Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3    5  ..  7
Autori: Subjekti: TE DUA

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 02:55


:himirse te gjeta enkelejda ..ke ber ndonje poezi te re ?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:00


TE PALLATI JOT MARSIDA,
MBUSHUR PLOT ME DRITA,
DIL PERJASHTA MOJ MARSIDA,
SE U MERZITAAAAAAAAAA....
http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:01


:22:22:22:22:22
:trendafil
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:04


:008:008:008http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:06


:24:kaq
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:14


po moter ke poezi te reja atyy tek emri im ku esht hidhja nje syy atyyy e shikooo flm shum pershendetje per ju dy:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:19


jan shum te bukra te gjitha enkelejda .por poezin qe ke ber per bbabin ..ajo esht kryeveper:urra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:21


JAM DAKORT DHE UNE ME TY DREQE...http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 03:28


flm shum nga ju qe me mbeshtet ne kto ore te vona flm shumm zoti ju bekoft
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 17:28


DASHURIJA

Dikush me mall te dashuris jeton
dikush vdes dhe kurr se perjeton
dikush e shijon ter jeten
dhe nuk ja din vleren
dikush e kerkon..e embel esht mendon
diksuh jeton..qe nje dit dikush ta dashuron
dikush jendohet..dhe ter jeten nuk sherohet
dikush shpreson..se nje dit dot dashuron
dikush se beson...qe DASHURIJA egziston.?Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 18:38


I-PA BES
Nje djal te pa besuar
se shkoj shum koh ne u ndam
per nje fjal per nje fjal qe ne e tham
per nje fjal qe ne e gabuma
zemrat tona i larguam

pse pse keshtu i dashuri im
pse ma mbush zemren me hidherim
s,paske pas as pak meshir
te me thuash lamtumir

un besova ne fjalt e zotit
per dashurin e motmotit
pse i dashur me genjen
meshir prej zotit si nuk ke

ne fillim ti ma dhe besen
se me ty dote bej fejesen
e me von me je betu
se me ty kam mu martu

tash perkulem gjer ne gjum
per nje pellumb qe e dua shum
nje djal te pa besuar
qe me la keshtu te vuaj

me ka len pa dashuri
me ka len pa rini
tani nisem per ne at jet
vendin tim per me gjet

mora ta shkruja nje leter
me drejteshkrim te bukur te vjeter
jam tu shkru tu lotu
a ndoshta dikund kam gabu

Emrin tend qdo kund e shkruaj
se veq per ty un kam vuajtur
or besnik me dole tradhetar
dhe ne at jet dote kujtoj me mall

por ti nena ime hiq mos qaj
per fatin tim te zi
se ne fillim me ke tregu
se un ty nuk tekam besu

edhe vllau kur me keshillonte
nena gjithmon me bertiste
nuk ju besova por erdhi dita mu vertetu
tragjedit qe me kishin pritur mu

librin tim kur ta lexoni
ati per mua ti tregoni
tregojani vuajtjet e mia
kam ndrru jet nga dashurija

te gjith keto me ja than
keshtu ngjarja gjith akan
prej fillimit gjer ne mbarim
sqaroja ati fatin tim

dhe ne fund si kujtim
poja shkruaj emrin tim
emrin tim po jav kujtoj
pasi per at jet po ndrroj

jet oj jet tragjedi
pse me zbraze ti
mos vall te kam ber faj
qe me len gjithmon te qaj

te qaj per fatin tim te zi
qaj per ty oj dashuri
bukurin tende se kerkova
embelsiren se perjetova

lamtumir pote them oj bot
lamtumir edhe ti o diell
lamtumir yll e hene
lamtumir edhe ti moj nene
lamtumir o drit agimi
lamtumir vellau im
qe ke pa drit per fatin tim

lamtumir edhe ti moter
jeto ti moter
dashurin ti perjetoje
motren tende kujtoje

te lutem ti mos gabo
mashkullit mos i beso
mos i beso ti cdo kujt
se te len si mua me vujt

gjeje fatin e betohu
e me ne fund moter martohu
kujtom mua ne qdo moment
se ne ket bot me nuk dote jem

lamtumir oj dhoma ime
u argetova me shum kujtime
lamtumir edhe ti shtepi
se po nisem per ne dhe te ziLEJDA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

\"SuperGirl\"
*****


Foto


Postime: 1171
Regjistruar: 18-4-2008
Vendndodhja: atje ku endrrat behen realitet

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: mysybet!

