Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3    5  ..  33
Autori: Subjekti: Komentet e fotografive

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:10


trashanik:dyshoj
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:11


do e vesh apo jo tani :(
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:13


waw xhoana po perse ne bnjo i bene fotot ti me yllo :D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:14


u cme can koken
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:15


hahahaha e me edhe ti si bene :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:18


hajd shife shpejt se du m e e zhduk
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:22


e mir po deshe
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:22


e pashe moje nice ishe
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:25


:gishti
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:29


po me ate gisht me cke :(
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:30


mir mir fare po ca kishe qe je tremb?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 20:31


desh mu hudh macoku moj :( pastaj kur mi bejne foto mua me marin me zore :P:P:3:3:3
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 21:26


sa e shemtut kjo motra marines iii
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 658
Regjistruar: 15-4-2007
Vendndodhja: Aty ku fillon Jeta

Jashtė Linje

Gjendja: si gjithmone i njeti :D

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 22:30


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga xhoana
sa e shemtut kjo motra marines iii
she she kush flete :P:P

ajo eshte si shpirte
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 22:32


aty asnje sjan te shemtut e mbi te gjitha jan njerez tamam.turp ti xhoana
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:26


atehere po komentoj dhe foton e xhoanes ka dal shuuuum e bukur dhe esht e bukur por kjo sdo te thote qe nderroj mendim gjyna ta shemtosh gjith at bukuri me kte sjellje,ndrysho sjellje moter dhe do kesh sukses.Se vediamo tutti e due la stessa luna non siamo poi cosi lontani*
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:27


ca do ti mi qe komento, ku e ke foton tate ti?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:28


mua nuk me pelqe ta le foton aty
po deshe flasim ne msn
Se vediamo tutti e due la stessa luna non siamo poi cosi lontani*
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:32


nuk don goca te vendos foton pse ngacmo ti xhoana:)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:34


o stavro po nuk u ngacmu ajo rrezik semuret pastaj.......Se vediamo tutti e due la stessa luna non siamo poi cosi lontani*
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:36


;);)po punoj un pak me falni:smiless
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:40


ok okSe vediamo tutti e due la stessa luna non siamo poi cosi lontani*
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

>>Universal<<
*****


Foto


Postime: 265
Regjistruar: 5-8-2006

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Shume normale

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 00:43


tani pasha kete XHOANEN qenke e mire ti mi dreq, komplimente
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 02:26


flm per komplimentet goca:12Nese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 5-5-2007 nė 02:28


niku je i bukur por duhet te sillesh cik me mire,mos e ngacmo akulloren dhe nuk me ka ardh ftesa ne msnSe vediamo tutti e due la stessa luna non siamo poi cosi lontani*
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3    5  ..  33

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11