeth ate bor ne ate nxet

Regjistrimi ne Fakulltet

Po vjen Shabani te hoxha, mu anku qė Sevdija e vjeter, dhe po lyp diqka ma t`re. Po, qka po don ti, 50 vjet i ke mushė? Valla hoxhė, kisha pas qef naj studente.. Ani, regjistroje Sevdin nė fakulltet!!!

Djali dhe Lejleku

E pyet baba djalin: Me thuaj, bire a do te deshiroje nje vella e nje moter te vogel?
Dua vella ia kthen djali.
Shume mire, per disa muaj lejleku do te sjell ty nje vella.
Ouu babe, duke e pasur nenen kaq te bukur, ē'te ēoi dreqi te besh dashuri me lejlekun?

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:02


Sex-i dhe Lejleku

Dy lejleke rrinin ne nje dege, nga dritarja shofin ne dhomen e nje shtepie nje burr e nje grua duke bere sex. Lejleku i thote lejlekut tjeter: Shihe ēka bejne njerzit, e pastaj na i lene fajet neve.

Dhėndėrri

Pas dasmes, ēifti i ri drejtohet ne hotel per ta filluar jeten e re. Dhenrri i ri i shqetsuar nga ajo qe po e pret, mundohet rreth pese munuta ta fuse ēelsin ne bire per ta hapur deren. He i drejtohet nusja e re, mire po na fillon jeta e re ėėė. .

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:02


Fėmijėt

Fėmijėt
Disa fėmijė po mburreshin se i kanė baballarėt tė shpejtė:
Njėri thotė: - Babi im pasi hedh shigjetėn vrapon dhe e kap e kap pa arritur nė shėnjestėr.
I dyti: - Babi im gjuan me pistoletė dhe e kap plumbin pa arritur shėnjestrėn...
I treti: Se mos ėshtė ndonjė gjė kjo. Babi im ėshtė mėsues, megjithėse puna i mbaron nė orėn 4 vjen nė shtėpi qė nė 1.

Hajduti

Njė hajdut shkon nė Pazar pėr tė shitur rrobat qė kishte vjedhur, por njė hajdut tjetėr ia vjedh.
Nė darkė e shoqja e cila e sheh tė mėrzitur e pyet: “Sfitove gjė?” – Hajduti duke qeshur: “-Kėsaj here i shita me ēmimin qė i mora.

Beni

Beni para se tė shkojė nė shkollė i thotė tė jėmės se i dhemb barku.
E jėma: "Nuk ke ngrėnė bukėn, e ke barkun bosh ndaj tė dhemb, po tė ishte plot nuk do tė tė dhembte.
Nė shkollė mėsuesi im thot nxėnėsve "Fėmijė mė dhemb koka, mos bėni zhurmė ju lutem."
Beni ngrihet nė kėmbė "Mėsues, e keni kokėn bosh prandaj, po tė ishte plot nuk do tė tė dhimbte"

Doktori

Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume te keq.
Pacienti: Epo mire, me jep ma pare lajmin e keq.
Doktori: Laboratori na ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se kaq? Cili eshte lajmi shume i keq?
Doktori: Rezultatet kane dale qysh dje.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:02Burri nė Gjermani

Burri punonte nė Gjermani,njė ditė kthehet nė shtėpi ashtu pa i lajmėruar...kur i ofrohet shtėpisė, nė oborr,gruaja pastronte rrobat, i shkon ngadale nga mbrapa...edhe ia mbyllė sytė me duar...ajo filloi po i prek duart e tij edhe po thotė: OSE PYLLTARI OSE POSTIERI..!

Tė dehurit

Kishin qen dy shok tė mirė dhe kishin pas pir tėr naten deri sa jan dehur dhe kishin vendosur te kethehen nė shtėpi por ishte shum von dhe nuk kishte ma autobus dhe vendosen me marr nje taxi,shkun te taxisti dhe po e pyesin se sa kushton pėr tre vet deri te filan rruga,kurse taxsisti po ju thot po ju qenkeni veq dy veta pse po thua tre kurse i dehuri po i thot pse a ti nuk vjen me neve a ?

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:03


Punėtorja

Shefi e largon nje femer nga puna dhe ajo deshiron ta dije pse u largua nga puna. Pse me largoni mua nga puna? Une nuk kam bere asgje!!! Shefi i pergjigjet: mu per kete te largoj nga puna!!


Pyetjet me Pėrgjigje tė njejta!!

Keto tri Pyetje e kan nje pergjigjje te njejt:

Pse mbetet gruaja shtatzane?
Pse dhemb dhembi?
Pse digjet buka?

Pergjigjja:
Sepse nuk eshte nxjerr me kohe

Shprehija

Njėri e kishte shprehi para se shkonte pėr tė fjetur
pshtynte pėr dritare dhe pastaj gjuhej ne shtrat.
Njėhere, dy , tri herė , kur njė natė habitet nė vend se tė
pshtynte pėr dritare e tė gjuhej nė shtrat, ai pshtyn nė
shtrat e gjuhet pėr dritare!

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:03


Shumari

ishin kan gjermani dhe partizani
tu luftue nė mal kur niti shumari
shkoj i perzuni

Rugova

Shkojn kshilltaret e i Rugoves me e zgju prej gjume
Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. I
thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e
paska vra Thaqi' Pergjumshem

Mėsuesja

E pyet mesuesja nxenesin:Islam,numeroj tre kafshe te Afrikes.Islamiuani...edhe dy krokodilla.

