Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  
Autori: Subjekti: Thenja e Dites ???


*****


Foto


Postime: 4782
Regjistruar: 16-7-2010
Vendndodhja: Tirane Shqiperi

Gjendja: Lucky
Lucky
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Mosha: 46
Jashtė Linje

Gjendja: Drejt fatit tim

[*] postuar nė 14-9-2010 nė 23:06


Asnjehere mos e nderprit armikun tend kur po ben gabime.
Napoleon BONAPARTI
Where ever I may roam
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 01:35


Shpresa dhe deshira e mbajne gjalle njeriun.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 01:35Nuk numerohen vitet e jetes suaj, por jeta ne keto vite
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 01:37


E verteta, ashtu si dielli, mund te mjegullohet, por vetem per nje fare kohe. - (P.Buast)Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 01:37


Kah dituria shkohet permes tri rrugeve: permes te menduarit, edukimit, dhe pervojesJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 01:37


Po mos te kishte njerez te keqinj, s'do te kishte juriste te mire. - (Dikens)Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 01:38


Thjeshtėsia ėshtė stolia e atyre qė janė tė edukuar dhe tė mėsuar.Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 6
Regjistruar: 15-9-2010

Gjinia: Mashkull
Jashtė Linje

Gjendja: ME MIRE SE JU

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 11:04


BUDALLAIT HAPNI RRUGEN :D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 6
Regjistruar: 15-9-2010

Gjinia: Mashkull
Jashtė Linje

Gjendja: ME MIRE SE JU

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 11:07


SA VETE E LYPIN “PLUMBIN“SKA FISHEK MAGAZINA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 19:47


Aftėsia nuk ka shumė vlerė pa mundėsinė.!I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-9-2010 nė 20:12


doɴт cry jυѕт ѕαy ғυcĸ yoυ αɴd ѕмιle•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

XMB International Support!
*******


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 30-6-2010
Vendndodhja: In XMB Forum

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: WebSite Security 2011

[*] postuar nė 15-9-2010 nė 22:01


personi qe kerkon eshte me afer se sa e mendone
1. Love drink Russian....

2. Smoke Jamaican....

3. Drive German....

4. Wear Italian....

5. Kiss French....

6. Fu** like Albanian....

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 223
Regjistruar: 26-8-2009
Vendndodhja: Angli

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-9-2010 nė 16:00


Njė djalė i vogėl iu ngjit nėnės sė tij nė kuzhinė njė natė derisa ajo po bėnte gati darkėn dhe ia dorėzoi njė copė letre ku ky kishte shkruar diēka nė tė. Nėna pasi i thau duart me pėrparėsen e saj filloi ta lexojė copėzėn e letrės ku shkruante:

Pėr kositjen e kullosės: 5 euro... Pėr pastrimin e dhomės sime kėtė javė: 1 euro... Pėr atė qė kam shkuar nė dyqan pėr ty: 0.50 euro... Pėr atė qė e kam ruajtur vėllanė e vogėl derisa ti ishe nė shitblerje: 0.25 euro... Pėr hedhjen e mbeturinave nė kontenjer: 1 euro... Pėr sjelljen e njė dėftese tė mirė: 5 euro... Pėr fshirjen dhe rregullimin e oborrit: 2 euro...

Gjithsej mė ke borxh: 14.75 euro

Hėmm! Nėna filloi ta shikonte tė birin derisa ai rrinte pranė saj dhe sikur ia lexonte kujtimet qė i silleshin asaj nėpėr kokė. Ajo e kapi lapsin, e ktheu sė prapthi letrėn qė e kishte shkruar i biri dhe shkroi:

Pėr nėntė muaj qė tė kam bartur nė bark derisa ti rriteshe: falas (gratis)... Pėr tė gjitha netėt qė kam ndenjur pa gjumė, jam kujdesur dhe jam lutur pėr ty: falas... Pėr tė gjitha kohėt e zahmetshme dhe pėr tė gjithė lotėt qė mė ke shkaktuar ti pėrgjatė viteve: falas... Pėr tė gjitha netėt e mbushura plot tmerr dhe shqetėsimet qė kam pasur: falas... Pėr lodrat, ushqimin, teshat madje edhe fshirjen e hundėve tua: falas, bir.

