Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  31
Autori: Subjekti: Barcoletat Te Gjitha Ketu

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:52
Barcoletat Te Gjitha Ketu


Nje i martuar bente dashuri me te shoqen ne sy te femijes. Nje dite femija i shikon me kujdes dhe e pyet te atin:
- Cfare eshte ky?
I ati pergjigjet:
- Eshte treni qe hyn ne tynel.
Te nesermen tek po benin dashuri perseri papritur degjojne femijen qe i therret te atit...
- Jepi babi jepi se i ngelen rrotat jashte trenit.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:52


Nje student kthehet nga shkolla jashte shtetit ne fshatin e tij bashke me nje shok kinez qe kishte qejf te shikonte Shqiperine. Hyn ne shtepi dhe gjen vetem gjyshen. Pasi takohet me gjyshen i thote : Gjyshe kam sjelle edhe nje shok.
Gjyshja e shikon kinezin dhe fillon ta pyese: Prej nga te kemi ty mor bir? - Nga Kina- i pergjigjet kinezi
Po ku nga Kina mor bir? - Nga Pekini.
Po i kujt je ti mor djale???

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:53


Shkon njeri ne nje bar dhe i thote banakjerit : Sa s'kemi filluar mbushme nje dopjo. Cfare te fillojme mor, i thote banakjeri.
Nuk ka rendesi i thote ky po mbushe. I mbush banakjeri nje dopjo. E pi ky dhe i thote, Pa filluar mbushme edhe njehere nje dopjo. C'te fillojme ? e pyet prape banakjeri. Mbushe ore i thote ky. Kjo pune nja 4-5 here. I thote perseri ky, Pa filluar edhe nje dopjo. Degjo i thote banakjeri, paguaj keto qe ke pire njehere pastaj ta mbush une. Opaaa - thote ky - filluam me duket.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:53


Dita e pare e marteses:

Djali pyet babain: O ba ca te bej sot ne darke une me nusen?
Babai: Do te them une kur te jesh atje. Me merr ne telefon!

Dita kalon shpejt e shpejt dhe vjen momenti kur te dy te rinjte e sapomartuar jane vetem ne dhomen e gjumit. Djali i thote gruas: Prit nje sek!
Futet ne banje shpejt e shpejt dhe i telefonon babait: O ba ore si te vazhdoj une?
Babai: Tani do fillosh ta puthesh lehte dhe me delikatese ti heqesh rrobat dhe ti besh ndonje masazh te lehte ne gjithe trupin. Kur te shikosh qe vjen ne qejf do te them une si te vazhdosh.

Djali mbaron porosine e babait dhe kthehet ne banje perseri: O ba cdo gje ne rregull!
Babai: Tani mos u mendo dy here po futi ne mes te kembeve ... ate qe e kemi te njejte ne te dy!

Nata kaloi dhe diten tjeter babe e bir takohen.
Babai: He mor bir u kenaqe?
Djali: Ja ashtu!
Babai: Po bere ashtu si te thashe une?
Djali: Po. I futa te ai vendi nje Nokia 7650 si ajo qe ke edhe ti!

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:53


I thote gruaja burrit, burre duhet te rregullosh llampen se na eshte djegur. Me lexon gje ne balle elektricist ia kthen burri. Te nesermen gruaja i thote qe te rregulloje lavamanin se rrjedh uje. Lexon gje ne ballin tim hidraulik i thote burri.
Te nesermen kthehet burri ne shtepi dhe sheh qe llampa ishte nderruar dhe lavamani nuk rridhte me uje. I thote gruas: Kush i rregulloi keto? Erdhi njeri , thote gruaja, dhe i rregulloi. Po ti cfare i dhe, e pyet, burri? Ai me tha, ose me bej nje kulac te ngrohte ose ma ler njehere. Po ti c'bere, e pyet burri? Gruaja e sheh me perbuzje dhe i thote, Me lexon gje ne balle kuzhiniere?

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:53


Burri iken ne pune dhe le ne shtepi gruan me bojaxhiun qe po lyente. Pas disa oresh pune bojaxhiu fillon te shohe gruan. Gruaja i thote: te te bej nje kafe? Beje thote bojaxhiu dhe zbret nga shkallet. Ulet perballe gruas dhe po i lepinte buzet.
Ore bojaxhi, i thote gruaja, ke qejf te bejme sex
Aq kame qejf sa c'te te them, ia kthen bojaxhiu.
Epo prit edhe ndonje gjysem ore, thote gruaja, se vjen burri nga puna, ma bene mua, te fut edhe ty nje te mire qe ta mbash mend.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:54


