Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2    4  ..  7
Autori: Subjekti: TE DUA

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 39
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 05:05


"TE DUA "

Ty po te dua akoma,
dhe aty ku e lam dua prap te vazhdoj.
Po tani nuk mundem ta them me kte gje
se kam frike se nuk me beson.
Shum po me mungon zeri jot,
Shum po me mungon ti.
Sa here te shikoj online
zemra me rreh pa pushim.
Dua te flas me ty aq shum sa ti nuk e di
duke lezuar mesazhet e tua ndiej akoma te njejten dashuri.
Po me mungon aq shum, deshire do kisha te te them
edhe pse nuk besoja ne gjera te tilla
po tani po vuaj vet.......
Kam pritur te me kaloj, thash me kohen do te harroj
deri tani akoma TE DUA
dhe kjo qe ndiej per ty shum po me ben te vuaj.
TE DUA te thash TE DUA po te them edhe tani
do TE DUA shpirterisht; ti qe me linde ndienjen dashuri.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 05:15


scotishgirl poezi shumm e bukur yll flm
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:40


Gjethet bien ngadal
ne barin e njomur me ves
ti para pallatit ke dal
dhe pret qe un te zbres

Si e marr per ty vrapoj
nxitoj ,rregullohem
me duket si si enderr
dhe sdua te zgjohem.

Ti me pret aty posht
dhe oren shikon
vazhdon te me presesh
edhe pse jam von :syte
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:42


oh shum te bukra poezit moter DREQJA urime per ty shum suksese


:puth
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:43


flm enkelejda ...edht hera e par qe shkruj poezit e mia ne forum .:):e
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:48


mir moter me vjen mie shum me pushojn syt ne leximin e poezive tua.vazhdo moter,mos u ndal se vertet ke poezi te bukura moter suksese:flm
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:49


flm :kaq
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 39
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:52


Dashurit nuk ndihen njesoj
po kur dashuron vertet, ti e kupton.
Tani gjithcka me duket e kote,
humbja jote ma beri shpirtin cope-cope.
Do mundohem ty te harroj
do mundohem zerin tend nga mendja ta kancelloj
Dashurin qe ti linde tek un
me kan then se kurr nuk do me largohet,
ajo ka zen vend te vecante ne zemren time
qe gjithmon do kujtohet...........
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:52


ndoshta kue linda un prindit
nuk u gezuan..
ne djepin e djalit
me vendosen mua
zoti kur me fali
ndoshta me denoj
dhe dha urdher
e pa fat te jetoj
kur u linda un prindet priten djal
dhe prej dites se lindjes
un jam e pa fat........?


:lule:lule:lule:lule
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:54


TI

Pash rreth e rrotull
deti sme pelqeu
i ktheva syt nga ti
shikimi me rrembeu!

Ti zgjate duart ngadal
afer mu afrove
me perkedhele leht
pastaj u largove!

Dhimbja ra ne det
e un ngela vetem
ti ike larg
ne heshtje u tretem!

Buzet kishin etje
mall,deshir per ty
nen valet e ditit
kur rrinim te dy!

Nata ra papritur
dhe hena dukej e plot
e shikoja e perlotur
por si flisja dot

Yjet me veshtronin
mbase me habi
po ata se dinin
qe shkaku ishe TI :(
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:54


nese vdes nje dit mos fillo te qash
sme mbyti askush tradhetija me ka vra
nese me don ende
eja ne varrimin tim
me sjell donje lule
thirre emrin tim
mjafton donje her qe te me kujtosh
nga thellesija e zemres mos te me largosh
nese don te me shohesh
prite naten ti
shiko ne piell yjet
un dote jem ati


:lule:lule:lule:lule:lule:lule
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:55


uhaaaa moterrrrr me la pa fjal moter uh urimeee ma tejkalon ti moter urime urime urime


dreqja urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 18:57


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Enkelejda
uhaaaa moterrrrr me la pa fjal moter uh urimeee ma tejkalon ti moter urime urime urime


dreqja urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer

flm enkelejda .... :kaqdhe ti ke shum talent per te shkruajtur ...:22
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:11


zemra te don por ti nuk e sheh
sot te dua me shum se dje
per ty mendoj qdo dit e qdo ore
kishe pot puthi ty e putha ket dorhehehhe


Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 39
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:14


