Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: NESE JU KA FSHIRE NEJ TEM, APO POSTIM, KETU ME FAKT TE PLOHTE KENI TE DREJT TIA KERKONI PERSONIT QE E KA BERE !

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 12-10-2009 nė 20:45
NESE JU KA FSHIRE NEJ TEM, APO POSTIM, KETU ME FAKT TE PLOHTE KENI TE DREJT TIA KERKONI PERSONIT QE E KA BERE !


TE DASHUR MIQ, UNE E DI QE I KAM KUNDRA TE GJITHE, SEPSE FORUMIN E PRISH TURI, POR TE PAKTEN NJE HER TE VETME DUA T'jU VI NE NDIHME TE GJITHEVE, S ADMINISTRATOR KA NJE OPSION KU SHEF TE GJITHA VEPRIMET QE BEJEN MODERATORET ADMINISTRATORE E FORUMIT. ME KET FOTO DO SHIFNI SE KUSH KA BERE ME SHUME DELETE DHE ME SHUME. MOVE NE FORUM, PRA MOVE ESHTE GJEJA ME E MIRE QE MUND TE BEJ NEJ ANTARE I STAFIT, SEPSE LEVIZ TEMEN NE VENDIN E DUHUR
POR QE TE SHOF KAQ SHUME DELETE NE LOGON E PANELIT KJO NUK ESHTE E DREJTE, NE NUK KEMI ANETARE VULLGAR QE BEJEN POSTIME TE PISTA QE TE KEMI KAQ SHUME DELETEM
KESHTU QE AI QE K ME SHUME DELETE NE KETE FOTO TE NA JAP SHPJEGIM NEVE DHE TE GJITHE ANETAREVE QE U PERKISNIN ATO TEMA APO POSTIME
% TE TYRE
KJO ESHTE VETEM FAQA E PARE, E FUDNIT DMTH ME VONE DO NZJER EDHE FAQEN E DYTE E ME RRADHE ![Modifiko 12-10-2009 nga TuR]


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 12-10-2009 nė 20:50


ENKELEJDA VETEM JAVEN E FUNDIT KE FSHIRE 51 TEMA DHE POSTIME ? NA JEP PAK LLOGARI KETU PER KETE? MOS TE NXJER TERE LOGOT E FAQES SE DYTE !

CRYSTAL KE NUMRIN ME TE MADHE TE MOVE NE FORUM, JE VERTET PER TU ADMIRUAR TE PERSHENDES DHE JE PERSONI ME POZITIV I FORUMIT !


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jashtė Linje

Gjendja:

[*] postuar nė 13-10-2009 nė 17:10


Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
S ADMINISTRATOR KA NJE OPSION KU SHEF TE GJITHA VEPRIMET QE BEJEN MODERATORET ADMINISTRATORE E FORUMIT.O TUR PERSE NUK U THUA QE S.ADMINISTRATORI KA DHE NJE OPSION KU MUND TE FSHIJ POSTIMET E NJE ANTARI PA DAL ATO NE LOGOT E ADMINIT THJESHT SHTYP CLEAR DHE SHKRUAN CFAR NUMRI TE DUASH[B] :dance::dance:
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Belle_Fleur
****


Foto


Postime: 586
Regjistruar: 24-8-2009
Vendndodhja: Po ku ka si ti o Shqiperia ime!

Gjendja: Confused
Confused
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Larg..

[*] postuar nė 17-10-2009 nė 05:00


Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
ENKELEJDA VETEM JAVEN E FUNDIT KE FSHIRE 51 TEMA DHE POSTIME ? NA JEP PAK LLOGARI KETU PER KETE? MOS TE NXJER TERE LOGOT E FAQES SE DYTE !

CRYSTAL KE NUMRIN ME TE MADHE TE MOVE NE FORUM, JE VERTET PER TU ADMIRUAR TE PERSHENDES DHE JE PERSONI ME POZITIV I FORUMIT !


TuR shume faleminderit e vlersoj vertete,,...Nuk eshte puna thjesht te move..Delete behet vetem kur gabimisht postohen dy tema njelloj kurse ato move edhe close atehere kur tema eshte gabim ose e papershtatshme..Gjithsesi te falenderoj per pozitivitetin edhe risite qe sjell edhe ti gjithashtu..!!!
Te uroj lumturine e dhenies se asaj qe ke,
ne menyren me te mire te mundur,
te rrezikosh per te guxuar,
te rrezikosh per te dhene,
te rrezikosh per te dashuruar.
Trajtoje lumturine me miresjellje eshte nje borxh ♥
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-12-2010 nė 21:00


Adminat ose s.adminat kan nje arsye qe te fshijne temat ose postimet te pa pelqyera,por une mendoj qe cdo fshirje ka nje arsye dhe jo per qefe te ndonjerit apo te ndonjeres.
Kurse per keta superadminat dhe pse jo dhe pse jo dhe per Turin qe ka hap kte tem,nga qe jeni shum te zgjuar dhe Jani bashke me Artin pse nuk vendosni nje opsion qe sa te behen fshirje direk personi qe e beri ti rritet % dhe te tregoj dhe fshirjen e personit qe ja ka ber..