Nje rus i merzitur nga jeta e e veshtire, del nje dite per te shetitur buze detit, pas pak sheh nje shishe, e pastron shishen duke e ferkuar dhe xhini del nga shishja.
- Kerko nje deshire thote gjini dhe une do ta plotesoj, mendohet e mendohet rusi i vuajtur , e i thote gjinit se deshiron qe qdo here qe ben urinen, urina te shendrrohet ne votka, xhini qudited po ia plotson deshiren.
Rusi shkon ne shtepi the i thot gruas ti bjen dy gota, dhe i tregon se qka i ka ndodhur, pas pak ben urinen dhe burr e grua pine votka deri sa dehen, e keshtu vazhdojne qdo dite mbasi qe rusi mbaronte punen.
Nje dite prej ditesh rusi kthehet nga puna dhe i thote gruas tia bjene nje gote, gruaja pa menduar e bjen goten e pas pak pyet;
- Po pse vetem nje gote sote?
- Eh, thote rusi sot do te pish nga shishja ti.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:54


Del plaka per me ble ne pazar dhe aty afer kishte qellu nje ordinanc gjinekologjike dhe kishte tollovi,afrohet dhe pyet se qfar esht qe po presin,nje grua aty i thot se po presin per sheqer,plaka;uu sheqer,futet ne radh.
Kur i vjen radha,mjeku po e pyet;A hala po po ta kona,po e han a none.
Jo me nonen nuk e ha po e maj ne goj(tu mendu per sheqer plaka).

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:54


Takohen nje gjuetar dhe nje peshkatar dhe fillojne te tregojne te rejat. Fillon peshkatari: Para nje jave hodha grepat dhe menjehere filloi te terhiqte nje peshk. Une terhiq ai terhiq, me ne fund e nxorra nga uji kur c'te shikoj. Nje peshk 3 metra te gjate qe peshonte nja 200 kile. Po jo mo - i thote gjuetari - se shume e zmadhove. Jo ore te betohem - i thote peshkatari.
Fillon te tregoje gjuetari : Nje dite dola per gjueti dhe prapa nje ferre shikoj nje lepur. Bam e shkrepa ciften dhe e vrava. Kur nuk kaluan as 10 sekonda u mblodhen nja 20 lepuj per ta qare, Bam bam i vrava te 20-te. Ne ate moment vjen roja i pyllit dhe fillon te ulerase pse i vrava lepujt jashte sezonit. Bam ia plasa edhe atij dhe e vrava. Vajta per ta varrosur kur pashe qe po vinin dy gjuetare te tjere qe me kishin pare. Ia u futa edhe atyre dhe i vrava. Fillova te hap nje grope me te madhe qe ti varros te gjithe, kur vjen policia se kishin degjuar krismat, bam bam i vrava edhe policat dhe vazhdova te zmadhoja gropen, kur vjen nje autobus me nja 50 turiste....
Peshkatari nderhyn i inatosur - Epo mos me thuaj qe i vrave edhe ata 50 turistet.
Ia kthen peshkatari: Po nuk e zvogelove ti peshkun, i vrava

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:54


ishte i bari me dele..dhe i del para nji hajdut me kallash me i vjedh delet...i thot leji delet edhe ik..qellon i polic aty ene e arresto..ne i thor bariu kti policit meqe me shpetove merre nje dele haje per vete..menohet menohet polici hyn mes turmes,kap nje me te madhen aty dhe niset me ik..masi ben ja 20 metra rruge i fishkelle bariu ene i thot or idjot hajde ktu se mke mor qenin

I shendoshi dhe i dobeti

Takon i shendoshi te dobetin dhe i thote: "- Kur te shohin njerezit ty, mendojne qe ketu ka krize buke!" i pergjigjet i dobeti: "-Dhe kur te shohin njerezit ty, mendojne qe eshte faji jot!"

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:54


Gabimi
- A osht e vėrtet qe djali jyt me ni shkelm e ka rrxu lisin?

- Po, se e ka shkel pedalin e gazit tu meNu qe ka shkel kushnicen.Patlixhonat
Shkon ni djal i vogel te pemshitsi edhe i thot:

- Ami 5 kg patlixhona po ami t,vogjel se nuk muj me bajt roN.


E keshnja
Ni budall keshke sa mujke edhe qatypari pi kalon ni koleg:

- Shka ki qe pe kesh kaq shum?

- O mu kujtu ni shtos qe nuk e kom dit


Puthja e parė
- Nėse un jom femna jote e parė ku pe din me puth kaq mir? – e vet njone dashnorin e ri.