A ėshtė larg Afrika?

Babi,babi ku gjindet Afrika.Paj...nuk e di bre bir,veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me bicikel e nuk vonohet.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:03


Nė Hotel

Ēifti i ri i posamartuar vjen nė hotel. "Ju lutem dhomėn mė tė mirė pėr tri netėt e ardhshme", thotė burri. Portieri i pėshpėrit gruas sė re: "Ju pasket fat zonjushė, zakonisht ky e merr dhomėn vetėm pėr ca orė."

Suksesi shkollor

Aktori i drejtohet birit tė vet nė ditėn e suksesit shkollor:"Si kalove biri im, ēdogjė nė rregull?" "Paj, babi, kontrata ime me klasėn e tretė u vazhdua edhe pėr njė vit."

Tė dielėn mbrėma

Shefi i drejtohet sekretareshės: "A keni planifikuar diēka pėr tė dielėn nė mbrėmje?" Ajo shkėlqen:"Jo zoti drejtor!" "Mirė pra, tė hėnėn mund tė vini me kohė nė punė!"

Shitėsi i mirė

Blerėsja nė arkė tė njė shitoreje ushqimore: "Dje keni gabuar pėr 50 €uro zotėri!" "Ėshė dashur tė tregoni menjėherė zonjė, tash ėshtė vonė!" "Mirė pra, po i mbaj paratė!"

Dhėndri

Pas dasmės ēifti i ri drejtohet nė hotel pėr ta filluar jetėn e re. Dhėndri i ri i shqetėsuar nga ajo qė po e pret mundohet pesė minuta pėr ta futur qelėsin nė vrimė pėr ta hapur derėn. "Hė", i drejtohet nusja e re, "mirė po na fillon jeta e re, ė!"

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:04


Ne burg

Nje i burgosur po e pye tjetrin,"Per qka t`kan pru k`tu"? "Kurgja, gjykatesi po thot qe edhe Shteti paska prodhu disa monedha sikur t`mijat" !!

Te berberi

"Sa kushton qethja e flokeve"? "10 euro". "E sa kushton rroja"? "5 euro" ..."Ma rruj koken, pra" !!

Kafeteria

Hyri njė gru me dy fėmi nė njė kafiqė ,po i afrohet ka#@!--)jeri dhe po e pyetė: -ēka doni tė pini? -mbushe kėtė (ia jepė cucllenė) mbeti kamarjeri me sy tė hapur.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:04


Kafeteria

Hyri njė gru me dy fėmi nė njė kafiqė ,po i afrohet ka#@!--)jeri dhe po e pyetė: -ēka doni tė pini? -mbushe kėtė (ia jepė cucllenė) mbeti kamarjeri me sy tė hapur.

Telefoni

Ishte njėri dhe e kishte njė papagallė, Kurė ky zotriju dilke nga shtepia, papagalli e merrke telefonin dhe thirrke gjithė kund. Nė fund tė muajtė zotėriut i erdhi 3000 DM qė tė paguaj (u kallė). E mori papagallin dhe e denoj tė gozhduar nė murė pėr njė vitė. Papagalli i gozhduar, nė murin pėrballė tij ishte Jezus krishti i gozhduar, papagalli po e pyetė: qe sa je kėshtu? -Qe 2000 vite. -Q'ja paske q... nanėn telefonit

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:04


Genjeshtra

-A ke degjuar pėr oqeanin Atlantik? -Po. -Unė e kamė kauar not. -E ti a ke degjuar pėr oqeanin e Vdekur? -po more. -Unė e kamė mbytė.

Dizel

Shkon nji *************************,qisi si do nė temat tjera,nė nji pomp benzini tanen,edhe e mer at gypin dhe e vendos nė prapanicė,nga dritarja djaloshi thot : ashtė DIZEL kujdes,ndėrsa *************************i pėrgjegj:nuk ka gajle se unė e kom SUPER. jan dy *************************a tu bo muhabet njoni i thot tjetrit jom met shtatzan ky i thot lej mos ja qij qat non se na *************************at nuk munem me met shtatzan ky tjetri thot po po se mu ka vonu muti qe shtat dite

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 02:05


Hitleri

Po shkon Hitleri ne aushfic me ni vizite edhe ashtu gjithė jahudite po reshtohen edhe duke kaluar Hitleri pe sheh njė fshise duke levizur edhe po therret: ej ti qe je mshef mrapa fshises dil... njoni mrapa fshises pėrgjigjet: kush me dal se 3 jena.

Bjondina

Njė flokėkuqe, njź zeshkane edhe njė bjonde hyjnė nė njė bar edhe njė kamarier ju thotė se osht njė pasqyrė magjike nė banjo. Ju thotė se nėse para pasqyrės dikush thotė diēka t'vėrtetė, pasqyra jau jep ni shpėrblim; po nėse rren, pasyra e thithė mrena n'veti edhe s'e lshon ma kurrė. Shkon flokėkuqja edhe thotė:"Mendoj se jom fmena ma e bukur n'kėtė bar." Pasqyra ja jep 1 milion dollarė. Shkon zeshkanja e thotė:"Mendoj se jam femra ma e meēme n'kėtė bar." Pasqyra ja jep ēelėsat e Ferrarit t'ri. Shkon bjondja ia nisė me folė:"Mendoj...."e pasqyra e ngrehė mrena e s'e lshon mo...

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2    4  ..  31

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11