Ndonjehere humbas ne kujtimet e tua dhe me vete filloj e flas,
te ndiej aq afer sa filloj e qaj
Te urrej aq shume sa ti nuk e imagjinon kur kisha nevoje per ty
- ti me le te vuaja vetem
Jeta me lodhi aq shume para se te me binte ketu ku jam,
gjeta shum lumturi dhe qetesi gjithcka I harrova,
ty dhe dhimbjen;
Me mungoje ndonjehere po e kaloja me lumturine qe gjeta.
Tani nuk ndiej me dashuri ne zemer mu shua nga nje dhimbje
shum e madhe sa edhe sot qaj dhe vuaj ne heshtje
Nuk e di a do mundohem ta harroj edhe pse e kam falur dhe prap me ate
po jetoj, sikur nuk ka ndodhur asgje.
Ti me lendove shum here te falja dhe shum shpejt e harroja,
perse nuk po e bej dot tani ta harroj, ndoshta ai nuk me tha perse e beri
kush ishte arsyeja.
Gjithmon them do e jetoj jeten si te vi,
kurre nuk do e bej me ate gabim te fal prap kush me lendon,
po nuk po e kuptoj perse ti me shfaqesh ne endrra dhe me krijon
dhimbje malli ne zemer.
Me krijon nje shprese se do te shikoj sot ose neser me ben te ndiej
sikur je afer; me duket sikur te parakaloj dhe eren tende ndiej.
Kthej koken dhe shikoj , zhgenjehem ti nuk je aty,
ah sa shum po vuaj edhe pse jete te qete po jetoj,
me nje njeri qe me dha gjithcka qe kerkoja ne jete qe ti nuk mi dhe kurre. (ndoshta vuaj se ne kte lidhje nuk ka dashuri sic kisha me ty)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:17


SHQIPERIJA


Me quajn zeshkane
me quajn EVROPIANE
por ce far eshe me rendesi
esht se jam SHQIPTARE
esht gjaku SHQIPETAR
ai qe me mban ne jet
e per ANTI-SHQOPTAR
jam RIVALE e vertet
nuk jam kunder askujt
qe nuk esht kunder meje
jam kunder ANTI-SHQIPTARVE
shpirti i mbushur me urrejtje
esht shqiponja me dy krena
krenarija ime
jan syt qe lotojn
per vendlindjen time
per shum vite te sunduar
te duruar kemi mbijetuar
dhe pse shum nakan poshtersuar
emri yn nuk esht i harruar
nuk harrohet gjaku shqiptar
e derdhur per liri
esht gjaku i atyre
qe SHQIPERIS i dhan PAVARSIN
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:18


scotishgirl OLE POEZI SHUM E BUKUR YLL SUKSES

:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:24


MOS E MALLKO FATIN

Nese dashurija per ty esht urrejtje
mos ja fal te tjereve por ruaje per vete
nese ti ke humbur shko gjeje rrugen tuaj
vetem mos i plagos te tjeret sikur mua
nese dashurija te duket si plumb
ruaje per veti se te duhet ne fund
nese je penduar mos e mallko fatin
zoti esht i madh dhe te fal mekatinLule11Lule11Lule11Lule11Lule11Lule11
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 39
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:32


Kur isha ne klase para disa ditesh
po jepja nje provim.
Asnje pergjigje nuk me kujtohesh
se te mendoja vetem ty.
Ngadale mesuesja mu afrua
dhe me tha cfare ke,
e heshtur nje poezi ne anglish i bera
dhe nuk mundesha ti pergjigjesha.
Pse behesh kaq katil nuk po e kuptoj,
po mundohem te te them me fal
po mundohem te te them ty shum te dashuroj
E urrej zemren time ndonjehere
qe ty shum po te don
edhe pse i them ai te harroj.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 19:40


Kur isha ne klase para disa ditesh
po jepja nje provim.
Asnje pergjigje nuk me kujtohesh
se te mendoja vetem ty.
Ngadale mesuesja mu afrua
dhe me tha cfare ke,
e heshtur nje poezi ne anglish i bera
dhe nuk mundesha ti pergjigjesha.
Pse behesh kaq katil nuk po e kuptoj,
po mundohem te te them me fal
po mundohem te te them ty shum te dashuroj
E urrej zemren time ndonjehere
qe ty shum po te don
edhe pse i them ai te harroj
OLE SHUM E BUKUR YLLLLLL
scotishgirl

:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 39
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 20:08


flm Enkelejda ............ edhe poezit e tua me pelqejn shum...............
Te shkruash poezi nuk eshte talent.
Ato i shkruan zemra qe vuan me te vertet.
Kur je e dashuruar gjithcka e harron
as lapsin as fletoren me nuk i kujton.
Po kur vuan zemra e heshtur e copetuar
sherimi saj eshte vecse kur shkruan.
Se i shkruan ne nje leter qe askush nuk i lexon
prandaj ngelet dhimbje qe gjithmon e kujton.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 20:27


scotishgirl flm shum nga ti yll flm
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 20:44


scotishgirl flm shum ke poezi te bukura suksese
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 02:44


:urra:urra:urra:urra:urra:urra
poezi shum te bukra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 6-5-2008 nė 02:54


dreqja FLM YLL MIR SE ERDHE
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2    4  ..  7

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11