Dhe te vendosi dhe vretjen pse u fshi tema ska as fjal as mendime negative te ndonjerit,se mundesia per te fshir nje person nga forumi u gjet dhe per te bllokuar dhe ip ose denuar dhe ip-n pergjithmon mos te futet me ai qe ofendon dhe ti fhsihen dhe te gjitha postimet,ashu sic kam marr vesh une !!!

Dhe une besoj qe cdo anetar apo admin ose s.admin te mos hapi nje tem qe ska kuptim ,mesa kam pa une qendron nje teme per vretje(stafi ne veprime)..
Flm dhe ishalla gjeni nje rruge zgjidhje,por une besoj qe rruge zgjidhje nuk ka per deri sa faktori femer ne kte forum nuk merr nje qendrim me serioz,se sic duket nga faketoret femra kan ardhur dhe sherret ne kte web dhe jo nga meshkujt..
Arsyet qe e thash kte mendim nuk dua qe te mbroj meshkujt dhe te ofendoj femrat por kjo eshte e verteta nqfs doni dhe shembuj jam gati te sjell dhe prova te sherrit dhe personet qe kan nxitur sherret dhe fyerjet ne kte web.

Qe nga Turi me Enkeleden dhe deri te Dolce me Bjondinen dhe shum te tjere qe spo them deri sa te kerkohet nevoja te sjell dhe prova dhe fyerje nga femrat neper postime qe kan ber i kemi dhe me foto dhe me copy te ruajtra...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-12-2010 nė 21:10


Ok o redo une di qe i ka marr masat Arti mesa di une dhe per kte xhe skam te drejt une me fol para s.adminave kurse une nje xhe te tille se kam ber ndaj Eles per kte jam me se si sigurte ne vetete...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-12-2010 nė 21:11


Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
ENKELEJDA VETEM JAVEN E FUNDIT KE FSHIRE 51 TEMA DHE POSTIME ?


sa cudi !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-12-2010 nė 21:27


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
ENKELEJDA VETEM JAVEN E FUNDIT KE FSHIRE 51 TEMA DHE POSTIME ?


sa cudi !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)


Ne qoftese ka fshi 51 tema kan qen tema pa frut per www.forumakullore.com
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-12-2010 nė 21:56


Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
ENKELEJDA VETEM JAVEN E FUNDIT KE FSHIRE 51 TEMA DHE POSTIME ?


sa cudi !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)


Ne qoftese ka fshi 51 tema kan qen tema pa frut per www.forumakullore.com


normal ,normal si gjithmone ato qe fshin enki jane pa frut....temat copy paste jane me frut :) :) :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 27-12-2010 nė 23:28


Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Adminat ose s.adminat kan nje arsye qe te fshijne temat ose postimet te pa pelqyera,por une mendoj qe cdo fshirje ka nje arsye dhe jo per qefe te ndonjerit apo te ndonjeres.
Kurse per keta superadminat dhe pse jo dhe pse jo dhe per Turin qe ka hap kte tem,nga qe jeni shum te zgjuar dhe Jani bashke me Artin pse nuk vendosni nje opsion qe sa te behen fshirje direk personi qe e beri ti rritet % dhe te tregoj dhe fshirjen e personit qe ja ka ber..


Dhe te vendosi dhe vretjen pse u fshi tema ska as fjal as mendime negative te ndonjerit,se mundesia per te fshir nje person nga forumi u gjet dhe per te bllokuar dhe ip ose denuar dhe ip-n pergjithmon mos te futet me ai qe ofendon dhe ti fhsihen dhe te gjitha postimet,ashu sic kam marr vesh une !!!

Dhe une besoj qe cdo anetar apo admin ose s.admin te mos hapi nje tem qe ska kuptim ,mesa kam pa une qendron nje teme per vretje(stafi ne veprime)..
Flm dhe ishalla gjeni nje rruge zgjidhje,por une besoj qe rruge zgjidhje nuk ka per deri sa faktori femer ne kte forum nuk merr nje qendrim me serioz,se sic duket nga faketoret femra kan ardhur dhe sherret ne kte web dhe jo nga meshkujt..
Arsyet qe e thash kte mendim nuk dua qe te mbroj meshkujt dhe te ofendoj femrat por kjo eshte e verteta nqfs doni dhe shembuj jam gati te sjell dhe prova te sherrit dhe personet qe kan nxitur sherret dhe fyerjet ne kte web.

