Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Thashetheme vipash nga bota

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 16-5-2007 nė 22:06
Thashetheme vipash nga bota


Pe«r tā€™i dhe«ne« fund thashethemeve pe«r nje« krize« martesore mes Tom Cruise dhe Katie Holmes, ka menduar nje« mikeshe« e afe«rt e shte«pise«. Jenna Elfman, qe« interpreton Dharme«n ne« serine« e sukseshme televizive ā€œDharma & Gregā€, si dhe mike e ngushte« e e§iftit, ka deklaruar qe« e§ifti e«shte« shume« i lumtur.. Jenna, e cila ka qene« e ftuar edhe ne« ceremonine« e dasme«s qe« e§ifti organizoi ne« Itali, e«shte« shprehur: ā€œAta jane« shume« te« lumtur se«bashku. Sigurisht paparace«t nuk mund ta pe«rjete«sojne« lumturine« e tyre, prandaj edhe media abuzon me gje«ra te« paqena. Sigurisht si te« gjitha e§iftet edhe ata kane« kohe« te« mira dhe te« ke«qia, por kjo nuk do te« thote« qe« ata nuk shkojne« mire« me nje«ri-tjetrinā€.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 16-5-2007 nė 22:11


Nuk i ndahen telashet Boy George. Ke«nge«tari e«shte« arrestuar ne« Londe«r, me akuze«n se ka sulmuar nje« djalosh, te« cilin e kish pune«suar pe«r te« pozuar ne« disa foto. ā€œMe« lidhi pas shtratit dhe mā€™u hodh sipe«r bashke« me nje« tjete«r. Ne« ato momente pata frike« se do te« vdisjaā€, - ka deklaruar djaloshi. Megjithate« ke«nge«tari ka mohuar gjithe§ka. Sipas Auden Carlsen, djaloshi i dhunuar nga Boy George, ne« fillim i kish ve«ne« prangat dhe me« pas kish nxjerre« nje« kuti me objekte erotike. Me« pas Boy George ka thirrur edhe nje« mikun e tij dhe kane« sulmuar fatkeqin. Ne« ke«te« pike« djaloshi ka mundur te« e§liroje« duart nga prangat dhe ka ke«rkuar menje«here« ndihme«n e policise«. Nuk e«shte« hera e pare« qe« Boy George ka telashe me policine« dhe duket se ke«saj radhe, de«nimi do te« jete« shume« here« me« i re«nde«.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 16-5-2007 nė 22:15


Pike«risht nje« sondazh i zhvilluar nga The Right Guard Sport ka publikuar nje« klasifikim te« femrave superseksi te« bote«s se« spektaklit qe« provokojne« reagim tek meshkujt. Ajo qe« ka qene« e para ne« ke«te« klasifikim, duke le«ne« pas te« gjithe« pretendentet e tjera, ka qene« Angelina Jolie. Ajo ka fituar 27 pe«r qind te« votave ne« sondazh duke le«ne« pas aktoren Jessica Alba me 17 pe«r qind dhe Beyonce Knowles me 16 pe«r qind. Ne« vend te« fundit te« ke«tij klasifikimi renditet aktorja Charlize Theron.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-5-2007 nė 23:58


Tom Cruise ke«te« here« e«shte« "guida"
pe«r Will Smith. Pike«risht ne« ke«sh
tjelle«n e Brae§iano (Itali) Smith do te«
festoje« 10 vjetorin e martese«s se« tij me
bashke«shorten e dyte«, Jada Pinkett. Festa
e«shte« vendosur ne« 26 maj. Ne« ke«te« date«
aktori do t'i premtoje« pe«r te« dyte«n here«
dashuri te« pe«rjetshme bashke«shortes se«
tij. Por ndryshe nga ceremonia e pare«
kete« here«, Smith, do te« ndjeke« gjurme«t e
Tom Cruise, do te« be«j gje«ra te« me«dha.
Do te« jete« nje« martese« e stilit italian mes
mureve te« ke«shtjelle«s Odescalchi. Aktori,
protagonist i "Princit te« Bel Air", i kishte
mbetur ne« mendje pamja e ke«shtjelle«s,
arredimi dhe hape«sira e Brae§iano qe«, hyri
menje«here« ne« ve«mendjen e amerikanit
pas martese«s se« Holmes-Cruise. Aty ai
morri vendimin pe«r t'u rimartuar. "Kemi
pare« atje martese«n e Tom dhe Katie, me«
e bukura ku kemi asistuar ndonje«here«",
tha ne« ate« kohe« aktori. Dhe ke«shtu Will
Smith morri ke«te« vendim te« re«nde«sishe«m.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-5-2007 nė 23:59


