Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  ..  5    7
Autori: Subjekti: TE DUA

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 1-2-2012 nė 19:56


Tė Dua
Tė dua kur qan,tė dua kur qesh,tė dua kur flet,tė dua kur hesht
Ti dua fjalėt qe mi thua vetėm mua, ti dua sytė qė i puth sa her dua
E dua jetėn afėr buzėve tua,e dua mėngjesin qe me zbardh nė duart tua
Gjdo send tėndin un e dashuroj me shpirt,sepse nė errėsiren me tė madhe pėr mua ti bėre dirt,Tė falėnderoj qe tė kom pran,dhe gjo gjė sė bashku e ndajm.
E falėndeoj Zotin qė tė gjeta ty, sepse mė bėre ta ndjej vėrtet njė lumturi.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 2-2-2012 nė 01:04


Te dua zogu im
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 2-2-2012 nė 13:38


Cituar: Postimi origjinal nga TronafiLJa  
Te dua zogu im


te shkoj jeta me zogj ty mi budale , gjej nje tjeter duje leri me zogjt se s'je e vogel .... :hehe:hehe
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2012 nė 22:19


Perse zemra ime rreh fort kur degjoj zerin tend?
Perse trupi dhe shpirti im ndjenje nje emocion te forte,kur kujtojne
puthjet, perqafimet e tua...Perse kur shoh fotot e tua, emocionet
e mia rriten per te krijuar kete ndjenje te bukur siq eshte Dashuria!
Edhe perse nuk je me mua, te ndjej aq prane zemres time, shpirtit tim
ashtu siq nuk kam ndjere per ndonje njeri tjeter. Mbremjeve kur mbyll syte
mendja ime eshte e drejtuar per tek ty, mendoj per diten kur do te
ndjej serish puthjet e tua, mendoj per diten kur dora jote do ledhatoje
lehte trupin tim. Endrra ime i eshte drejtuar nates sepse...ateher mund
te rri me ty, te fle, te enderroj ne krahet e tua, te ndjehem e mbrojtur
dhe e dashuruar nga ty pergjithmone, dhe te degjoj duke me thene
"Te Dua"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 3-2-2012 nė 00:18


Pyes lotin pse gjumin ma prish
Ai me thot pyet zemren qė ta dish
Pyes zemren pse me rreh kaq fort
“Se pa ate qė do ti nuk jeton dot”

... Pyes shpirtin tim
Pse valle vetėm renkon
“Po si mund te ndjesh gezim
Kur ty ai cdo dite te mungon”

Pastaj neper erresire
Pyes syte e mi
Pse nuk kane me ngjyre
Pse shohin vetėm bardh e zi
Ata te trishtuar kthejne koken te dy
“Sepse ai qė na fali ngjyren u largua nga ty”

Pyes buzet e bera llum
Po ju ku e keni embelsine
“Shko pyet ate qė do shum
ėshtė i vetmi qė mund te jape njė shpjegim”

Befas ne faqe me rreshket njė pike lot
Dhe pyes faqen po ti pse vajton
Ajo e pafajshme ul koken dhe me thot
“Ti e do shume por ty ai s’te don”

Pyes zotin nese faqja ka te drejte
“Nuk e di” ai me thote
Kte duhet ta zbulosh vete
Dhe askush tjeter ne kėtė bote

Pyes mendjen a ka ndonje shpetim
Ndonje ilaq, ndonje sherim
Ajo me thot “hape zemren pa u druajtur
Ndryshe gjithė jeten ti ke pėr te vuajtur”

Pastaj kthehem tek qoshja ime e vetmise
E mbuluar me plaget e dashurise
Thjesht veshtroj qiellin e zymte me lot ne sy
Kur do vi ajo dite valle, qė te kuptosh sa ''Te Dua Ty''
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 3-2-2012 nė 18:22


Ai: mund te them diqka
Ajo: po
Ai: ke buzeqeshjen me te bukur qe kam pare ndonjehere..
Ajo: mund te them dhe un diqka!
Ai: po sigurisht
Ajo: kjo buzeqeshje ekziston vetem kur jam me ty,
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-10-2014 nė 17:34


kur i ke syt hapur me dashuro
kur i ke syt mbyllur me enderro
kur te jesh afer meje me ledhato
e tash qe je larg meje mos me harro
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  ..  5    7

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11