Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  7
Autori: Subjekti: TE DUA

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-4-2008 nė 03:43
TE DUA

TE DUA..un ste kerkoj te me duash shum..por te pakun qerekun sa te dua un..ndoshta jetoj pak se jeta rrjedh si luni..nuk i dihet jetes ndoshta nuk jetoj shum..me dite apo me vite por sa te jetoj..veq teje tjeter kurr sdote DASHUROJ..? :akullore:zemer :love

[Modifiko 27.09.2006 nga Enkelejdaa]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-4-2008 nė 03:48


NUK JAM POETE TE SHKRUAJ POEZI..POR FJALERN TE DUA E SHKRUAJ VETEM PER TY..MOS HARRO EDHE PSE JE LARG SYT E MI JETOJN ME MALL..QDO DIT ZEMRA ME COPTOHET.KURR NGA ZEMRA NUK LARGOHESH..NUK DUA AS NJE MOMENT PA TY TE JETOJ..EDHE BOTA MU RROTULLUAR..UN TY PRAP TE DUAAAAA??:puth
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-4-2008 nė 03:50


ESHT ZOR ME THAN..QE EKAM DASHUR NJE TRADHETAR....PO ESHT EDHE ME ZOR ME THEN...SE EDUA HALA..?:heheheheh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-4-2008 nė 03:52


DUKE TE HUMBUR TY E HUMBA VETVETEN..DHE TANI SPO MUNDEM TA GJEJ..AS NJEREN AS TJETREN..?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-4-2008 nė 03:55


ME THE..I LOVE YOU--ME DUK FJAL PA KUPTIM...ME THE-TI AMO..MU DUK MASHTRIM..ME THE..ICH LIEBE DICH..SYT MI VERBOVE...KUR ME THE...TE DUAAAA..ZEMREN MA GEZOVE ?:perqafoj
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 26-4-2008 nė 04:04


JETA ESHT MUNDESI--PERFITO NGA AJO...........JETA ESHT E BUKUR..ADHUROJE.........JETA ESHT ENDERR..JETOJE........JETA ESHT SFID..PERBALLU ME TE.......JETA ESHT LOJ..LUAJE.........JETA ESHT DETYR..PLOTESOJE.......JETA ESHT E SHTREJT..VLERSOJE......JETA ESHT PASURI..RAUAJE.........JETA ESHE DASHURI..SHIJOJE...........JETA ESHT MISTER..ZBULOJE........JETA ESHT DHIMBJE..SFIDOJE.........JETA ESHT KENG..KENDOJE.........JETA ESHT TRAGJEDI..SHMANGU..........JETA ESHT FAT..PERFITO.........JETA ESHT AVANTUR..KUJDES..........JETA ESHT SHUM E QMUAR..DUAJE.........JETA ESHT LUFT..MESOHU ME TE.........JETA ESHT JET..LUFTO PER TE??:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 29-4-2008 nė 05:22


NENA IME
Nene e dashur nene,mbres ne zemer me ke len
gje e shejt je oj nene,dashurin qe ke ti.
se mundem ta gjej ne qdo njeri,
ketu larg ne vetmi,smundem te gjej kurr rahati
sa nevoj kam per ty,
vajten vite pa te par,malli shum me ka marr,
sa me vjen per te qar,kur ty oj nene ste kam pran,
sa qef kam te therras nene,nga malli fuqia me ka len
nje diqka me mban ne kemb,malli per ty oj nene
telefonin smund ta marr.ngasherrehem duke qar
sdua zemren ta coptoj shpirtin tend ta lendoj
cdo mengjez kur agon.ti me mall me kujton
kur dielli perendon,ti lutje qdo her ben
ajo lutje e nenes time mua me jep shum urime
nene e shejt nena ate dashuri te dhen
evladeve kam per tjualen,tju them esht nga e imeja
NENE
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 29-4-2008 nė 05:25


NENA THESAR I QMUAR

NENA ESHT NJE PERGDHELJE E DESHIRUESHME
NJE SHIKIM I EMBEL
NJE BUZEQESHJE E NGROHT
NJE LULE E NJOM QE LIND ME KENGEN E PRANVERES
NJE YLL QE SHKELQEN NE QIELL
NJE DIELL QE SHKELQEN DHE NGOH TOKEN
NJE THESAR I QMUAR
I FSHEHUR NE NJE ISHULL DESER
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 29-4-2008 nė 05:29