Justin dhe Cameron


Takimi mes ish e§iftit ka ndodhur me« 6 maj ne«Los Angeles, me rastin premiere«s se« te« mrekullueshmit "Shrek 3". Ata kane« qene« te« dy, ne« ke«te« ne« ke«te« episod te« trete« te« sage«s se« famshme. Cameron, e«shte« ze«ri historik i princeshe«s Fiona. Madje dhe justin ka pasur nje« rol ne« ke«te«
film, kur ka qene« bashke« me
aktoren. Nde«rsa kane« dale« nga
shfaqja dhe fotografe«t ishin vendosur
ne« radhe« pe«r te« kapur
gjithe« VIP-at, Justin dhe Cameron
jane« gjendur ne« tapetin e
kuq, balle« pe«r balle« me nje«ritjetrin.
Ky ka qene« nje« ge«zim ne«
fakt pe«r gjithe« median qe« ndodhej
prezent aty. Ata i kane« dhe«ne«
nje«ri-tjetrit nga nje« buze«qeshje
dhe puthje si dy, miq te« mire«,
pas kate«r vjet lidhjeje dhe pas
lamtumire«s qe« i dhane« nje«ritjetrit
Janarit te« shkuar.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 00:02


ALBA PARIETTI Le‹ PRINCIN


Pas gjate« vitesh bashke«jetese« Alba Parietti ndahet nga princi Giuseppe
Lanza i Scaleas. Lajmi ka goditur gjithe« aristokracine« e Palermos qe«
ishin me«suar t'i shihnin pe«rjete«sisht bashke«. "Giuseppes i detyrohem
shume« por nuk mund te« kem nje« te« ardhme me te«"- me«sohet te« jete« shprehur
Parietti mes miqve te« saj. Nde«rkohe«, nga ana tjete«r princi prej te« cilit miqte« e tij
prisnin nje« date« te« afe«rt martese ka theksuar se ka qe«ne« Alba ajo qe« e ka le«ne«
dhe qe« nuk ka dashur me« te« vazhdoje« bashke«jetese«n. "Me« vjen keq qe« nuk
jemi me« bashke«, por ne« fund te« fundit kjo ishte de«shira e saj dhe me« duhet ta
pranoj."- tha ai. Ne« fakt i sigurt mbetet fakti qe« e§ifti e«shte« ndare« pas nje« lidhje te«
gjate«, por arsyeja dhe shkaku mbetet ende nje« mister,
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 00:04


JULIO IGLESIAS, BABA
Pe‹R Te‹ TETe‹N HERe‹ Ne« moshe«n 63 vjee§are, Julio Iglesias be«het se«rish baba,ke«te« rradhe« pe«r here« te« tete«.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 00:05


