Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: A mund te argetohemi ne sex ?


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 05:02
A mund te argetohemi ne sex ?


A mund te argetohemi ne sex ?


Sipas nje studimi gati 35% e ēifteve sheh filma erotike me partnerin dhe 22% luan me pranga, maske per syte dhe jep ndonje te rrahur. Me te shqetesuara per keto sjellje ne ēift jane femrat: 38% i kerkon partnerit ti mbylle syte, kunder 33% te meshkujve qe do ta donin nga zonjat. Jugafrikanet jane populli qe shohin me shume filma porno (60%) ndersa danezet adhurojne te fshikullohen me kamzhik, pranga dhe mbajtese puli (50%). Islandezet cmenden per kukullat, ndersa me paqesoret jane indianet (38% luan me objekte gjate seksit). Mesatarisht, te gjithe personat ne bote i dedikojne gati 19,7 minuta paralojes, me meshkujt me te duruar kunder femrave me te shperqendruara (18,1 minuta). Jane te rinjte mes moshes 16 dhe 21 vjec ata qe duan me shume perkedhelje, ndersa mes 44 dhe 55 vjeceve "kap castin" dhe shkon menjehere ne teme.

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 149
Regjistruar: 26-2-2010
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Procrastinating
Procrastinating
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-7-2010 nė 16:13
Respond :


Po sigurisht mo .Sex esht pjes e jetes
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 308
Regjistruar: 9-1-2010
Vendndodhja: Sorel

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Brazil
Brazil
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Nice

[*] postuar nė 3-5-2012 nė 18:25


sexi te jep kenaqesi pa sex nuk ka jet :$Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 4-5-2012 nė 03:10


seksi eshte pjes shoqeris sociale qe smundesh dot te jetosh pa te.. dhe seksi futet ne grupe .. seks normal, seks lesbian, seks gay, seks bisexual, etj....''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11