Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: PER MESHKUJT.! PER NJE NATE SA JENI NE GJENDJE TE BENI SEX..?!?!

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-5-2007 nė 00:05
PER MESHKUJT.! PER NJE NATE SA JENI NE GJENDJE TE BENI SEX..?!?!


Hajde djema drejt tregoni mos tju vie turp:urra:respekt
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-5-2007 nė 00:55


8 here ferito:3Nese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 120
Regjistruar: 11-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-5-2007 nė 04:53


he njeher kush te genjej me shume hahahha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-5-2007 nė 05:02


pse mi ja hajde e provojme bashke po ste pelqeu nuk e bejme me:syteNese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:03


hahaahh i fort ky NIKU
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:28


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Ferit
hahaahh i fort ky NIKU

shume banal ca te forti!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:38


SHQIPTARE-KINGE-SEXY
edhe une e kisha me shaka, 8 here si tha NIKU hmmm problem!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:38


5 her kush nuk beso provat Jan te lira edhe pa lek :PAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 01:41


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Ferit
Hajde djema drejt tregoni mos tju vie turp:urra:respekt


hmmmmmm degjo ferit
Gjithcka varet se si ndjehesh ti,gjendja shpirtrore e jotja,gjendja emocionale,
personi qe do kalosh naten varet se sa terheqes te ben se sa te pelqen se sa te eksiton se sa e mire eshte ajo ne krevat....ETJ....ka shum faktore qe ndikojne
prandaj askush nuk mund te percakotoje se sa here mund ta beje ne nje nate :ok besoj qe e kan kuptuar dhe keta tjeteret qe kan then 10 here e 20 here.

Pastaj kur thua PER NJE NATE SA JENI NE GJENDJE TE BENI SEX..?!?!
per ca e ke fjalen me sakte.....!! se sa here mund te prishem apo sa ore mund te rrij siper saj...APO...................??
se shikoj un ketu qe kan fol me shifra keta.
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 01:52


5At suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 01:54


ca 5 mo ????? ca esht kjo 5 ???Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 02:01


herAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 116
Regjistruar: 12-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 03:40


pse se besoj kete mr besi une....per mua ky se ka ber ndonje here hic hic fare:cool0003
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 03:42


yyyyyyyyyyyyyyyy una si kom numeru per vete po njehere kur kam mbaru pune nuk u ngrija dote nga krevati :D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 116
Regjistruar: 12-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 03:44


o cuna po ska rendesi sasia , po cilesia

ci do shume dhe per lume
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 03:45


foli naim frasheri po per te dyja e kisha fjalen :D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 116
Regjistruar: 12-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 03:46


une se pata me ty o thanku, e thashe ashtu ne pergjithsi, ca te bej une qe ajo pergjegjsia je ti:syte
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 18:18


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga JaNi
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Ferit
Hajde djema drejt tregoni mos tju vie turp:urra:respekt


hmmmmmm degjo ferit
Gjithcka varet se si ndjehesh ti,gjendja shpirtrore e jotja,gjendja emocionale,
personi qe do kalosh naten varet se sa terheqes te ben se sa te pelqen se sa te eksiton se sa e mire eshte ajo ne krevat....ETJ....ka shum faktore qe ndikojne
prandaj askush nuk mund te percakotoje se sa here mund ta beje ne nje nate :ok besoj qe e kan kuptuar dhe keta tjeteret qe kan then 10 here e 20 here.

Pastaj kur thua PER NJE NATE SA JENI NE GJENDJE TE BENI SEX..?!?!
per ca e ke fjalen me sakte.....!! se sa here mund te prishem apo sa ore mund te rrij siper saj...APO...................??
se shikoj un ketu qe kan fol me shifra keta.


pffffffffff spo di si ta sqaroj me mire, po mundohem ca : ke hyt ne dhom me femren dhe fillon te ben sex dhepasi qe ta kryn nje etap kur mashkulli nxjerr spermen sa her eshte nje mashkull ta bej kte, kjo eshte esenca e pyetjes,ndoshta sjam i qart perseri po nuk po di si ta lustroj me mire..
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
BabyBlue

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 20-5-2007 nė 01:38


jepini cuna he, se u sqaru Feriti.

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 20-5-2007 nė 01:49


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga taulanta
o cuna po ska rendesi sasia , po cilesia

ci do shume dhe per lume


:ok
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 7
Regjistruar: 23-7-2007
Vendndodhja: zvicerr

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-7-2007 nė 04:02


10 i am albanien
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 2-8-2007
Vendndodhja: korce

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: cift

[*] postuar nė 18-8-2007 nė 04:09


webmaster jam ok me ty.keta qe flasin me sasi se kane idene e te qenit ne shtrat me nje person te seksit tjeter.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 33
Regjistruar: 12-4-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-10-2007 nė 16:10


tregohuni me te sinqerte djema se po thoni fakte qe nuk jane aspak reale.burreria nuk matet sa here je ne gjendje te besh sex por sa je ne gjendje te kenaqesh ate qe ke prane ok
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 242
Regjistruar: 22-10-2007
Vendndodhja: EU

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: E LUMTUR

[*] postuar nė 23-10-2007 nė 01:06


:22 bravo cilsia eshte e rendesishme djema , vetem se kur te pelqej shume duhet duhe dhe sasia pastaj.:turp
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 24-10-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-10-2007 nė 11:59


edhe une jam e mendimit se me rendesia ka cilesia se sasia.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11