v marini
diell, det, masazh dhe dashuri. Duket se ka mjaf
tuar kaq pe«r Valeria Marinin pe«r te« dhe«ne« nje«
shfaqje ve«rtete« pe«r te« te«rhequr ve«mendjen ne«
plazh. Ajo e«shte« fotografuar nga paparace«t teksa asistenti
i saj, nje« djale« i ri i shpe«rndante kremin e plazhit tek
te« ndenjurat. Krejte«sisht e qete« duke shijuar rrezet pe«r te«
fituar nje« ngjyre« te« erre«t te« le«kure«s ajo qe«ndron e shtrire«
ne« me«nyre« qe« te« ekspozohet me« mire« ndaj diellit. Pyetja
qe« shtrohet nga te« gjithe« e«shte«: e§fare« do te« mendoje« i
dashuri i Valerias duke e pare« ate« tek masazhohet nga
nje« tjete«r?
Valeria mban te« veshur nje« kostum banje ngjyre« roze«
ne« te« bardhe«, syze dielli, krem trupi duke patur nde«rkohe«
ve«mendjen e asistentit te« saj qe« nuk le« tā€™i shpe«toje« asgje«.
Edhe pse pak dite« mungojne« qe« mbi torte«n e dite«lindjes
se« Marinit te« qe«ndrojne« 40 qirinj, ajo nuk de«shiron te« flase«
pe«r dite«lindjen. ā€œ Me« me«rzisin dite«lindjet. Fakti qe« nume«rohet
nje« vit me« shume« me« be«n te« ndihem keq. Nuk dua te«
festoj me« asnje« dite«lindjeā€- me«sohet te« jete« shprehur.
Se«bashku me dive«n ne« plazh pe«r te« kaluar nje« dite« te«
ke«nde«shme kane« qe«ne« edhe 2 truprojat e saj te« cile«t e
ve«zhgojne« ne« e§do moment edhe pse te« mbytur nga zilia
dhe xhelozia pe«r Darion djali qe« pe«r minuta te« te«ra i shpe«rndan
duke masazhuar kremin mbi trup.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 00:34


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Krela
JULIO IGLESIAS, BABA
Pe‹R Te‹ TETe‹N HERe‹ Ne« moshe«n 63 vjee§are, Julio Iglesias be«het se«rish baba,ke«te« rradhe« pe«r here« te« tete«.


keta te huajt po qe e kane per terezi!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 20:32


Spears thote« te« jete« she«ruar
Britney Spears, e cila jo shume© moti pat rruar floke©t, e«shte« larguar nga klinika rehabilituese, pas nje« muaji trajtimi she©rues.

Edhe pse mjeke«t e ke«saj klinike nuk kane« dashur ta komentojne« shume« ke«te« ngjarje, megjithate«, ata kane« the«ne« se jane« te« ke«naqur me arritjet e ke«nge«tares dhe se rehabilitimi ka pasur sukses.

Me ke«te«, Rudolph ka le«ne« te« ne«nkuptohet se ke«nge«tarja 25 vjee§are, e cila kohe«ve te« fundit po pe«rballet me shume« telashe, do te« te«rhiqet pe«r nje« kohe« nga jeta publike me qe«llim qe« te« gjeje« force« pe«r tā€™u kthyer ne« bote«n e muzike«s
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 20:33


Angelina Jolie do te« adoptoje« fe«mijen e trete«
Aktorja Angelina Jolie tashme« ka nisur procedurat pe«r adoptimin edhe te« nje« fe«mije tjete«r dhe ke«saj here ajo de«shiron te« be«het ne«ne« e nje« fe«mije nga Vietnami.

Zyra vietnameze pe«r adoptim fe«mijesh ka konfirmuar se Jolie ka mbushur formulare«t ke«te« jave« pe«r adoptimin.

Jolie dhe Brad Pitt, kane« tre fe«mije«: Maddox-in 5 vjee§ar nga Cambodia, Zahara-n 2 nga Etiopia dhe dhe fe«mije«n e tyre biologjik Shiloh e cila ka lindur ne« Majin e vitit te« kaluar
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 03:01


:dyshojMicheal Jackson kushton
10 milione« dollare«

Disa nga yjet me« te« famshe«m do te«
paguhen pe«r te« marre« pjese« ne« nje«
fetse« pe«r 25-vjetorin e princit Abdul
Azim te« Bruneit, feste« qe« do te« zhvillohet
ne« Angli ke«te« fundjave«. Micheal
Jackson do te« paguhet 10 milione«
dollare« jo pe«r te« ke«nduar, por thjesht
pe«r te« marre« pjese«. Sipas disa burimeve,
pe«r princin prezenca e Michael
mes te« ftuarve e justifi kon e§mimin.
Abdul Azim e«shte« djali i Sulltanit te«
Bruneit, nje« nga njere«zit me« te« pasur
te« bote«s. Pe«rvee§ Michael Jackson,
do te« jene« te« ftuar edhe Jerry Hall,
Naomi Campbell, Kate Moss dhe
Pamela Anderson.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 03:02