- E nese un jom i pari pėr ty ku pi din qe pe puthshna mir?Burri
Dy shoqe qe s’ishin taku moti pe folin:

- Shum ma i mir pe tu dok’ka burri me tesha t’reja.

- Jo nuk jon teshat e reja po osht burri jam i ri


Lindja n’spital

- Ku je le? – e vesin njoni.

- En spital?

- Mo bre. E shka pate?

Data
- Qfar date osht sot?

- Kqyre n’gazeten qe e ki n’dor.

- Nuk ja vlen se osht e djeshit

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:55


Telefoni dhe vesht

Shkon ni dit boshnjaki n’pun me zavoja n’vesh. E shohin kolegt e s’ju rrihet pa e vet:

- Shka ti gjet vesht?

- Kurgjo mer, qysh kesh tu hekuros boni telefoni e e kapa hitin n’vaNt t’telefonit e ...

- Po veshin qeter?

- E thirra Ndihmen e parė.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:55


Kabrioleti
Dy budall dalin pi kerrit edhe masi qe i mshelin dyrt njoni thot:

- Kuku na meten qilsat mreNa.

- Pi thejim xhomen. – thot budalla qeter.

- Jo mer.

- Ani pra bon dishka ma shpejt se na ka met tavani i kabrioletit qel e osht ka don me ja nis shi.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:55


Deshira e budalles
I denojin tre vet me ka 20 vjet burg po para se m shti n’burg i vesin se qfar dėshire pe kan qef me ju plotsu. I pari lyp me ja qu ni gru n’burg, i dyti lyp me ja pru ni telefon e i treti qe ish budall e lyp ni cigare.

Shkojin qysh shkojin 20 vjet edhe i pari shkon n’shpi me ja 10 fmij, i dyti shkonme 1.000.000 $ se ka kry pun me telefon sa u kon n’burg e i treti sa t’del n’rrug e vet njonin:

- A mes ki shkreps?Plani
E bojin dy budall planin qysh mi thy banken.

- Maspari e thejim deren, e mysim rojen edhe i marrim paret.

Kur shkojin te banka e shohin deren e qelne edhe s’ka roje.

- Aaaa, apet na dėshtoi plani.


Shkrepsa antike
Dy pensionista s’kishin shkrepsa mi dhez cigaret, shka me bo, dikur njoni thot:

- Merre ni guri e mshoma n’kry, kur t’m’ēesin syt xixa ti dheze cigaren e un e dhezi pi teje

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:55


Nji burre duke u kthyer nga puna per ne shtepi has ne nji person te shtrire ne rruge, pas disa perpjekjesh per ta zgjuar (ne fakt personi ishte i vdekur) fillon dhe e prek me dore, por duke e prekur ne vende intime i ngelet "vegla" ne dore dhe ky e fut ne xhep. kur shkon ke shpia i hedh celsat dhe paketen e cigareve mbi tavoline por edhe " veglen" e atij personit,gruaja e tij sa e pa "veglen" e pyet te shoqin me njehere: a paska vdekur Shabani a ???
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:55


Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė...Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqja. Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt. – A mas#@!--)ai... – Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė...
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:56


Hiku nji njeri per mik, dhe shtrohet sofra dhe te gjith mysafireve u japin lug tamam kurse mikut i jep lug kafeje, dhe miku vazhdon te haj i zoti shpis e mushte lugen nji her miku dy jer dhe po ashtu vazhdoj deri sa mbaruan.

Me ne fund i zoti shpis i thot mikut, me fal po si i varrosni #@--) nga ana juaj 1 nga 1 apo 2 nga 2, ja kthen miku kur jan te vegjel 2 nga 2 kur jan te medhenj 1 nga 1.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:56


mbi ure

E therret burri gruan:
-ku je e dashur?
Ajo pergjigjet:
-Ja ne Prishtine,te ura,mbi Drinin!
Burri i befasuar:
-Po seshte Drini ne Prishtine moj
- Ja po te jap Drinin, fol me te dhe bindu.........?!?!?

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:56


Mėsuesja

E pyet mesuesja nxenesin:Islam, numeroj pes kafshe te Afrikes. Islami:dy Luanė...

edhe tre krokodillaA ėshtė larg Afrika?

Babi,babi ku gjindet Afrika.Paj...nuk e di bre bir,veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me bicikel e nuk vonohet.Genjeshtra

-A ke degjuar pėr oqeanin Atlantik? -Po. -Unė e kamė kauar not. -E ti a ke degjuar pėr oqeanin e Vdekur? -po more. -Unė e kamė mbytė.


