Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  35
Autori: Subjekti: Fraza dashurie


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 6-5-2007 nė 03:55
Fraza dashurie


Ketu mund te lini disa nga frazat tuaja te dashurise:Dua 5 minuta : 1 per te te folur,2 per te te perkedhelur, 3 per te te pare,4 per te te puthur , 5 per te kthyer oren prapa dhe te filloj nga e para.

e dyta:

Pse e beri zoti zemren time te rah vetem per ty pse askujt tjeter s"mund tja fali dashurin pse syt e mi vetem ty te kerkojn a thua dike tjeter s"mund te dashurojn..

e treta:

Ty qe te dua do te thot qe cdo minut ka kuptim,ty qe te dua do te thot qe jeta nuk ka mbarim ty qe te dua do te thot jam i lumtur deri ne perfundesi se dashuria zemer nuk ka kufi........

e katerta:

Eshte e vertet qe heshtja flet,
Kte gje vet e kam provuar,
Kur emri yt mungon ne hyrje
Ndjenjen me te bukur kam provuar..
Dhe nese germat ste mjaftojne
Te shkruash ti nje SMS
Mos u merzit,ngri koken lart
Jane yjet, qe aq shume ndricojne
dhe te tregojne kur je me fat.

e pesta:

Kerkoj pak ajer te marr fryme,por shtrengimet shtohen e me kujtime pervelohen,per ate det me dashuri qe ti e bere oqean ne vetmi

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:30


Pergjithmon per Ty..
Ti ke lind per mua,ndersa
"Une do vdes per Ty"
Te fluturojm bashk ne qiellin e paster te dashurise...e cila pasqyron shpirtin ton te bardh....ne ajer te tregojm mbrendesine e paster qe e kemi
dhe qe duam tja kushtojm njeri tjetrit... E nesermja mban shpirtin qe ka sot
Hyr ne mes te dashurise.....ne thellesine e saj
dhe mos u helmo veshtro gjithcka qe ka mbrenda saj
dhe terhiq shum gjera te mira per veten dhe ndjeju e lire,
ndjeu e pa mposhtur prej saj dhe uroi dashurise shum te mira dhe sa me pak te helmoj
shpirtra te bardh dhe te paster si loti...beje kete per te pa prekurit
nga dashuria........

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 17:30


Dashuria snje kufi un te dua vetem ty gjdo ore eqast mendoj per ty pse aq shum ne ty u dashurova .Mamir kish qen mety kurr mos mu taku ndoshta veten as ty steØ kisha leØndu .Kur me kujtohet ftytyra jote dota kisha fal gjysen e ksaj bote vetem te jem njeher zemra jote
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 10-6-2007 nė 20:00


:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashu roj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:da shuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashuroj:dashurojShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 8-7-2007 nė 00:31


Nese do te zgjidhja midis lumturise time dhe dashurise tende do te zgjidhja dashurine tende se dashuria jote eshte lumturia ime.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 14-7-2007
Vendndodhja: bronx

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: wery good

[*] postuar nė 22-7-2007 nė 04:54


:hi kur mbi trupin tim te filloj vajtimi
kur mbi koken time te filloj ponimi
kur mbi varrin tim te vihen kurorat
ateher dije i dashur se une te harrova.......
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:15


Une jam era.Ti je shiu.Ne na bashkoi jeta.Ky pasion qe na perpiu.Une jam ti.Ti je une.Ne bashke jemi si qielli qe s`njeh fund
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:16


Nese vetmia me akuj shpirtin ta pushton, me erresiren e nates qenien ta mbulon, ti vetem mendom e ke per te kuptuar se eshte iluzion. E me ler te jem enderr e jetome, jetome, deri ne agim e une per ty do te jem ne zgjim
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:19


Dashurine tone sā€™ka horizont ta ndaj, ndjenjes tone asnje mrekulli sā€™mund ti ngjaj, ti ma zgjove lumturine ne sy, ndaj une shpirt jetoj vetem per ty!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:20


:flmKur te hysh ne zemren time mos merr qiri, te siguroj me dore ne zemer, se nuk do te perplasesh me njeri
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:24


Nuk mbaj mend ne ishte prill a maj, kur emrin tend ne buze nisa ta mbaj, cdo hap ne jete zgjonte nje melodi, ne cdo motiv, refreni ishe ti..
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:29


:serenatePortat e shpirtit tim nuk jane prej mermeri, as te forta si porta e ferrit. Ato jane te lehta, fare s`duhen shtyre, mjafton nje te dua dhe te te them hyr
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2361
Regjistruar: 1-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-8-2007 nė 21:32


:okkSi zjarri,kur shuhet ngadale.Vdekja po me vjen mua.Por une shkoj e lumtur.Sepse me vrasin duart e atij qe dua
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 279
Regjistruar: 12-11-2006
Vendndodhja: afer diellit

Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: I'm back.......:P:P:P

[*] postuar nė 24-8-2007 nė 19:51


Nje zemer te bukur per ty vizatova, me shigjeten e ngulur lumturine tregova, gjaku qe ridhte ishte dashuria.Ti je jeta ime, e vetmja vajze e endrrave te mia.One death is a tragedy.....One million is a statistic!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 279
Regjistruar: 12-11-2006
Vendndodhja: afer diellit

Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: I'm back.......:P:P:P

[*] postuar nė 24-8-2007 nė 19:54


Edhe zogjte e qiellit ndaluan, kur...pane syte e tu...dhe, ne nje hapesire pezull ne kohe...harruan te fluturojne!One death is a tragedy.....One million is a statistic!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 4
Regjistruar: 28-8-2007
Vendndodhja: tirane

Mosha: 25
Jashtė Linje

Gjendja: hduge

[*] postuar nė 28-8-2007 nė 18:44


i know that te sky is high,
i know that the birds can fly,
i know that the sea is blue,
i and i know that i love you.

dashuris time te perjetshme dhe e puth shum fort
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:34


Mos i kerko gjetheve te mos levizin, nuk munden eshte era. Mos i kerko diellit te shkelqej dy here, nuk mundet eshte edhe hena. Mos me kerko qe te te harroj, nuk mundem Te Dua.

Jemi engjej me nje krah te vetem. Per te fluturuar duhet te qendrojme te perqafuar!

Mjafton nje minut per te vene re nje person special, nje ore per ta ēmuar, nje dite per ta dash, nje muaj per ta dashuruar(per te rene ne dashuri), por pastaj nje jete per ta harruar!

E kam vene re qe gabova rende me ty, shpresoj te me falesh!!!!(Me respekt Zoti) :p

Zoti krijoi diten, djalli krijoi naten, zoti krijoi parajsen, djalli krijoi ferrin, zoti te krijoi ty,

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:38


Dashuria te djeg pa pare zjarr
ajo te vret por nuk sheh varr
ajo te mbyt pa oqean
ajo te vyshk pa vjesht prane
ajo te plak pa qen i burgosur
ajo te tret pa qen varrosur
ne fillim te jep pak jete
pastaj te mbyt me te vertete
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:46


E dua dashurine,sepse eshte lumturi,ndonese te jep ndonjehere trishtim,por prap eshte e bukur,sepse eshte DASHURI.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-11-2007 nė 22:54


Dashuria eshte nje loje kusaresh
ku te vjedhin zemren
e s'mund tua maresh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 12-11-2007 nė 22:23


Nje enderr plot ngrotesi dhe dashuri
nje enderr plot emocione dhe ndjenja
nje enderr plot vuajtje dhe mendime
nje enderr ku mund te them te Dua
dhe shpresoj se nuk do te jet vetem nje enderr

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 12-11-2007 nė 22:25


Per ty

Tani eshte ora nente,
nje zile telefoni po pres,
nuk e di nese me ke nder mend
apo ne tjeter djale mban shprese.
Tani eshte ora dhjete,
s`me hahet vec dua te pi
conjak,whisky cfare te jete,
sa shume me shkaterroi kjo dashuri...
Tani eshte mesnate,
ti s'po kujtohesh per mua ,
ndaj une te dergoj serenate,
ku teksti ka vec fjalen "Te dua"
Ora kalon e dashur,
tani me duhet te shpresoj,
se jam mesuar i vetmuar,
e ne gjume dua te enderroj.
Se mengjesi do te vije e dashur,
e nje dite ndoshta do te te kem prane,
ose ne te tjera endrra do te jem zhytur,
por s'e harroj kurre dashurine e pare,
Se do te vij serish nje natė,
e ti do te kujtohesh per mua
e une serish deshiroj te te kem prane se
une te dua e dashur, te dua.
Por nje dite deshirat do te shuhen,
se une s`do mundem ,ti e di
se te dua kjo nuk do te thote,
qe mund te perballoj nje tradheti.
Se atehere do te jem i martuar,
ndoshta do te kem dhe femije,
e s'do mundem te te them te dua,
s`do mundem e dashur ti e di...

:kaq:kaq:kaq

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 12-11-2007 nė 22:26


Seē kam nje ndjesi kur shikoj ato tre germa. Nje drithme trupi rrenqethje dhe pastaj nje dhimbje therese mu ketu ... ja ketu ne mes te kraharorit. Koha iken shpejt ne ato caste dhe ora duket sekondi me i shpejt... Te dua ty ... per arsye qe as vete se di dhe qe nuk me bejne sens ne mendjen time gjithsesi ate bejne njerezit... duan dhurojne admirojn miqesojn dhe shpesh here bien si plumbi mbi toke dhe duke ditur qe ka te pakten nje person ne bote qe i ben ato te ndiehen sikur fluturojne rrine nen ankthin pushtues... ahhh ... sa te dua tyy....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 14:59


Kane lindur njerez per te enderruar,te tjere per tu enderruar.Une kam lindur per te enderruar,ndersa ti per te qene endrra ime.
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 15:10


Mos me largo nga mendja,kur te largohem nga syt,mos ma mbyll deren se jam shpirti yt,mos me thuaj ste dua se kurr nuk kam gezim.mos me thuaj jeto se paty jeta ska kuptim
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  ..  35

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11