NENA
Sa lerg me larg se dielli je
un dua te vi qdo nat
te ta vij koken ne preherin tend
o e dhimbeshja nene
nje dit dote vi patjeter
o malli qe me mundon
dote shtrihem dote behem mjegull
dua tet puth fort,
me shum se puthja e nje dashurije,
me shum se puthjet te mara bashk
me larg se dielli je,
me e embel se embelsira je oj NENE
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 29-4-2008 nė 05:41


VAJTON NENA DJALIN
Me dhimbje e me mall at dit u largove,
ne nje rrug te gjat,ti u nise te shkoje
me zemer te plagosur,te percolla nena ty
ishte shum e merakosur,lotet i shendritshin ne sy
mirupafshim or bir,te qoft rrug e mbar
me fytyren e pir.ti tha nena kto fjal
ajo rrug e larg mbushur pot trishtim
qe per ty te mjerin,nuk pat me kurr kthim
deti mes per mes,ate nat iju fute
por per fat te keq,ne thellesin e ti u zhduke
ne mbrndesit e veta,dallgat te perbin
me ze te qan nena e shkret,kur ndegjoj per tragjedin
e tronditur thell ne shpirt.fotografin tende shikon
me lotet qe i rrjedhin nga syt,dallgat e detit i mallkoj
nje shami te zez ne koke,nena tani po e mban
vajton pa reshur e derdh lot,per te birin qe seka me pran
zemra e nenes me tretet ne heshtje,si nje qiri
per djalin e saj te vetem,qe iku e nuk u kthy
as kufomen se ta pa me sy,pasi trupi yt me nuk u gjet
ndaj varrit ku prehesh ti,esht i madhi det
dridhet zeri i nenes,kur emrin tend therret
plot dhimbje i tregon henes
per humbjen e djalit te vet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 19
Regjistruar: 21-4-2008
Vendndodhja: Gjermani

Vendlindja: Germany
Germany
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: ashtu disi

[*] postuar nė 29-4-2008 nė 12:07


komplimente skam fjal qa te them met vertet ke talent
te uroj.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 1-5-2008 nė 02:53


DJAL APO ENGJULL


Djal apo engjull
dashuri apo hidherim
shum debate per te folur trishtim
shum e fort per te falur gezim
genjeshtra duke genjyer
vetem per nje dit me te mir
hidheime per gjith atoo
qe prekin nderin tim
lumturi per gjith ato qe kerkojn
ndihmen time
lotet e NESES TIME
krenarija e VLLAUT TIM
E BIJA E NJE NENE JAM AJO QE JAV FALI RESPEKTIN TIM

Ndoshta duke me njohur si femer
te but dhe te pafajshme
je bindur
se dote kesh pushtet mbi mua
ndoshta duke e ditur
se gjithmon dote bej mir
ke shpresuar se dota shkatrrosh boten
ndoshat duke par buzeqeshjen time
joo joo
per ta shkatrruar shpirtin tend qe ke dinak
per te bind se drejtesija gjithmon fiton
qe femra esht e fort
por ti kurr sedin se ndoshat e njeh gjith boten tiii
po as nje her ZEMREN E NJE FEMRESDote flini shum rahat
nese iken minuta apo sahat
rrahjet e zemres doti keni normla
ne qoft se je te sinqert
dhe mbahuni per fjalsyt mu verbofshin nese nuk te shof
mendja net me qmendet nese nuk te njoh
epshti net shtohet nese ste ndjej
malli mu shterrovt nese ste gjej
endrra net me vrasin nese ste endrroj
zemra lete behet copa nese te harroj
loti net pikon nese ste dashuroj
:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 274
Regjistruar: 25-11-2005
Vendndodhja: London

Gjendja: Curious
Curious
Vendlindja: UK
UK
Vendbanimi: United Kingdom
United Kingdom
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje

Gjendja: NUK KA RENDESI SA HERE BIHE NE JET E RENDESISHME ESHET SA SHPEJT NGRIHESH

[*] postuar nė 1-5-2008 nė 02:55


Nje dit zoti po mendonte,dicka zemres time ti dhuronte...te gjithe engjujt rreth vetes i mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi....JAM i Eger...por Sh i Preferuar...!!!Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 274
Regjistruar: 25-11-2005
Vendndodhja: London

Gjendja: Curious
Curious
Vendlindja: UK
UK
Vendbanimi: United Kingdom
United Kingdom
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje

Gjendja: NUK KA RENDESI SA HERE BIHE NE JET E RENDESISHME ESHET SA SHPEJT NGRIHESH

[*] postuar nė 1-5-2008 nė 02:56


Nje zemer e vetmuar
Po pikon gjak
Prej mungeses tende,
Po digjet flak.
Nje puthje e jotja
Me kishte ndihmuar
Zemren time per
Ta sheruar
...JAM i Eger...por Sh i Preferuar...!!!Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 2-5-2008 nė 00:11