:urraScarlett Johansson e dashuruar?:duaaaaaa

Duket se Scarlett Johansson ka gjetur nje« dashuri
te« re. Sipas reviste«s People, Scarlett Johansson ka
marre« pjese« ne« nje« spektake«l e shoqe«ruar nga ish-i
dashuri i Alanis Morissette, Ryan Reynolds. Divja e
ka pe«rqafuar dhe e ka puthur ne« buze« Ryan Reynolds,
sapo ai ka mbe«rritur ne« spektake«l. Nde«rkohe«
qe« thashethemet thone« se edhe gjate« gjithe« kohe«s
e ka puthur disa here« dhe ai ishte shume« i e«mbe«l.
Pas spektaklit te« dy kane« dale« te« kapur dore« pe«r
dore. Muajin e kaluar Scarlett Johansson, 22 vjee§
dhe Ryan Reynolds, 30 vjee§ jane« pare« bashke« ne«
Manhattan.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 03:03


;););)Tom Cruise dhe Katie Holmes do
te« donte te« kishte nje« tjete«r fe«mije«.
e‡ifti do te« transferohet muajin e ardhshe«m
ne« nje« rezidence« te« re prej
35 milione« dollare«sh, ne« Beverly
Hills. Nje« nga dhomat e«shte« arreduar
tashme« pe«r fe«mije«n e ardhshe«m.
Sipas nje« burimi Tom i ka the«ne« Katie-
t se do tā€™i pe«lqente ta zgjeronin
familjen kur ajo te« ndihej gati dhe
Katie ka pranuar me entuziaze«m.
Ke«shtu Tom ka fi lluar te« pe«rgatiste
pe«r fe«iije«n tjate«r. Katie Holmes, 28
vjee§, ka pohuar: ā€œAdhuroj te« jem
ne«ne«! Suri e«shte« mire«, e«shte« nje«
fe«mije« shume« e bukur dhe pe«r mua
e«shte« nder te« jem ne«na e sajā€.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 29-5-2007 nė 03:04


:01:01Keira Knightley, e pafajshme pe«r
vdekjen e fanses:syte:syte

Nuk e«shte« anoreksike dhe nuk ka asnje« pe«rgjegje«si
morale pe«r vdekjen e nje« prej fanseve te« saj. Keira
Knightley ka fituar beteje«n ligjore kunde«r ā€œDaily
Mailā€ dhe ka vendosur qe« te« akordoje« nje« fond prej
4350 eurosh si mbe«shtetje pe«r fondacionin Beat,
qe« kuron personat qe« vuajne« nga shqete«simet
me ushqimin. Keira, nje« nga yjet me« premtues te«
Hollye«ood, e«shte« akuzuar pe«r lidhje me vdekjen
nga anoreksia te« Sophie Mazurek. E e«ma e vajze«s
e kishte ve«ne« gishtin pike«risht mbi modelet qe«
ndiqe e bija: Victoria Beckham e sidomos Keira
Knightley. Knightley kishte ke«rce«nuar edhe me
braktisjen e skene«s, sepse ishte shume« e tronditur
nga vdekja e fanses se« saj.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
sidrita

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 25-7-2007 nė 23:54


Gigi Buffon Baba????

Nuk ka shume« re«nde«si
te« me«sohet se kur
Gigi Buffon do te« martohet
me Alena Seredova. Ky
argument ka kaluar tashme«
ne« plan te« dyte« pasi lajmi e«shte«
nje« tjete«r. Portieri i kombe«tares
italiane dhe modelja
e§eke presin nje« fe«mije«.
Alena e«shte« shtatze«ne« edhe
pse asnje«ri prej tyre nuk duan
te« flasin pe«r ke«te« derisa gjithe§ka
te« jete« e dukshme. ā€œNuk
dua te« flas. Ke«rkojani dikujt
tjete«r ta be«je« ke«te«ā€- ke«shtu
e«shte« pe«rgjigjur ne« telefon e
fejuara e Buffon, duke e mbyllur
ate« menje«here«. Sipas disa
burimeve Alena e«shte« disa
jave«she shtatze«ne«. Mesaduket
kjo i ka be«re« te« shpejtojne«
planet e tyre pe«r martese«
duke krijuar paraprakisht
nje« familje pe«r te« pritur
beben. Pe«rsa i pe«rket Buffon,
me«sohet te« jete« shume« i lumtur
duke pritur me padurim
ke«te« fe«mije«, te« parin pe«r te«.
sidrita