Qe nga Turi me Enkeleden dhe deri te Dolce me Bjondinen dhe shum te tjere qe spo them deri sa te kerkohet nevoja te sjell dhe prova dhe fyerje nga femrat neper postime qe kan ber i kemi dhe me foto dhe me copy te ruajtra...Me lafte nje pike mua qe nuk rri dot ti pa permendur emrin tim, po ku kam fshir tema un more, nuk jam ne staf fare, kaq shum te mori malli ty qe srri dot ti pa u gricur me mua, po me ler se kam festuar dhe un ca dite ketej me fjale te tjera kisha nevoj per pushim nga forumi hahahhaah, sa per te shara femer apo meshkuj, te them i gjo po mos ja thuaj njeriut, disa meshkuj ketu i kom inot shum, e per ate i si duroj dot dhe i ofendoj po ne menyre te kulturuar, po ty ste kam inot jo me pelqen se bindesh dhe sje kokforte si disa hahahha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 27-12-2010 nė 23:29


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
ENKELEJDA VETEM JAVEN E FUNDIT KE FSHIRE 51 TEMA DHE POSTIME ?


sa cudi !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)


Ne qoftese ka fshi 51 tema kan qen tema pa frut per www.forumakullore.com


normal ,normal si gjithmone ato qe fshin enki jane pa frut....temat copy paste jane me frut :) :) :P


hahahahhahahahahaha sa kam qesh ajo enki vetem me ba copy di e shkreta, me ka fshir mua mbi 7 tema ajo, si kam then edhe me ka ulur postimet edhe prape si kam then gje,, edhe prape kam rrespket per te :pfffffffff:
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 28-12-2010 nė 12:43


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Adminat ose s.adminat kan nje arsye qe te fshijne temat ose postimet te pa pelqyera,por une mendoj qe cdo fshirje ka nje arsye dhe jo per qefe te ndonjerit apo te ndonjeres.
Kurse per keta superadminat dhe pse jo dhe pse jo dhe per Turin qe ka hap kte tem,nga qe jeni shum te zgjuar dhe Jani bashke me Artin pse nuk vendosni nje opsion qe sa te behen fshirje direk personi qe e beri ti rritet % dhe te tregoj dhe fshirjen e personit qe ja ka ber..


Dhe te vendosi dhe vretjen pse u fshi tema ska as fjal as mendime negative te ndonjerit,se mundesia per te fshir nje person nga forumi u gjet dhe per te bllokuar dhe ip ose denuar dhe ip-n pergjithmon mos te futet me ai qe ofendon dhe ti fhsihen dhe te gjitha postimet,ashu sic kam marr vesh une !!!

Dhe une besoj qe cdo anetar apo admin ose s.admin te mos hapi nje tem qe ska kuptim ,mesa kam pa une qendron nje teme per vretje(stafi ne veprime)..
Flm dhe ishalla gjeni nje rruge zgjidhje,por une besoj qe rruge zgjidhje nuk ka per deri sa faktori femer ne kte forum nuk merr nje qendrim me serioz,se sic duket nga faketoret femra kan ardhur dhe sherret ne kte web dhe jo nga meshkujt..
Arsyet qe e thash kte mendim nuk dua qe te mbroj meshkujt dhe te ofendoj femrat por kjo eshte e verteta nqfs doni dhe shembuj jam gati te sjell dhe prova te sherrit dhe personet qe kan nxitur sherret dhe fyerjet ne kte web.

Qe nga Turi me Enkeleden dhe deri te Dolce me Bjondinen dhe shum te tjere qe spo them deri sa te kerkohet nevoja te sjell dhe prova dhe fyerje nga femrat neper postime qe kan ber i kemi dhe me foto dhe me copy te ruajtra...Me lafte nje pike mua qe nuk rri dot ti pa permendur emrin tim, po ku kam fshir tema un more, nuk jam ne staf fare, kaq shum te mori malli ty qe srri dot ti pa u gricur me mua, po me ler se kam festuar dhe un ca dite ketej me fjale te tjera kisha nevoj per pushim nga forumi hahahhaah, sa per te shara femer apo meshkuj, te them i gjo po mos ja thuaj njeriut, disa meshkuj ketu i kom inot shum, e per ate i si duroj dot dhe i ofendoj po ne menyre te kulturuar, po ty ste kam inot jo me pelqen se bindesh dhe sje kokforte si disa hahahhaO yllo lexoje pak me mire nuk kam then qe ke fshire tema por kam permend zenkat tuaja me bjondinen,dhe jo per fshirje temash ty..por solla ca shembuj une ,dhe shiko dhe zenkat pse kan ndodh dhe sherret kush eshte autori i zenjes faktori femer apo faktori mashkull,dhe pastaj vendos (piken---mbi --i-)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 28-12-2010 nė 13:08


un nuk jam zen me asnje femer yllo, e as e kam ndermend te zihem sepse skam arsye, ah vetem po me preken burrin tim do zihem hhahahaha, kam kritikuar eshte e vertet po nuk jam zen ;) pastaj ca dmth kjo ne fund---i---- hmmmmm apo ke dash te thuash kete ; presje dmth????:smilie811
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 28-12-2010 nė 13:19


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
un nuk jam zen me asnje femer yllo, e as e kam ndermend te zihem sepse skam arsye, ah vetem po me preken burrin tim do zihem hhahahaha, kam kritikuar eshte e vertet po nuk jam zen ;) pastaj ca dmth kjo ne fund---i---- hmmmmm apo ke dash te thuash kete ; presje dmth????:smilie811Te rent e mira te kam then kur flet me dike dhe i thu ore ai person eshte i rregullt din te vendosi piken mbi i
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 28-12-2010 nė 13:19


ahhh mir me fal, se u keqkuptova.. ahahhaahha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11