Kur t’i mbledhėsh krejt kėto, ēmimi i dashurisė sime pėr ty ėshtė: falas

Kur pėrfundoi sė lexuari atė qė kishte shkruar e ėma, sytė iu mbushėn me lot dhe duke e shikuar drejt nė sy tė ėmėn i tha: “Nėnė, vėrtet tė dua shumė”. E mori lapsin dhe me germa tė mėdha shkroi nė letėr: “E PAGUAR”.
jam DIBRAN 1- brezesh
kujt si pelqen me rroft k....
kush me ka inat
n'() sames shkoft
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 18-9-2010 nė 16:09


Duaje ate qe te do,qe te harrosh ate qe ke dashur....Qe te mos humbesh ate qe ke,per ate qe ke harruar :)•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 18-9-2010 nė 16:30


Jeta e pakontrolluar s’ia vlen tė jetohet!

( Sokrati )
”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 18-9-2010 nė 18:38


Ai qe nuk don baban dhe nenen nuk e do askend!Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 19-9-2010 nė 11:44


Kujto te kaluaren, bej plane per te ardhmen po jeto SOT...sepse e kaluara s'eshte me dhe e ardhmja mund te mos vije kurre...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 19-9-2010 nė 13:01


Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 7-10-2010 nė 11:45


Eshte e pamundur te mos perendoj dielli, kur egziston nata! Eshte e pamundur te jetojne njerezit gjithmon kur egziston vdekja! Eshte e pamundur te mos dashuroj kur egziston ♥TI ♥Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-10-2010 nė 19:33


Me ndodh shpesh te mendoj nje person ne heshtje...dhe te buzeqesh me vete...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorEnkelejda
Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
Tema u vendos nė Krye
12-10-2010 nė 14:55

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-10-2010 nė 18:21


Dashuria eshte te kesh gjithe qiellin,dhe te duash vetem nje yll...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 818
Regjistruar: 15-11-2009
Vendndodhja: Hapi pak shalet se me shef ku jom :P

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Varet me:P

[*] postuar nė 14-10-2010 nė 04:23


Kush rruhet ka lesh!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 150
Regjistruar: 31-8-2010
Vendndodhja: Aty ku ka zhurmė

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 25
Jashtė Linje

Gjendja: Deeply In Love :zemer:

[*] postuar nė 14-10-2010 nė 17:42


Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Kush rruhet ka lesh!

Ncncncnc....ti s`behesh rob ne ket dynja :P


╰☆╮¤°.øø.·“Æ`»...∂ιкυѕн ρσ ℓυтєт ρėя ту...«“Æ`·.øø.°¤╰☆╮
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 818
Regjistruar: 15-11-2009
Vendndodhja: Hapi pak shalet se me shef ku jom :P

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Varet me:P

[*] postuar nė 15-10-2010 nė 00:01


Cituar: Postimi origjinal nga Piccola..!!  
Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Kush rruhet ka lesh!

Ncncncnc....ti s`behesh rob ne ket dynja :Ppo me po, pse ska vend shprehja e ?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 150
Regjistruar: 31-8-2010
Vendndodhja: Aty ku ka zhurmė

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 25
Jashtė Linje

Gjendja: Deeply In Love :zemer:

[*] postuar nė 15-10-2010 nė 16:01


Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Cituar: Postimi origjinal nga Piccola..!!  
Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Kush rruhet ka lesh!

Ncncncnc....ti s`behesh rob ne ket dynja :Ppo me po, pse ska vend shprehja e ?


Ti e di...ti e the mizerje


╰☆╮¤°.øø.·“Æ`»...∂ιкυѕн ρσ ℓυтєт ρėя ту...«“Æ`·.øø.°¤╰☆╮
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11