Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Nuk Di Si?

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:29
Nuk Di Si?


E ndiej te nevoshme te sygjerojmedhe te ndimojme per perdorimin me se miri te forum,

Per Cfare do paqartesi mund te pyesni ?Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:47


Kam ven re qe dikush nga ju, tek tema nje pershentje me nje kenge,, vendosni vetem linkun e youtube,
gje qe mund te nxiret dhe si obiket ketu ne forum, sic e bejen disa,
dhe mendova qe si fillim t'ju ndimoja se si mund ta nxirni dhe ju videon me kengen te cilet doni te pershendesni.


Athere : ne figuren e meposhtme eshte e qarkuar me rrethot nje LINK nese do e quaja keshtu, sepse ne fakt Ai eshte KOD HTML
pra ne fillim dua t'ju shpjegoj rendesine e tij... nese kopjohet i sakte dhe pa gacmuar asnje element te tij, ajo video mund te shfaqet ne forum, ne te kundert do dali nje gje zjgarravine keshtu :

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtuom/v/A380hOpnO5c&hl=it&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/A380hOpnO5c&hl=it&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">bed></object>


Pra ju nevoitete te klikoni tek linku qe eshte i qarkosur, ku kursoi te pulsoj mbi link, nese linku nuk ju selektohet automatikisht dmth te behet me blu, mbani CTRL shtypur dhe shtypni germen A ne tastieren tuaj, pasi ajo te selektohet , mbani serisht CTRL Shtypur dhe shtypni germen C, ne kete moment linku eshte i kopjuar, ju duhet vetem te shkoni dhe ta beni PASTE ne forum ,

JU KUJTOJ, KY LLOJ LINKU BEN PUNE VETEM NE DISA SEKSIONE TE FORUMIT, PRA ATJE KU ADMINISTRATORET KAN LENE TE LIRE KODET HTML,

Shpresoj ta keni te qarte, nese nuk e keni kuptuar , me pyesni


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:48


nuk e di pse ndjen e mos perfillur kosovare...besoj se ketu nuk te ka thene njeri qe nuk i duam kosovaret...cfare jane keto diskutime tani...:flamury yne:

Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:51


Cituar: Postimi origjinal nga KoSoVaRe4eVeR  
Ka mundesi te ket tema shum me te bukura,shum me te mira,duhet te mesojm shum gjera te bejm me shum postime te ndryshme,,un si kosovare kam ber shum pak postime por nuk kam mar pergjigje nuk e di pse ju pengon se jam kosovare apo cfar.Apo edhe forumi shkon me te njoftur.
Kosovare4Ever
Nuk eshte e drejte ajo qe mendon, sepse ne kete forum eshte nje dnerthurje bukur, Shqipetare nga te gjitha trevat Kosova, Maqedonia, Mali zi etj Dhe nuk ke perse te ndihesh ashtu, ndoshta ti nuk njihesh akoma, pak nga pak do fillojne te tregohen me interesant per temat e tua :)


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 373
Regjistruar: 7-9-2009

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:53


nuk behen dallimet ne njerez un jam kjo qe jam kam respektin per te gjith te njejt,te gjith jemi shqiptar por edhe nese do jet nje i huaj do e respektoja.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 373
Regjistruar: 7-9-2009

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:55


flm tur,njihem shum mir por po shikoj se edhe forumi qenka me dallavere.Pa keqkuptime ok.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:57