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 25-7-2007 nė 23:56


Paris Hilton toples ne plazh

Pas dite«ve te« kaluara
ne« burg ka vendo
sur me te« ve«rtete« te«
ndryshoje« jetese«. De«shiron
te« provoje« gjithe§ka
duke e shijuar jete«n sipas
saj ne« maksimum. Paparace«t
e kane« kapur ate«
ne« Malibu teksa be«n surf.
E veshur me bikini tepe«r
provokuese Hilton provon
te« heqe« pjese«n e sipe«rme
te« bikinit duke treguar nje«
pamje seksi.
Ne« fakt, pe«r publikun
nuk e«shte« hera e pare« qe«
sheh trashe«gimtaren e
hoteleve Hilton te« zhveshur.
Pak kohe« me« pare«
ne« TV u shfaqe«n pamjet e
nje« video porno te« realizuar
prej saj, po ke«shtu
edhe disa foto te« tjera
nudo. Tashme« pe«r Hilton
dite«t e ve«shtira ne« burg
dhe kujtimet pe«r to duket
se kane« kaluar duke
dashur qe« te« shfryte«zoje«
cdo moment te« bukur dhe
te« arge«tohet po kaq

Antar++
**


Foto


Postime: 88
Regjistruar: 16-12-2009
Vendndodhja: Berlin:D

Vendlindja: Germany
Germany
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 18-12-2009 nė 19:35


Zonja e pare franceze, Carla Bruni mes miqve te saj artiste, politikane dhe pasanike ka edhe nje endacak, ose sic thone vendasit ‘clochard’. Ka qene vete Bruni ajo qe ka pranuar per mediat, miqesine me endacakun Denis.

“Kuptoj se ka shume fjale mbi filantropine. Denisin e takoj shpesh ne lagje dhe kemi nje lidhje miqesie. Ndonjehere flas me te dhe diskutojme mbi letersine dhe muziken”, thote Bruni.

Nderkohe Denis thote se me Carla-n nuk flet kurre per politiken, ndersa ka zbuluar se kane shije te perbashketa per muziken.

“Me ka propozuar qe te kendoj ne albumin e saj, me ka dhuruar nje MP3, qe e kam humbur. Ajo eshte nje zonje e vertete.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**


Foto


Postime: 88
Regjistruar: 16-12-2009
Vendndodhja: Berlin:D

Vendlindja: Germany
Germany
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 18-12-2009 nė 19:36
Whitney Houston flet pėr rikthimin
Postuar nga admin VIP tė huaj Dec 18, 2009

Whitney Houston flet pėr rikthiminWhitney Houston flet per mundesine e rikthimit ne kinema pas suksesit te madh me “Truproja” ku ajo luajti perballe Kevin Costner.

Pervec ketij filmi te xhiruar ne vitin 1992, Houston mori pjese edhe ne dy filma te tjere, por qe nuk arriten nje sukses te madh, “Waiting to Exhale” ne vitin 1995 dhe “The Preacher’s Wife” ne vitin 1996.

Houston u jep gjithashtu edhe nje keshille te gjitha femrave qe kerkojne te duken sa me seksi.

“Seksi nuk do te thote se duhet te kujdesesh per cdo centimeter te trupit. Fiziku jone mund ta shprehe sensualitetin edhe duke mos kerkuar vemendje. Nje burre mund ta pushtosh edhe me nje buzeqeshje”, shprehet Houston.

Ne lidhje me turneun e vitit 2010 ajo shprehet me shume entuziazem. “Po pergatis nje show te madh dhe mezi po pres te ngjitem ne skene”. Perfundon kengetarja me ngjyre.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**


Foto


Postime: 88
Regjistruar: 16-12-2009
Vendndodhja: Berlin:D

Vendlindja: Germany
Germany
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 18-12-2009 nė 19:37katy perry flirton me pattinsonKaty Perry, e cila ėshtė nė lidhje me Russell Brand, kishte befasuar tė pranishmit nė njė klub nate nė Hollwyood, duke flirtuar me Robert Pattinson.

