Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2    4  ..  28
Autori: Subjekti: Kerkoj Kenge ???

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 21-6-2007 nė 14:16


Po kerkoj nje kenge qe me duket se e ka titullin JOLIE JOLIE
Kush me ndihmon????????????????????????
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 22-6-2007 nė 01:12


:sedi bera ca kerkime por pa asnje rezultate nuk egziston kenge me ate titull ....
nuk mund te me ndihmosh fare....P.SH me thuaj keng e huaj eshte apo shqipe?nje kengetare apo kengetare apo grup e kendon?? ku e ke degjuar kete kenge ?? dhe na trego noj fjal nga kjo kenge ose refrenin...
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 690
Regjistruar: 11-5-2007
Vendndodhja: Tirane

Jashtė Linje

Gjendja: Femer

[*] postuar nė 22-6-2007 nė 01:21


Jani plz me gjen dot kengen e fundit te Nelly Furtado.
Nuk ja mbaj mend titullin:(
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 22-6-2007 nė 02:16


Nelly furtado - "say it right."

sh#@!--)koo
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 690
Regjistruar: 11-5-2007
Vendndodhja: Tirane

Jashtė Linje

Gjendja: Femer

[*] postuar nė 22-6-2007 nė 19:36


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga JaNi
Nelly furtado - "say it right."

sh#@!--)koo


:urrrrra:urrrrra:urrrrra
Flm shume:puc
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~Ylli i Forumit~
***


Foto


Postime: 423
Regjistruar: 19-2-2005

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 22-6-2007 nė 21:35


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga JaNi
:sedi bera ca kerkime por pa asnje rezultate nuk egziston kenge me ate titull ....
nuk mund te me ndihmosh fare....P.SH me thuaj keng e huaj eshte apo shqipe?nje kengetare apo kengetare apo grup e kendon?? ku e ke degjuar kete kenge ?? dhe na trego noj fjal nga kjo kenge ose refrenin...


Janiiiiiiiiiiiiiiii eshte kengetare e huaj. Nuk di me teper...edhe tekstin nuk e kam shume parasysh tani.:turp
Kontrollo edhe nje here
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 22-6-2007 nė 22:18

http://www.last.fm/music/Rickie+Lee+Jones/_/Jolie+Jolie


Rickie Lee Jones - Jolie Jolie Lyrics

Jolie, jolie, pretty little thing
Berce moi toute la nuit
All I want you to do is just be happy
And we went on a walk and we went on a hill
And come back up again, you know I will
Just to bring you the mail, to me it's just another hill
Jolie, jolie,
Berce moi, prend sur toi toute la nuit
dancing love
All I want you to do is just be happy, be happy
Do you want me to fly to heaven's gate?
I won't wait
I'll go right away cuz to me it's just another day
Jolie, jolie,
Berce moi, prend sur toi toute la nuit
dancing
All I want you to do is just be happy, even happier than that

Do you want me to stop every time I start?
When I kiss your lips and you break my heart
But I do this to me it's just a little kiss
It's just a little kiss
Uh, huh, stay right there on the "A"
Yeah baby stay there
Oh daddy, you can only do the best you can
I just want you to be happy, eh


kjo duhet te jete dori per me teper te ndihmo jani une sdi me e download ketu
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 23-6-2007 nė 04:05


Ne ca gjuhe eshte kenga ?
apo eshte kjo qe tha llastica me siper ?
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 24-6-2007 nė 23:06


ka mundesi kengen e ponit si trendafilViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 01:06Si Trendafil "Poni"


sh#@!--)koo
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I Kerkuar
***


Foto


Postime: 154
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: Kasolle dhe Shpella...