Cituar: Postimi origjinal nga KoSoVaRe4eVeR  
ja ta them pse,ne fillim kur u futa ne forum ne askush nuk kemi lindur te ditur,bera nje postim,dhe nuk e dija se postimin se ka ber tjeter kush nuk lejohet ta bej edhe nje antar tjeter.Me pas postimi im ishte fshir,ndersa te njejtin postim ka ber edhe nje antare tjeter asaj nuk eshte fshir vetem postimi im,kjo ishte epadrejt sepse un jam nje chatiste nuk kam pas nevoj ta vendos emrin,nuk kam nevoj te permend emrin se kush ma beri at,por nese nuk lejohet i njejti postim edhe pse nuk eshte i ngjajshem ateher fshij edhe te tjerave jo vetem mua ok.Kosovare4 Ever
Kjo teme ne fakt ishte per te mbuluar dicka tjeter ne fakt, pra anen e perdorimit, opsionet dhe mundesit qe te ofron forumi, jo per te bere keto diskutime, gjithsesi, jam koshient qe mund te ket ndodhur nje gje e tille,
mendojme se nuk duhet te jen 2 tema te nejta, sepse behet forumi i crregullt, dhe ai moderator qe ka pare nje teme te njete e ka fshire temen tende, dhe ndoshta ate temen e re qe eshte hapur po te njete me tenden, Moderatoret nuk e kan pare ende,
te siguroj qe nuk ka asgje personale,
nese mendoj se eshte keshtu, na thuaj emrin e personit qe e ka bere,


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 07:58


kosovare

asnjeri ska te drejte te fshi postime e antareve mire po kur ti hap nje teme te ngjashme me ate qe ka postuar antari me para se ty atehere duhet fshire dhe pa keq kuptim duhet te mirekuptohemi...nese te jane fshire pergjigje te cila ke postuar ne tema atehere ke te drejt te thuash ankesen tende...po nese behet fjale per teme atehere dhe ti vete kuptoje qe mos te mbushet forumi me tema te njejta...


Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 373
Regjistruar: 7-9-2009

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 08:01


Enki ma beri mua,edhe pse per mua nuk ka fare rendesi se kush me ben e kush jo,thjesht ketu jam per tu aregetuar per asgje tjeter Tur,te njejtin se e kam ber un beri edhe antarja tjeter asaj u lejua ta bej at postim ndersa mua jo.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 08:03


xhentil, nuk eshte kjo tema per te tilla diskutime, dhe aq me keq qe ty nuk te takojne, te sqarosh Anetaretm por stafit drejtues qe eshte pergjeqes per kete gje, por ti shiko :

Aty te firma ke nej link te cilen do te shfaqesh nje imazh, provo ti vendosesh kete [img]ne fillim te linkut dhene fund te linkut [/img]

Per keto gjera shte kjo tema !:dance:


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 373
Regjistruar: 7-9-2009

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 08:03


Xhentil un thash edhe me lart nuk dua shum te diskutoj pse i imi te fshihet e tjetri jo,per cfar arsye asaj i kishte dhen pergjigjeje e mua me thot me fal edhe me fshin postimin.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 08:06


Cituar: Postimi origjinal nga KoSoVaRe4eVeR  
Enki ma beri mua,edhe pse per mua nuk ka fare rendesi se kush me ben e kush jo,thjesht ketu jam per tu aregetuar per asgje tjeter Tur,te njejtin se e kam ber un beri edhe antarja tjeter asaj u lejua ta bej at postim ndersa mua jo.Nuk besoj te ket qen ajo, Nuk ben ajo Enki zakonisht nga keto gjera, Athere mbas keti postimit tend, Ajo do e shikoj edhe postimin e njete me tendin, por te ati personit tjeter, dhe te siguroj qe do e fshi edhe ate :)


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 373
Regjistruar: 7-9-2009

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 08:08


ok Tur flm per mirkuptim.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 16-9-2009 nė 19:07


Cituar: Postimi origjinal nga TuR  
xhentil, nuk eshte kjo tema per te tilla diskutime, dhe aq me keq qe ty nuk te takojne, te sqarosh Anetaretm por stafit drejtues qe eshte pergjeqes per kete gje, por ti shiko :

Aty te firma ke nej link te cilen do te shfaqesh nje imazh, provo ti vendosesh kete [img]ne fillim te linkut dhene fund te linkut [/img]

Per keto gjera shte kjo tema !:dance:
e kam leve vet linkun ashtu...
nejse zdoja ta prishja temen...


Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 1178
Regjistruar: 1-9-2009
Vendndodhja: Durres

Gjendja: Happy
Happy
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Jashtė Linje

Gjendja: Crazy In My Way ....