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 18:42


Ishte e mrekullueshme, shume prekese por teper e trishtuar:01
Bravo per talentin qe ke ne te shkruar :22
Ne KRAHET e tua do jeme,
kur me force te mos kem
do te vij e do te mbaj shpirt
gjersa dhimbja te shkoj tej
SYTE e tu do te jeme,
erresire mos te ndiesh
do te flas me zerin tend
te kam JETE te kam PERJETE
Ne krahet e tua do jeme
perqafimin do ndiesh
do jetoj me Frymen tende
sa dhe fundi frike te kete!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 18:45


Supergirl_1985 FLM SHUM GZ QE JU PELQEN PASI QE EDHE PER JU I SHKRUAJ FLM SHUM MOTER
:flm
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 19:24


Per ty
Per ty po shkruaj ktu dhimbjen time,
Per ty po qaj ketu ne vetmi.
Per ty ketu po me ngushellojn
se vec keta e din se sa po vuaj per ty.
E di qe bera gabim qe nga ty u largova.
po mundohem te te them Me Fal..
Te lutem shpirti im
kudo qe te jesh, kujtom se akoma Te Dua

Pse po ndihem kaq keq sot,
Perse po vuaj kaq shum per ty.
Perse o Zot i madh atje ku je,
Po ma jep kte denim.
Kan kaluar muaj tani
dhe cdo gje ka mbaruar.
Gjumi si me pare me nuk me ze
edhe ushqimin e kam harruar.
Te gjithe verdall me flasin
duan te din cfare me mundon
perse e heshtur un rri gjithmon.
Po me lodh kjo jet e pafat
po me tret pa u kuptuar......
Shpirti me mbushet per te qare
po syte me nuk me lotojn.
Trupit me dridhet si nje mal
nga malli qe ndiej..
Sa po e urrej zemren time tani
se kte dhhimbje po e merr seriozisht..........
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 20:59


KUJTIMI

harruam rrugen e dashuris
por kujtimet jan ketu
dhe ti duam ato minuta
por ato nuk kthehen me

ditet e bukura por ti edhe me i bukur
dita ishte si nje enderr ne drit
desha qe ter jeten
ta jap per at dit

ndoshta shiu ishte fajtor
i fshiu gjurmat tona
tani kur ste kam po te kujtoj
se ishe nje mir qe te njoha

me terohoqe me at stil
cdo kush mund ta kupton
desha me shum prej asaj dite
por mbeti vetem kujtimet nga plaga e rend

cili dreq doti gjen gjurmat
te thot se tjetra te mashtron
cili engjull dote thot
se ajo ende te dashuron

e kerkoj fatin ne faca tjera
por ende ty te dashuroj
nuk edi vetvetes qa ti bej
prandaj me kujtime jetoj.?
:puth
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 7-5-2008 nė 23:38


TE DUA

Ne syt e krisur
me shkronjat e padukshme
esht shkruar fjala
TE DUA
Fjal kjo qe nuk udheton
deri tek djali qe un e dua
dhe keshtu duke pritur

se mos valla ai dota lexon
FRIGOHEM
nga lotet qe derdhi per qdo nat
fjalen dota perpjek
verberia e harreses


:flm
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 7-5-2008 nė 23:41


VALL SI TA BINDI DJALIN QE DASHUROJ


Vall si ta bind djalin qe dashuroj

ti bije pran gjynjeve si lypes

ti ja zgjas doren

per shpirtin qe ma ka mar

e kot esht

ajo sme perflin

me merr neper kembe e me perbuz

vall si ta bindi djalin qe dashuroj

ti them se dote vritem

prap e kot

ai zgjat revolen dhe me dhuron

vall si ta bind......................?
Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 9-5-2008 nė 23:25


