Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  4
Autori: Subjekti: Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

cudit.gif postuar nė 9-5-2007 nė 03:47
Kush e kerkon me shume sexin femra apo mashkulli?


Po Pergjigjem un I pari me qe e hapa un temen

Une di nje gje qe femrat kur bejne seks marri kenaqsi por e duan ate vetem per pak dhe pastaj sduan me ndersa meshkujt e duan tere kohes:shkelsyrin

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 06:24


dihet qe mashkulli hahaha:inatosur
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 09:11


femra:PNese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 71
Regjistruar: 6-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: gjalle e ne mes tuaj

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 09:17


ketu ku jam une, ste falin as femra as mashkullii:dyshoj:dyshoj
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 09:19


o magda kruje cik veshin kujt i vjen me lezet:Dgishtit apo veshit:D:urraNese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 71
Regjistruar: 6-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: gjalle e ne mes tuaj

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 09:20


mjaft niku
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 09:22


upsssssss sorry:luleNese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 9-5-2007 nė 23:40


po dihet qe mashkulli e ka mendjen 24 ore vetem aty.:krevat
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 01:49


valla kujt ti cohetAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 01:52


ahahahhahaAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 132
Regjistruar: 12-4-2007
Vendndodhja: NE SELANIK

Vendlindja: Greece
Greece
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: SI ZJARR..

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 04:21


qe te dy e kerkojn e kerko trupi.po e provove i ere e do gjithmon pastaj :puth
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 04:23


:syte
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 05:33


femra gjuan gurin dhe fsheh doren , e mashkulli eshte ai shkurtpamesi qe nuk e sheh gurin dhe ja kerkon qe te ja jep ne doreNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 21:11


mendoj qe te dy palet e duan!! por femrat nuk tregoj tek mashkulli ate deshire
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 10-5-2007 nė 21:14


Po ku Pra . Mendimi Im esht Kujt ti kruhet . :D :heheheheh
:heheheheh
:heheheheh
:heheheheh :heheheheh
:heheheheh :heheheheh
At suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 02:09


te dy them une...:13*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 59
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: tirane

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 21:36


te dy.......
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 23:49


te dy e kerkojne si femra si mashkulliShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 05:55


une z;du :3:3:3:3:3Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 116
Regjistruar: 12-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 08:13


eshte fiziologjik e duan te dy
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 33
Regjistruar: 12-4-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 9-6-2007 nė 20:52


por meshkujt asnjehere nuk thone jo
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I Kerkuar
***


Foto


Postime: 154
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: Kasolle dhe Shpella...

Jashtė Linje

Gjendja: I Kerkuar

[*] postuar nė 21-6-2007 nė 02:53


Nga te Dy palet .. por varen dhe nga personat kush qellon me zjarrShiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 21-6-2007 nė 03:00


Mashkulli eshte me i hapur jua kerkon me shume femrave se ato kan turp :P
Ndersa persa i perket organizmit se kujt ja kerkon me shume : eshte reciproke qe te dyve pamvarsisht se kush e mer guximin tja kerkoj i pari :okk
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

*Manikeni i Forumit*
***


Foto


Postime: 335
Regjistruar: 30-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: nxenes

[*] postuar nė 24-6-2007 nė 23:43


djali shtyheni gishtin ne hunde ku te vjen ma lezetlove_____arsim_____love
and
like_____cima______like
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 2-10-2007
Vendndodhja: Peje

Mosha: 39
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-10-2007 nė 21:56


Po kur te kruhet veshi a i vjen ma lezet gishtit a veshit
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  4

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11