ME RUA

Me ruaj ne kopshtin e endenit
se ne ferr s,kam c:ti ruhem sherrit
beje qe ndjersa ime te jet e nderit
me largo nga ndertimi i kulles babelit
me mbush me fuqi ne qdo mengjez
qe deri ne mbremje njeri te mbes
na forco qe mbas darkes se mbramjes
te mos ket puthe LARAMANE


:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 3-5-2008 nė 01:24


NJE DESHIR
Nje deshir ne jet e kisha
por ajo nuk mu realizuar
vetem nje her te kisha pran
dhe te bej me ty qka duaaa


:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer


Vazhdo rrugen tende koken mos e kthe
dote vdes per nje puthje qe kurr nuk ma dhe:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemerDote jetoj pa ty me te vetmin kujtim
endrra e paralizuar ne shpirtin tim
per ty u mundova ne shi e bor
por qenka e kot spse nuk shkon me zor

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer


te thash se shum te dua
por ti nuk me besove
ta fala dashurin
por ti nuk e pranove


:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer


nese prap kthehem pas vdekjes
dashurin zemer dhuroma
por mos qaj qe u ktheva hije
sepse un te dua akoma

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer


nuk pajtohem qe me ty te mbetem vetem miq
se zemra me nuk duron gati sa nuk vdiq

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer


kur te thojn se shkova me nje rrug pa kthim
beja hallall zemres se nuk ka me kthim
kur te thojn se jam kthy nga nje jet e amshuar
erdha te shof edhe nje her se shum te kam dashuruar

ti zemres time nje borxh jake mbet
qe hyre dhe e more dashurin e vertet
ne nje nat te qet nje zemer po qan
vuaj un e permalluar qe rruget na u ndan

ne token e bukur e jetojm nje jet
un dhe zemra ime pa dashurin e vertet
edhe lotet e syrit qe token e ben det
me kujtohet se ti ne zemer me ke mbet

nese mua me vret ti me ate dor
mbi varr tim te vetmuar me sjell nje kuror
rrethoje kuroren me lule kuq si zjarri
dhe kujto dashurin qe tash jeton te varri

nese zemren ti ma then dhe ske aspak meshir
dije se ne librin e jetes per gjithmon te kam fshir
mos me bjer ne gjunj mos me kerko falje
sepse u dashur me heret te mendosh per ndarje

ndoshat ne boten tjeter dote digjesh ne zjarr
ate her dote bije ne mend te gjall kur me shtine ne varr
vall si ta kthej jeten nga fillimi kur nuk kam me shpres
se ka ardhur mbarimi

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 3-5-2008 nė 12:41


diku larg ti ne at skaj
zemrat epshtet nuk i ndal
jeta qenka sulm i madh
oh e oh,e vaj,e vaj

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer

si ndihem sot smundem ta pershkruaj dot
po qe te duhet ujvare, kam nje lum me lot
dhe qe nga sot mengjez per mengjez
dote derdhi lot dhe nga pak dote vdes
qdo forc qe e pata ket mengjez e keputa
me fal i dashuri im me ne fund te humba

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer

theve zemren time
si got kristali qe nuk ngjitet
fjalet e tua mua me burgosen
endrrat dhe shpresat per jet mu fundosen
te gjall me varrose
edi heshtja nuk esht mekat
se vetem njerzit e liget jetojn gjat
me fal se te lendova pa shaka
dashurija e ime e pa fat

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer


nuk e dua kengen por kendoj per ty
nuk edua rakin por e pi per ty
nuk edua jeten por jetoj per ty
nuk edua veten por te dua ty

:zemer:zemer:zemer:zemer:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 02:50


TE DASHUROVA NE INTERNET

Cudi sa te lumtur ishim
sikur kishim kapur ret
s.pushonin te folurit kur u njohem ne INTERNET
ku i gjenim vall ter ato fjal
ate dialog qe fund nuk kishin
naten se na zinte gjumi
duke pritur diten te shihemi serisht
sa nat pa gjum ija falem njerit tjetrit
un ty.e ti mua
sa puthje epshe i shkembim
e sa fjal TE DUA,TE DUA
edhe pse ishim larg dashurija na bashkonte
ajo edhe me shum ndaj njerit tjetrit na afronte
s,ishim pa kurr,
por kjo ska rendesi
kur ty te duket se je un,
e mua me duket se jam ti
eh,se fundi kuptuam
se ishin vetem shpirtera
por erdhi ai moment
qe moment gjinije
kur un doja te vija tek ti
apo ndoshta doje te vije ti tek un
dhe erdhem......e bashk me ne erdhi
edhe zgjimi i dashuris
ekrani duhet te kishte pasqyre
qe te na ruante nga zhgenjimi:perqafoj:perqafoj:perqafoj:perqafoj
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:21