Jashtė Linje

Gjendja: I Kerkuar

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 04:53


Kerkoj nje melodi qe e kam pare video klip por nuk ja di titullin

po ju them disa fragmente ... Nje femer qe vrapon me nej valixhe ne dor ne shinat e trenit dhe pasaj arrin ne nje motoskaf hipen aty e pret
nje djale dhe largohen me motoskaf dhe arrinje ne nje paralie ku behet nje party ... nese ma gjeni :007
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 25-6-2007 nė 05:39


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga magas
Kerkoj nje melodi qe e kam pare video klip por nuk ja di titullin

po ju them disa fragmente ... Nje femer qe vrapon me nej valixhe ne dor ne shinat e trenit dhe pasaj arrin ne nje motoskaf hipen aty e pret
nje djale dhe largohen me motoskaf dhe arrinje ne nje paralie ku behet nje party ... nese ma gjeni :007


mos esht film ore:heheheheh:P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I Kerkuar
***


Foto


Postime: 154
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: Kasolle dhe Shpella...

Jashtė Linje

Gjendja: I Kerkuar

[*] postuar nė 27-6-2007 nė 00:45


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga llastica
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga magas
Kerkoj nje melodi qe e kam pare video klip por nuk ja di titullin

po ju them disa fragmente ... Nje femer qe vrapon me nej valixhe ne dor ne shinat e trenit dhe pasaj arrin ne nje motoskaf hipen aty e pret
nje djale dhe largohen me motoskaf dhe arrinje ne nje paralie ku behet nje party ... nese ma gjeni :007


mos esht film ore:heheheheh:P


ehh sa i kap dhe ti menjer qe ne ajer pa rene ne toke ...

bravo mo forumi qe kemi nje te zgjuar ktu se po na i zgjidh problemet... imagjinoni si do benin pate .... yyyyyyyyy sa jet koti do ishte :P :P :P :P :3:3
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 27-6-2007 nė 18:18


kerkoj kengen e akon me snop dogViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 27-6-2007 nė 18:53


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga vigna
kerkoj kengen e akon me snop dog
Ja ku e ke lal

sh#@!--)koo

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 28-6-2007 nė 01:22


flm artiViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 2-7-2007 nė 22:44


amon kush ma gjen tekstin e kenges se celin dion _prayer se e kam shum fiksim,plzzzzzzzzzzzzzz:trendafil

Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 2-7-2007 nė 23:53


the prayer


i pray you'll be our eyes, and watch us where we go.
And help us to be wise in times when we don't know
Let this be our prayer, when we lose our way
Lead us to the place, guide us with your grace
To a place where we'll be safe

La luce che tu hai
I pray we'll find your light
nel cuore restera
and hold it in our hearts.
a ricordarci che
When stars go out each night,
eterna stella sei

The light you have
I pray we'll find your light
will be in the heart
and hold it in our hearts.
to remember us that
When stars go out each night,
you are eternal star
Nella mia preghiera
Let this be our prayer
quanta fede c'e
when shadows fill our day

How much faith there's
Let this be our prayer
in my prayer
when shadows fill our day
Lead us to a place, guide us with your grace
Give us faith so we'll be safe

Sognamo un mondo senza piu violenza
un mondo di giustizia e di speranza
Ognuno dia la mano al suo vicino
Simbolo di pace, di fraternita

We dream a world without violence
a world of justice and faith.
Everyone gives the hand to his neighbours
Symbol of peace, of fraternity
La forza che ci da
We ask that life be kind
e il desiderio che
and watch us from above
ognuno trovi amor
We hope each soul will find
intorno e dentro se
another soul to love

The force his gives us
We ask that life be kind
is wish that
and watch us from above
everyone finds love
We hope each soul will find
around and inside
another soul to love
Let this be our prayer
Let this be our prayer, just like every child

Need to find a place, guide us with your grace
Give us faith so we'll be safe
Need to find a place, guide us with your grace
Give us faith so we'll be safe

E la fede che
hai acceso in noi,
sento che ci salvera

It's the faith
you light in us
I feel it will save us
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 3-7-2007 nė 02:06


kjo esht bashkpunim me andrea bocelli nuk dua kete falemnderit dua nje tjeetr vetem ne anglisht

Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-7-2007 nė 02:18


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga angel_4ever
kjo esht bashkpunim me andrea bocelli nuk dua kete falemnderit dua nje tjeetr vetem ne anglisht


Mos eshte kjo ??