Kėngėtarja e hitit “I Kissed A Girl” dhe vampiri i filmave “Twilight” ishin sė bashku nė klubin Dimples Supper nė Burbank, Kaliforni, nė njė ditėlindje tė pėrbashkėt, dhe tė pranishmit thonė se ata gjithė kohėn ‘i kishin sytė nė njėri-tjetrin’.

Ata u ulėn ballė pėr ballė, duke prekur pjesėt e pėrparme dhe dukeshin shumė flirtues me njėri-tjetrin.

Tė dy qeshnin nėn hundė dhe Katy dukej marramendėse”, ka thėnė burimi pėr Radar Onl
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**


Foto


Postime: 88
Regjistruar: 16-12-2009
Vendndodhja: Berlin:D

Vendlindja: Germany
Germany
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 18-12-2009 nė 19:38Victoria Beckham dhe Kate Moss janė dukur tė zeza


Ikonat e modės Victoria Beckham dhe Kate Moss janė dukur tė zeza nė paraqitjen e tyre tė mbrėmshme nė ndarjen e ēmimeve tė modės nė Londėr.

Ēifti, tė dyja 35 vjet, i janė bashkuar ceremonisė qė ėshtė mbajtur nė Oborrin Mbretėrorė tė Drejtėsisė nė Londėr dhe ėshtė prezantuar nga James Corden.

Po ashtu kėtė eveniment e ka pėrcjell edhe gruja e kryeministrit britanik Sarah Brown dhe ish kampioni i boksit Joe Colzaghe me tė dashurėn e tij nga filmi “Strictly Come Dancing”, Kristina Rihanoff.

Bukuroshi si qershi, Christopher Baily fitoi ēmimin si dizajneri e vitit.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**


Foto


Postime: 88
Regjistruar: 16-12-2009
Vendndodhja: Berlin:D

Vendlindja: Germany
Germany
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 18-12-2009 nė 19:40
Hueida El Sayed ndihem si 20 vjec


Javėn tjetėr do tė jetė nata finale e spektaklit “Njė kėngė pėr ty” dhe prezantuesja e saj Hueida Al-Sayed rrėfen pėr kėtė eksperiencė qė e ka bėrė tė mendojė ndryshme pėr shumė gjėra tė rėndėsishme tė jetės.

Por jo vetėm kaq, ne kėrkuam tė mėsojmė edhe pėr jetėn e saj, dashurinė dhe planet mbas spektaklit.

Finalja e spektaklit “Njė kėngė pėr ty” ėshtė javėn e ardhshme, si tė rezulton kjo eksperiencė muzikore mes fėmijėve tani qė po shkon drejt fundit?
Mund ta konsideroj si njė nga eksperiencat mė tė bukura dhe mė tė kompletuara, jo vetėm nė planin profesional, por dhe nė atė personal.

Nė fillim, kur drejtuesit e Televizionit Kombėtar “Top Channel” mė propozuan ta drejtoja kėtė spektakėl, ideja mė pėlqeu, por nuk e imagjinova qė do tė ndihesha kaq mirė. Tė punosh me fėmijėt, pavarėsisht lodhjes, ėshtė njė eksperiencė krejtėsisht e veēantė.

Ndaj tani qė jemi pranė finales mund tė them se mė kanė bėrė njė dhuratė shumė tė bukur.
Ēfarė tė ka dhėnė personalisht ky spektakėl ?
Unė jam fėmijė i vetėm. Deri pak vite mė parė mė gėnjente mendja se ēdo gjė rrotullohej rreth meje. Ka qenė ikja nė Paris dhe largimi nga familja ime qė mė detyroi tė mėsoja tė ndaja diēka me tė tjerėt. Falė kėtij spektakli mund tė them qė mė nė fund kam bėrė paqe me kėto « qėnie tė vogla », ēamarrokė, tė talentuar dhe tė ēiltėr qė nuk kanė lidhje fare me zilitė e tė rriturve. Tani, mund tė kaloj orė tė tėra mes fėmijėve, t’i dėgjoj, t’i kėshilloj dhe t’i hapim zemrėn njėri-tjetrit.

