Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Ketu mund tė flitni gjithqka pėr Volejboll. ...


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 18:07
Ketu mund tė flitni gjithqka pėr Volejboll. ...|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 120
Regjistruar: 11-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 20:25


volejbolli luhet me top////ca me then per volejbollin :D:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

100% Dibran
***


Foto


Postime: 143
Regjistruar: 27-8-2007

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 2-9-2007 nė 05:35


:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 19-12-2007

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

akullore.gif postuar nė 19-12-2007 nė 19:32


volleyball eshte sporti im i preferuar...kshu qe i luv it :zemer:zemer:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 19-12-2007 nė 23:36


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga kesulkuqja
volejbolli luhet me top////ca me then per volejbollin :D:D
:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh ke harru rrjeten miShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 19-12-2007 nė 23:50


PO SHTYLLAT QE mbajne rrjeten dhe albitrin :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 134
Regjistruar: 15-12-2007
Vendndodhja: ___TU_BO_SHOPPING__

Jashtė Linje

Gjendja: GOC SHOPPINGU?SI THONI JU?

[*] postuar nė 20-12-2007 nė 13:43


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga kesulkuqja
volejbolli luhet me top////ca me then per volejbollin :D:D


:heheheheh:heheheheh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 24-12-2007 nė 17:23


:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh
sporti im i preferuar ...:urrrrra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
Vlonjat4eveR

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 1-10-2009 nė 22:10


Irani ėshtė kampioni i ri aziatik nė Vilejboll pėr tė ri !

IRIB- Kombėtarja e tė rinjėve iranianė nė volejboll ėshtė kampioni i ri i Azisė nė kėtė sport. Nė ndeshjen finale tė kampionatit tė 14-tė aziatik nė Volejboll pėr tė rinjė qė u zhvillua dje nė Teheran, kombėtarja e tė rinjėve iranianė me fitoren pėrballė kombėtares kineze me rezultat 3:1 u bė kampione e Azisė. Edhe kombėtarja e Pakistanit e cila nė krye tė saj ka njė trajner iranian, pėr herė tė parė nė koto lojėra arriti nė vendin e tretė nė Azi duke fituar pėrballė kombėtares indiane me rezultat 3:0.I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 1-10-2009 nė 22:13


VETEM NE PLAZH ME PELQEN ...

Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

PiNkI I FoRuMiT
*****


Foto


Postime: 3772
Regjistruar: 23-8-2009
Vendndodhja: germany

Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 1-10-2009 nė 22:15


edhe mua ate do thoja kam lujt shume ne rere volejbollShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

My heart will go on
****


Foto


Postime: 765
Regjistruar: 14-11-2009
Vendndodhja: I Never Told You..

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Unknown
Unknown
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Live My Life..

[*] postuar nė 13-12-2009 nė 13:24


Dhe mua vetem 15 dit te pushimeve ne plazh me pelqen te luaj volley
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11