Celine Dion - Prayer

Can we touch the soul of heaven?
Can we unite a sacred lesson?
Every child creates a skylight...of beauty
Can you hear cathedrals fallinā€™
All the universe is callinā€™
Cry a single cello...from your heart

Since the world has lost her way
Loneliness journey endlessly
Yet the promised chance remains
Gift of what could be

So let the children remember the sun
Let them dance, let them soar
For their lives have begun
Let the children engender the rain
As the river runs through fields
Forever subsiding their pain
Prayer...

Every voice along the shoreline
Standing still within time
Spinninā€™ unresolved...the walkinā€™
As each season passes
Through wonderland, through lookinā€™ glasses
The secret garden shines...beckons you
Gentle flower donā€™t fade away
Sweet innocence still harbors thee
In the faith of golden dreams
Where one love lives eternally

Let the children remember the sun
Let them dance, let them soar
For their lives have begun
Let the children engender the rain
As the river runs through fields
Forever subsiding their pain
Prayer...

Prayer...

Ohhhhh...
Bless the children for they are the light
They are the truth of spirit in flight
Yes the children engender the rain
As the river runs through life
Healing their pain
You can trust with your heart one more time
Sweet angel conceived
You have forever and always believed...

Prayer...prayer...

Prayer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-7-2007 nė 06:46


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga I_Hamshuari
po ate kengen ruse qe kerkova une Kalinka as qe e ka rrujte njeri me ma gjete ??
:turp


Ja ku e ke

Russian - Kalinka

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

100% Angel
***


Foto


Postime: 443
Regjistruar: 22-6-2007
Vendndodhja: ***between stars***throw angels***

Jashtė Linje

Gjendja: te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore!...

[*] postuar nė 3-7-2007 nė 18:45


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ZaNaGjK
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga angel_4ever
kjo esht bashkpunim me andrea bocelli nuk dua kete falemnderit dua nje tjeetr vetem ne anglisht


Mos eshte kjo ??


Celine Dion - Prayer

Can we touch the soul of heaven?
Can we unite a sacred lesson?
Every child creates a skylight...of beauty
Can you hear cathedrals fallinā€™
All the universe is callinā€™
Cry a single cello...from your heart

Since the world has lost her way
Loneliness journey endlessly
Yet the promised chance remains
Gift of what could be

So let the children remember the sun
Let them dance, let them soar
For their lives have begun
Let the children engender the rain
As the river runs through fields
Forever subsiding their pain
Prayer...

Every voice along the shoreline
Standing still within time
Spinninā€™ unresolved...the walkinā€™
As each season passes
Through wonderland, through lookinā€™ glasses
The secret garden shines...beckons you
Gentle flower donā€™t fade away
Sweet innocence still harbors thee
In the faith of golden dreams
Where one love lives eternally

Let the children remember the sun
Let them dance, let them soar
For their lives have begun
Let the children engender the rain
As the river runs through fields
Forever subsiding their pain
Prayer...

Prayer...

Ohhhhh...
Bless the children for they are the light
They are the truth of spirit in flight
Yes the children engender the rain
As the river runs through life
Healing their pain
You can trust with your heart one more time
Sweet angel conceived
You have forever and always believed...

Prayer...prayer...

Prayer...


je si shpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
kjo eshte!!!!!!!
nga se kam kerku miiiiiiiiiiii
rrofsh
:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc:puc


Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you’re here in my heart
And my heart will go on and on

***SAVE ME IN YOUR HEART***


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 01:38


shakira me beyonceViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***
Postime: 175
Regjistruar: 16-7-2005
Vendndodhja: Gjermani

Mosha: 48
Jashtė Linje

Gjendja: Bukur

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 01:41


Soni MalajMe merr ne endrrat etua ,aty ku ti i ruan me gjelozi,sepse po ndjej se me ty po vjen Pranvera me bukur e jetes sime....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 4-7-2007 nė 01:41


ore kengen e fundit te linkin park kush ma gjen
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
 Faqet:  1  2    4  ..  28

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11