Puthja jote me dha jet
me dha forc per te jetuar
se dashurija esht perl
ndersa ti thesar i cmuarmbi buze esht nje puthje
mbi shpirt esht nje vetmi
jam bota pa emer
kur pran meje nuk je ti


te puthi ne buze te puth ne sy
jam vetem e jotja,jam vetem per ty
mos i thuaj njeriu qe te thash te dua
po thuaja zemres tende te me donte vetem muadashurova dy sy por smu dhan kurr ne jet
endrrova nje enderr por su be kurr realitet
kerkova nje rrahje zemer por srrahu kurr per mua
kerkova te me thoshte te dua por......................?
kurr nuk ma tha muaaaaa?


lulet jan te kuqe por ka edhe te bardha
nje zemer e pata por ty ta fala
mos ma jep ate drondafil
qe ajo thahet por falma dashurin
qe ne zemer mbahet

cdo dit e kaloj duke te kerkuar
cdo her per ty jam duke menduar
kur hy si varr me duket shtepija
kur edi se aty me pret vetmija
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 10-5-2008 nė 02:42


pse esht ndertuar keshtu jeta
kur qdo gje shihet ne dyshim
pse nuk del ne shesh e verteta
mos valla dashurija esht krim


linda per vetet jetova per ty
plagosa shpirtin tim te sherova ty
harova veten te kujtova ty
linda per vete dote vdes per tynese ndonje her dashuron
mos dashuro seq te dashurova un ty
ke kujdes mos e humbesh ashtu siq te humbe ti
por nese e humb mos qaj siq qava un per ty
se me lot nuk te kthehem perseri
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 25-10-2009 nė 15:32Pergjithmon per Ty..
Ti ke lind per mua,ndersa
"Une do vdes per Ty"
Te fluturojm bashk ne qiellin e paster te dashurise...e cila pasqyron shpirtin ton te bardh....ne ajer te tregojm mbrendesine e paster qe e kemi
dhe qe duam tja kushtojm njeri tjetrit... E nesermja mban shpirtin qe ka sot
Hyr ne mes te dashurise.....ne thellesine e saj
dhe mos u helmo veshtro gjithcka qe ka mbrenda saj
dhe terhiq shum gjera te mira per veten dhe ndjeju e lire,
ndjeu e pa mposhtur prej saj dhe uroi dashurise shum te mira dhe sa me pak te helmoj
shpirtra te bardh dhe te paster si loti...beje kete per te pa prekurit
nga dashuria ........

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 25-10-2009 nė 15:32


Te dua shpirt te kom jet besom se te dua me te vertet,
te kom yll te kom gjan pa ty ne kete bote vetme jam.
Buzet tua kur i puthe me e lumtur seshte askush ne mendjen time gjithemon te kam pa ty shpirt asgje nuk kam Te du shume zemra ime..................

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 25-10-2009 nė 15:32


Shpesh deti flet me fjale te largeta, thote gjera qe askush si di, vetem kush di te degjoje mund te kuptoje, por ti degjo zemren time do te te thote
TE DUA ....TE DUA PERJETESISHT JETA IME !!

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 25-10-2009 nė 15:33


Mungesa jote me ben te vuaj
mendime te zymta mbushin zemren time
ti je shpirti im,ne shekuj,vite,muaj
te dergoj shume puthje,lote dhe perqafime E bukura ime ti je ..

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 25-10-2009 nė 15:33Puthja e pare!!!
Ne dhome ishte qetesi
ishim vetem ne te dy
une e hutuar dhe e ndrojtur
nuk guxoja te te shihja ne sy.
Ti prane me erdhe
dhe doren ne qafe ma hodhe.
O zot korrent mos ishe,
qe trupin tim drodhe?
Me puthe...........................
Veshtrimi mu trubullua ngadale
nje lot me erdhi ne qerpik
por qerpiku i tha "ndal".
Ishte e para puthje
ishte e para here
ishte hapi i pare
drejt nje bote plot MISTER !! ..

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 25-10-2009 nė 15:33


Se di c'me ndodh kur jam me ty
kur me shikon me ata sy
kur me buzqesh me ledhaton
koe e kemb ti me pushton. .

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3    5  ..  7

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11