TE DUA

Ne kohen kur un isha e lenduar
vuaja ne vetmi
Para kompjutrit rrija dhe shikoja
gjerat qe per mua nuk kishin rendesi.
Ti fillove te me flisje me shum embelsi,
dhe un e lenduar sic isha fillova te flisja ty.
Ishte nje moment qe nuk po kerkoja njeri,
po ti shum i kuptushem u bere dhe filluam te flisnim pa pushim.
iken ditet dhe disa muaj ne akoma flisnim,
numrat ndrryam dhe me shum filluam.
Po un nuk po e kuptoja me cfare po ndodhte
se un fillova ty te ndieja,
vec me ty doja te flisja dhe me gjum nuk doja te flija.
Ndienja qe po ndienja per ty
po me bente shum te lumtur dhe krejt tjeter njeri
besova per moment se ti ishe fati im.
Po ne lidhjet i shkeputem per disa dite
se probleme me shendetin kisha,
po ti me mungoje aq shum
sa shpirti shum me dhimbte.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:26


Perse ty nuk po te harroj
perse per ty po vuaj kaq shum
nuk po arrij te kuptoj cfare po ndodh
me jeten dhe ndienjat e mia.

Nuk e di psee u tremba kaq shum
nga dashuria qe ndieva per ty.
Nuk e di pse te largova nga zemra
kur e dija qe ti ishe gjeja me e bukur tek un.....

Deshira te takoj nje here po me djeg shpirtin
ah sikur ta dije sa shum po vuaj
Se di pse po ndoodh kjo
nuk kam me rrugdalje vec te vuaj ne vetmi(per ty)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 22
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: angli

Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:28


Ti qe mua me ndryshove
Ti qe me linde perseri ndjenjen dash....
Ty te bera pjese e dhimbjes
qe po me ben te vuaj ne vetmi.

Per ty po vuaj shum
as vete nuk po e kuptoj.
Tek ty krijova nje shprese,
qe i imi do te ishe pergjithmon.

Zemra ime e di qe ty s'te njeh
po asaj nuk i intereson.
Syte e mi nuk te kan pare
po per ty ata po vuajn.

Tani humba perseri
ne dhimbje dhe lote.
Tani po e kuptoj qe ty te humba pergjithmon..................
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:31


SYT

E kujtoj ate qast kur ne te dy u ndam
kujtimet na mbeten pas, kur ne sy u pam
tash mos vazhdo me lojen e syve
mos i kthe syt nga un
me ben dem shikim yt
mi kujton me ty ato dit
tash un ndjej dhimbje e ti me ke harruar
diken tjeter ke perqafuar
dike tjeter me atoo sy ke shikuar
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:44


Edhe e vdekur ty te dua


Dit pranvere dote ishte ate her
kur dandafili dote lulzon
dote tregojn shoket tu
se jeta ime mbaroj
dhimbjen tende ti mos e msheh
pasi ti rinin ma more
mos me shum dy pika lot leshooo
se me ke pas nje her dashnore
kur te kalosh pran meje
mos u frigo nga fetyra ime e zbeht
por afrohu puthem mua
shpirti im duke pushuar
por edi qe dote vish
varrin tim me vizitu
por te dish i dashuri im

SE EDHE E VDEKUR TY TE DU.......?
:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:47


:dyshoj:puc:puc:puc:pucshum e bukur edhe prekese...Lule11http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-5-2008 nė 04:49


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Enkelejda
Edhe e vdekur ty te dua


Dit pranvere dote ishte ate her
kur dandafili dote lulzon
dote tregojn shoket tu
se jeta ime mbaroj
dhimbjen tende ti mos e msheh
pasi ti rinin ma more
mos me shum dy pika lot leshooo
se me ke pas nje her dashnore
kur te kalosh pran meje
mos u frigo nga fetyra ime e zbeht
por afrohu puthem mua
shpirti im duke pushuar
por edi qe dote vish
varrin tim me vizitu
por te dish i dashuri im

SE EDHE E VDEKUR TY TE DU.......?
:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil:trendafil

:qaj:urra:urra:urra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  ..  7

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11