Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Cfare eshte jeta..??

Belle_Fleur
****


Foto


Postime: 586
Regjistruar: 24-8-2009
Vendndodhja: Po ku ka si ti o Shqiperia ime!

Gjendja: Confused
Confused
Vendbanimi: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Larg..

[*] postuar nė 6-9-2009 nė 21:08
Cfare eshte jeta..??


Cili eshte motivi kryesor i jetes?

Si paraqitet tek cdo njeri nocioni i jetes? Sapo lind, cdo njeri, vjen ne jete thuhet, por a e di njeriu ne vetvete, se c'fare eshte jeta?!

Jeta eshte martesa e pare, qe ben njeriu, ajo eshte gruaja abstrakte, qe te tradheton dhe te rri besnike ne te njejten kohe...

Citova thjesht nje mendimin tim personal per sa i perket njerit nga kendveshtrimet e mia rreth jetes. Jepni dhe ju kontributin tuaj me mendime te hapura duke argumentuar!!!
Te uroj lumturine e dhenies se asaj qe ke,
ne menyren me te mire te mundur,
te rrezikosh per te guxuar,
te rrezikosh per te dhene,
te rrezikosh per te dashuruar.
Trajtoje lumturine me miresjellje eshte nje borxh ♥
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ø·.>קгเภςєร..๏Ŧ..l๏שє<·.ø
*****
Postime: 4705
Regjistruar: 2-9-2009
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: e kush e merr vesh?!

[*] postuar nė 6-9-2009 nė 22:17


jeta eshte dicka e bukur dhe ne duhet ta jetojme duke e shijuar ne max:yes:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3309
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 6-9-2009 nė 22:35


Jeta eshte nje basketbolliste qe na driblon dhimbshem drejt koshit te vdekjes !!! ( me ka pelqyer gjithmone kjo shprehje ,)”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 274
Regjistruar: 25-11-2005
Vendndodhja: London

Gjendja: Curious
Curious
Vendlindja: UK
UK
Vendbanimi: United Kingdom
United Kingdom
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje

Gjendja: NUK KA RENDESI SA HERE BIHE NE JET E RENDESISHME ESHET SA SHPEJT NGRIHESH

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 13:29


Kemi lindur per te jetuar...Jetojme per te enderruar...Destinacioni yne eshte qe te vdesim ...Misioni yne eshte qe te dashurojm..:dash2:...JAM i Eger...por Sh i Preferuar...!!!Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 13:52


Persh kete cunin siper, kisha kohe qe se kisha par ne forum me..

Jeta... sikur njeriu ta dinte sa afer eshte asaj, per te kuptuar jeten ose ato qe ndodhin ne te, do e kishte shum me te thjeshte per ta jetuar ... kjo ka qen nje fraz e nje filozofi te madh qe tani sme kujtohet se kush nga ato, por e mbaj mend qe e kam lexuar ne nje liber..

Per mua eshte cdo gje, ajo qe me ben te lumtur, te merzitur, me jep gezime dhe hidherime, por me e rendesishmja eshte qe ta jetoj ate sikur te jet e fundit...sepse, nuk e di nese do kem dhe nje jete tjeter..
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 13:58


jeta eshte gjeja me e vyer ne kete rruzull tokesor
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 20:58


JETA ESHTE!!!

Jeta ėshtė si njė udhėtim me tren: Shpesh hypet e zbritet, ndodhin aksidente...ne disa ndalesa ndodhin surpriza te kėndshme ne disa te tjera ...Rudi
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 66
Regjistruar: 16-11-2009
Vendndodhja: Ne parajse

Shenja e Horoskopit: Akrepi
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 21:32


Jeta eshte e bukur me gezimet dhe hidherimet e saja.Jeten jetoje si te jete minuta e fundit e jotja.Une e dua jeten,une dua gjithcka ne kete jete,une jeten e shikoj me ngjyra te ndezura,per mua jeta eshte gjeja me e shtrenjte dhe deri tani fal zotit nuk me ka zhgenjyer kurre..
Η πιο σκοτεινή ώρα είναι εκείνη πριν από την ανατολή
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1247
Regjistruar: 17-1-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje

Gjendja: SeCrEt

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 21:33


Me pak fjal... jeta eshte Kurv...!!!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 13-2-2010

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 13-2-2010 nė 21:37


jeta esht cdo gje e mir dhe e keqe te jet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 18-10-2010 nė 23:38


Jeta ėshtė njė fat = Kape !
Jeta ėshtė bukuri = Admiroje !
Jeta ėshtė lumturi e plotė = Shijoje !
Jeta ėshtė njė ėndėr = Bėje realitet !
Jeta ėshtė njė sfidė = Bėri ballė asaj !
Jeta ėshtė njė detyrė = Kryeje !
Jeta ėshtė njė lojė = Luaje !
Jeta ėshtė e ēmueshme = Kujdesu !
Jeta ėshtė njė pasuri = Ruaje !
Jeta ėshtė dashuri = Gėzoje !
Jeta ėshtė mister = Zbuloje !
Jeta ėshtė premtim = Pėrmbushe !
Jeta ėshtė trishtim = Kapėrceje !
Jeta ėshtė hymn = Kėndoje !
Jeta ėshtė luftė = Pranoje !
Jeta ėshtė tragjedi = Pėrballoje !
Jeta ėshtė lumturi = Meritoje !
Jeta ėshtė jetė = Mbaje jetėn !
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 18:02


Jeta esht nje loj e piset,e ti luaj piset qe ta fitoshShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11