[*] postuar nė 16-9-2009 nė 19:48


Nuk di Si Te Bashkoje Temat ... Mund te me Ndimoj Dikush ..?

Di pak deri Ketu : Opsionet e Adminit: --- Pastaje : Bashko Temat - Tani Sdi se Cafe Te Beje .:cray:
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

TeCkToNiK KiLLeR
*******


Foto


Postime: 474
Regjistruar: 28-1-2009
Vendndodhja: ITALY

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Je m'en fous

[*] postuar nė 6-12-2009 nė 13:56


Cituar: Postimi origjinal nga Kleo..!!  
Nuk di Si Te Bashkoje Temat ... Mund te me Ndimoj Dikush ..?

Di pak deri Ketu : Opsionet e Adminit: --- Pastaje : Bashko Temat - Tani Sdi se Cafe Te Beje .:cray:

Mbasi klikove te bashko temat aty te del 1 si kuti bosh, aty duhet te vendosesh Nr e tid te faqes qe do te bashkosh.
Nr tid e gjen lart te linku !!:rolleyes:
Penso di aver paura di essere felice Perché ogni volta che lo sono, succede qualcosa di brutto.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 6-12-2009 nė 14:12


Cituar: Postimi origjinal nga DIEGO.IT  
Cituar: Postimi origjinal nga Kleo..!!  
Nuk di Si Te Bashkoje Temat ... Mund te me Ndimoj Dikush ..?

Di pak deri Ketu : Opsionet e Adminit: --- Pastaje : Bashko Temat - Tani Sdi se Cafe Te Beje .:cray:

Mbasi klikove te bashko temat aty te del 1 si kuti bosh, aty duhet te vendosesh Nr e tid te faqes qe do te bashkosh.
Nr tid e gjen lart te linku !!:rolleyes:

Sa mire ja paske mare doren diego:happy0002:


[Modifiko 6-12-2009 nga DIEGO.IT]

[Modifiko 20-1-2010 nga EnO ™]


░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6888
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 7-12-2009 nė 01:04


per kete diskutim skam koment te gjithve ju dua:miresevini ne akullore forum
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 19-1-2010 nė 22:54


Vallaj un spo e mor vesht fare jam fut ktu mrena ne forum dhe jam bo lomsh fare....:sedi:lol:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 122
Regjistruar: 20-9-2009
Vendndodhja: from Hell---new york

Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: Love you

[*] postuar nė 20-1-2010 nė 21:06


hahahahahahaqifteqifteqifte :popo: vis ku mer vesht ti nga forumet :P

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-1-2010 nė 12:25


nuk di si tja shpreh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 25-4-2010 nė 00:11


nuk di si te zbres lojrat,pasi kaq kohe jam munduar te zbres programet qe m`keni thene por prap nuk i pranon...ndoshta nuk ndjek rrugen e duhur...

me ka ngel fiksim loja Age Of Mythology Of The Titans :$


Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Belle_Fleur
****


Foto


Postime: 586
Regjistruar: 24-8-2009
Vendndodhja: Po ku ka si ti o Shqiperia ime!

Gjendja: Confused
Confused
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Larg..

[*] postuar nė 19-7-2010 nė 11:21


Thread cannot be merged. Invalid Thread ID (tid)

Nuk me funksionoi opsioni per te bashkuar 2 tema.Si ka mundesi sepse me ka punuar gjithmone...apo ndoshta sdi ta bej une...:((
Te uroj lumturine e dhenies se asaj qe ke,
ne menyren me te mire te mundur,
te rrezikosh per te guxuar,
te rrezikosh per te dhene,
te rrezikosh per te dashuruar.
Trajtoje lumturine me miresjellje eshte nje borxh ♥
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 59
Regjistruar: 24-5-2011
Vendndodhja: Ferizaj

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Mashkull
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Single

[*] postuar nė 9-6-2011 nė 03:12


Nuk di si me e mbyt nje pesh ne uje :emotions-2
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11