Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Ylli pornografik shfrytėzon vithet e saj pėr vota

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 18-4-2008 nė 23:38
Ylli pornografik shfrytėzon vithet e saj pėr vota

Ajo nuk ka dėshirė tė jetė vetėm njė fytyrė e buzėqeshur e politikės italiane. Kėshtu qė, kur ylli italian i filmit porno, Milly D'Abbraccio, ishte duke pėrgatitur posteret pėr fushatė, dihej qė ajo do t’i tregonte vithet e saj.

Duke shėnjestruar fansat e saj meshkuj, veterania italiane e industrisė pėr zbavitjen e tė rriturve, i ka ngjitur imazhet e prapanicės sė saj nėpėr tėrė kryeqytetin italian, me qėllim qė tė fitojė njė vend nė kuvendin e Romės.

Nėse zgjedhet D'Abbraccio, njėra nga punėt qė dėshiron tė bėjė ėshtė tė krijojė njė rajon “me dritė tė kuqe” tė emėrtuar “Qyteti i Dashurisė” vetėm disa kilometra larg nga Vatikani, tė pasuruar me klube striptizi, diskoteka erotike dhe dyqane me lodra seksuale.

“Do tė ishte diēka e bukur, e pastėr- qė s’ka tė bėjė me prostitucionin”, ka thėnė aktorja e cila ka luajtur nė filmat e njohur, "The Kiss of the Cobra" dhe "Paolina Borghese, Imperial Nymphomaniac".
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11