Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3    5  ..  28
Autori: Subjekti: Kerkoj Kenge ???

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 01:44


si e ka titullin mo???Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Bebush i Shpajf
****


Foto


Postime: 521
Regjistruar: 7-2-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 01:52


Kush ma gjen kengen "Ah te dua po nuk di":qaj
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 01:58


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga vigna
shakira me beyonce
shakira me beyonce

sh#@!--)koo
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 02:05


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga malsor
Soni Malajsh#@!--)koo
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 18-10-2006
Vendndodhja: IN THE DARK

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: FULL POWER

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 02:05


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga magas
Kerkoj nje melodi qe e kam pare video klip por nuk ja di titullin

po ju them disa fragmente ... Nje femer qe vrapon me nej valixhe ne dor ne shinat e trenit dhe pasaj arrin ne nje motoskaf hipen aty e pret
nje djale dhe largohen me motoskaf dhe arrinje ne nje paralie ku behet nje party ... nese ma gjeni :007


o lal me duket se eshte kenga e grupit ATB 9pm still to come


I LIVE FOR MY HONOR
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 02:08


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga TIGER_SPIRIT
ore kengen e fundit te linkin park kush ma gjen
Linkin Park - What I've Done
Linkin Park - Numb


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 03:10


flm jani rofshViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 18-10-2006
Vendndodhja: IN THE DARK

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: FULL POWER

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 03:11


One Perfect Something NGA LINKIN PARK KUSH MA GJEN HALLALL

I LIVE FOR MY HONOR
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 03:23


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga SHADOW
One Perfect Something NGA LINKIN PARK KUSH MA GJEN HALLALL


Linkin Park - One Perfect Something

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 18-10-2006
Vendndodhja: IN THE DARK

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: FULL POWER

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 03:30


shume flm zana hehehe se kishte tigri 1 ore qe e kerkonte dhe vume bast kush e gjen i pari fitova nje dreke ta paca borxh haahahahah

I LIVE FOR MY HONOR
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***
Postime: 175
Regjistruar: 16-7-2005
Vendndodhja: Gjermani

Mosha: 48
Jashtė Linje

Gjendja: Bukur

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 04:34


kush ma gjen kengen E leonores BeqarMe merr ne endrrat etua ,aty ku ti i ruan me gjelozi,sepse po ndjej se me ty po vjen Pranvera me bukur e jetes sime....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 05:32


:27Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 05:48


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga malsor
kush ma gjen kengen E leonores Beqar


Leonora Jakupi - O beqar

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 06:32


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga I_Hamshuari
Po mua kush ma gjene ate kengen e Chris De Burgh "Natasha"
??


Chris De Burgh - Natasha Dance

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 15:11


Kush ma gjen "I cant stop" nga DEJAVU?Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 16:34


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga DORI
Kush ma gjen "I cant stop" nga DEJAVU?


dori shpresoj te jet kjo:)


sh#@!--)koo

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 18:14


KJO DUHET TE JETE POR SI I BEHET QE NUK E DOWNLOADOJ DOT??????????????Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 18:17


dori klik dowloand dhe prit disa sec dhe sa te ta jap ok
ska mundesi

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 18:38


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ArTi
dori klik dowloand dhe prit disa sec dhe sa te ta jap ok
ska mundesi

THNX SHUUUUUUUUUUUUUUME ARTI. NESE MUNDESH TE ME GJESH DHE "JOLIE JOLIE":D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Embelsira e forumit*
***


Foto


Postime: 280
Regjistruar: 1-4-2005
Vendndodhja: france

Mosha: 63
Jashtė Linje

Gjendja: aty ku behet jete

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 18:52


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga DORI
THNX SHUUUUUUUUUUUUUUME ARTI. NESE MUNDESH TE ME GJESH DHE "JOLIE JOLIE":DJolie-Jolie ska se eshte shume larg ne france..:P:P:P:P:heheheheh:heheheheh
:cekan:cekan

Dashuria nuk eshte te gjesh nje njeri me te cilin mund te jetosh, Dashuria eshte te gjesh nje njeri pa te cilin nuk mundesh te jetosh!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 18-10-2006
Vendndodhja: IN THE DARK

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: FULL POWER

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 19:30


hej kush me gjen ndonje kenge te grupit vanilla ninja

I LIVE FOR MY HONOR
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-7-2007 nė 16:44


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga isabella
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga DORI
THNX SHUUUUUUUUUUUUUUME ARTI. NESE MUNDESH TE ME GJESH DHE "JOLIE JOLIE":DJolie-Jolie ska se eshte shume larg ne france..:P:P:P:P:heheheheh:heheheheh
:cekan:cekan

Ma gjej ti pra meqe eshte ne france
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 34
Regjistruar: 13-10-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-7-2007 nė 19:16


kush e do ate kengen kur kno qyqja ne byth te ullinit le te thote...:heheheheh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-7-2007 nė 19:17


une e du:urra:urra:urraShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 34
Regjistruar: 13-10-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-7-2007 nė 19:21


ti mos me bej ashu mu .....edhe ma hiq ate gjendjen qe ke vu aty se nuk te shkon:okk
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3    5  ..  28

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11