Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Multi msn per MSN 14.0.8089.726

Super Antar
***


Foto


Postime: 244
Regjistruar: 1-10-2008
Vendndodhja: aty ku zemra jote rrahe

Gjendja: Busy
Busy
Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: e dashuruar

[*] postuar nė 22-8-2009 nė 11:56


:no:Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

XMB 2.0 Contributor
***
Postime: 431
Regjistruar: 12-1-2005

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje

Gjendja: Luv Ya

[*] postuar nė 6-9-2009 nė 18:31
Multi msn per MSN 14.0.8089.726


Sherben per te hapur ne nje pc shum here Windows Live messenger.
Kujdes eshte vetem per versionin 14.0.8089.726

Kliko Patch dhe dhe me pas startoni msn.Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11