Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  210
Autori: Subjekti: ~Si Ndiheni....~

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 03:40
~Si Ndiheni....~


Si Ndiheni Ne Keto.....
Momente...........
*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Sweet_Angel
****


Foto


Postime: 632
Regjistruar: 29-3-2005

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: "engaged''

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 15:16


:qaj:qaj:qaj:qajKater gjera ne jete nuk kthehen mbrapa:
momentet qe ke jetuar
veprat qe ke bere
fjalet qe the
dhe shancet qe ke humbur.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 15:20


Ca ke ti ylli????
un ndjehem mire sepse kisha ca pune dhe i mbarovaa:D

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Sweet_Angel
****


Foto


Postime: 632
Regjistruar: 29-3-2005

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: "engaged''

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 15:30


i mbarove te gjitha punet e dokumentave?Kater gjera ne jete nuk kthehen mbrapa:
momentet qe ke jetuar
veprat qe ke bere
fjalet qe the
dhe shancet qe ke humbur.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 175
Regjistruar: 16-7-2005
Vendndodhja: Gjermani

Mosha: 48
Jashtė Linje

Gjendja: Bukur

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 16:44


jo mir kom dhe«mbje kokeMe merr ne endrrat etua ,aty ku ti i ruan me gjelozi,sepse po ndjej se me ty po vjen Pranvera me bukur e jetes sime....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 23:54


shume mire ndihemShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 23:56


mireeeeeee!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 116
Regjistruar: 12-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 08:25


thx mire ti si i ke nga shtepia:tedua:tedua
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 15:02


me nerva se me ngriti fshatari i qumeshtit nga gjumi sot qe kisha ber ndermend te flija deri voneShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 15:04


Dua qumesh una:P

un ndjehm vetem :(

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
sidrita

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 12-5-2007 nė 17:34


e lodhur nuk e dua punen te shtunen :17 :17

Super Antar
***
Postime: 175
Regjistruar: 16-7-2005
Vendndodhja: Gjermani

Mosha: 48
Jashtė Linje

Gjendja: Bukur

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 17:38


mire me pelqen dita e shtuneMe merr ne endrrat etua ,aty ku ti i ruan me gjelozi,sepse po ndjej se me ty po vjen Pranvera me bukur e jetes sime....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 23:14


ndihem pak pergjumesh taniShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 23:16


si ne lufte lal :D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
BabyBlue

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-5-2007 nė 03:06


e merzitur
~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 13-5-2007 nė 03:13


mire!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 26-5-2007 nė 17:13


shume mireShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
sidrita

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-5-2007 nė 17:14


cka
[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-5-2007 nė 04:37


Shume MireShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-5-2007 nė 04:38


Shume MireShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 01:04


me lere zot si jam sotNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 01:09


:(Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
BabyBlue

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-5-2007 nė 01:16


merzit sme flet aiiiiiiiiii :jap lule
ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 01:22


me dhimbje kokeShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I Kerkuar
***


Foto


Postime: 154
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: Kasolle dhe Shpella...

Jashtė Linje

Gjendja: I Kerkuar

[*] postuar nė 28-5-2007 nė 03:51


Jo dhe shum mire ........
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
 Faqet:  1    3  ..  210

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11