Nė Gjyq
Gjykatėsi e pyet tė pandehurin i cili akuzohet pėr plaēkitje me vrasje: "A e njihni kėtė thikė?", pyet gjykatėsi dhe tregon thikėn me tė cilėn ėshtė mbytur viktima. - Jo se kam parė kurrė!" -"Ju e mohoni do me thėnė? Mbylleni!"
Mbas dy ditėsh gjykatėsi e merr prapė nė pyetje tė paraburgosurin dhe duke ia treguar thikėn e pyet: "Tani e njihni kėtė thikė?" - "Po, zotri

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:57


Pyetja

Vjen dhėndri i ardhshėm edhe po e pyet babanė e sė dashurės:
- "Unė do tė doja tė martohem me vajzėn tuaj, a ėshtė kjo e mundur?"
Plaku:
- "Nė fakt po, e tregomė ti a e ke pyetur nėnėn e saj?"
Dhėndri i ardhshėm:
- "Beso qė po, por vajza prapėseprapė po mė pėlqen pak mė shumė".

Bukuria dhe menēuria

E pyet gruaja burrin:
- "Zemėr, a tė pėlqen mė shumė gruaja e menēur apo e bukur?"
- "As njėra as tjetra, vetėm ty tė dua zemėr"

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:57


Vjehrra nė litar

- "Alo, a ėshtė kjo Ndihma e Parė?"
- "Po, ēfarė ju nevojitet?"
- "Vjehrra ime e ka varur veten!"
- "Ani, a ia keni prerė litarin?"
- "Jo more ēfarė, ajo ende po merr frymė!"

Fu#@!--)enjtė

- "Kėta komshinjtė tanė janė shumė fu#@!--)enj".
- "E pse po mendon kėshtu?"
- "Veē t’i kishe dėgjuar ēfarė britmash kanė lėshuar kur fėmija i tyre njė ditė gėlltiti njė euro".

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:57


Pijaneci

Ulet pijaneci nė taksi.
Taksisti:
- "Ku?", e pijaneci me zė tė dehur ia kthen:
- "Mė dėrgo nė shtėpi..."
Taksisti:
- "Pak mė saktė ju lutem ".
Pijaneci:
- "Nė dho...mė... tė.. fjet...jes"

Miu

Psikiatri:
- "E pra, zotėri shėrimi ka pasur sukses. Mė nė fund e keni kuptuar qė nuk jeni mi".
Pacienti:
- "Unė po doktor, po a kanė kuptuar kėtė edhe macet???"

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:57


Mirė tė ka gjetur

Vjen njė njeri te doktori edhe i thotė:
- "Doktor, doktor e kam pėrvėluar gishtin nė ujė tė valė".
E doktori ia kthen:
- "Paj, mirė tė ka gjetur, pse nuk e futje gishtin sė pari ta shije nėse uji ishte i valė!!!"

Noti

"Ende nuk keni mėsuar tė notoni, zonjushė?"
- "Jo. Nuk mundem... paramendoni, duhet ta mbajė gojėn mbyllur!"

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:57


Doktor sa her qe pe pi ēaj pem dham syni ?
- Provo mi hek lugen pi gastares

Nji fshatar suedez en restoran:
- A ma bjen ni liter shampanj ?
- A pe don edhe kaviar ?
- Shka asht ai ?
- Vo t'peshkit.
- Hajt pra perzhitmi nja tri copa.


Hasa e msonte Hysen mi perdor bomben e dores:
HASA: E hek siguresen, pret deri ne tre e masnej e gjun bomben. A pe merr vesh ?
HYSA: Po mer qysh jo.
Mas nja 5 minutave dul Hysa pa duar:
HYSA: Koka kon e prisht kjo bomb se sahati hala dy e pesė minuta, e kjo kersiti


Asht veshtir me gjet gru se non gjon ku te dush. Dil en rrug nale nji plakė e thuj ku je bre nona jeme. Ajo fill thot qe bre djali jam. Prova me dal mi thon naj qikes re ku je bre gruja jeme se e shef se shka te gjon.

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-10-2009 nė 01:57


Ishin kon ni burr edhe ni gru tu bo seks en dhom , edhe hin djali i tyne en dhom edhe i tho: BAB SHKA JE KA BON? baba i pergjgjiet: QE DJALI JAM JOM TU TA BO NI VLLA . djali ja kthen prapanicen babes edhe i thot: BAB QE EDHE MU BOMA NI BICIKELL
Ishin kon Tenka edhe Fiqa tu u perla. Tenka i thot fiqes : IK MEJ GUBEJK SE MU KON E MIR NUK E KISHE PAS MOTORIN EN BETH , fiqa ja bon tenkes : MA MIR MOTORIN EN BETH SE SA ********************N EN BALL

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  ..  31

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11