Ēfarė do tė tė mungojė mė shumė nga ky spektakėl?
Shpesh kur shoh dritėn e tunelit, gėzohem sepse them po ia arrij qėllimit e ndoshta ka ardhur koha pėr njė mision tjetėr tė ri, pėr sfida tė tjera. Por nė kėtė rast unė jam e gėzuar dhe e trishtuar njėkohėsisht. Sepse do tė mė mungojnė miqtė e mi, fėmijėt, Arjoni, Alessia, Redi, Adi, Rudina, Dori, Vini, Miri, dhe tė gjithė ata qė kanė punuar pėr kėtė spektakėl. Por pėr fat pas mbrėmjes finale do tė jemi sėrish bashkė, pasi ne kemi njė tjetėr surprizė pėr teleshikuesit.

Cila ka qenė metoda jote pėr tė qenė ndryshe nga prezantueset e tjera ?
Nuk e kam kėrkuar njė gjė tė tillė. Ajo ėshtė bėrė nė mėnyrė tė natyrshme. Pamja ime e jashtme, mėnyra e tė folurit, dėshirat e mia, mė kanė bėrė mua kjo qė jam sot. Coco Channel ka thėnė: «Pėr tė qenė e pazėvendėsueshme, duhet tė jesh ndryshe».

Kalojmė tek jeta private, si i ke marrėdhėniet me dashurinė?
E si mund tė jetojė njeriu pa dashuri ? (qesh) Aq mė tepėr tė gjithė kemi nevojė pėr njė pikė referimi. Nė ēdo vend tė botės, beqaria nė njė moshė tė caktuar, ta jep mundėsinė tė mburresh e thua: «Unė jam i lirė, e mund tė bėj ē’tė dua», por ajo qė ėshtė mė e vėrtetė nė kėtė rast ėshtė se je mė shumė i vetmuar! Sidomos tė dielėn nė darkė, kur ke uri, e fillon tė ngrohėsh ndonjė ushqim tė konservuar.

Megjithatė kemi pėrshtyjen qė pėr ty ėshtė shumė e rėndėsishme pavarėsia e tė ndėrtosh ēdo gjė vetė apo jo?

Sigurisht pėr mua ėshtė e rėndėsishme pavarėsia ime. Nuk dua tė varem jo vetėm nga njė mashkull, por nga askush. E nėse nuk ndihem mirė me dikė, tė kem mundėsi tė largohem. Ndaj i kam krijuar kushtet vetes tė kem gjithnjė shtėpinė timė, miqtė e mi e gjithēka qė mė nevojitet. Shpesh them: “Unė, jam burri i jetės sime” (qesh)
A tė frikėson 35 vjetori qė po afrohet ?
Mosha ime varet nga njerėzit qė mė rrethojnė. Ka njerėz qė mė bėjnė tė ndihem shumė e moshuar, e nėse ata nuk largohen, filloj e ndihem 100 vjeē. (qesh) Ēuditėrisht tani, ndihem mė mirė se kur isha 20 vjeēe. Shpresoj qė tė jem si njė shishe vere, qė me kohė sa vjen e bėhet mė e mirė. (qesh)./Panorama Plus/
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*****


Foto


Postime: 1178
Regjistruar: 1-9-2009
Vendndodhja: Durres

Gjendja: Happy
Happy
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Jashtė Linje

Gjendja: Crazy In My Way ....

[*] postuar nė 27-12-2009 nė 23:57


qifteShiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 16:40


fjolla morina apo kim #@!--)dashian??/
shpesh kengetarja fjolla morina esht ngaterruar me kim #@!--)dashian,per shkak te ngjashmeris se tyre
mesa duket dicka e till e tregojn edhe setet fotografike
http://www.shqiptarja.com/foto/137782_1.jpg
http://www.shqiptarja.com/foto/137781.jpg
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11