Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Si ta dalloni personin qė dėshiron seks pėr njė natė

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2122
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: Gjakovė

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ..:: Verliebt ::..

[*] postuar nė 16-4-2008 nė 01:47
Si ta dalloni personin qė dėshiron seks pėr njė natė


Shumė studime kanė treguar se fytyra e njeriut flet pėr #@!--)akterin e tij dhe se gjithė tė tjerėt mund ta dallojnė kėtė #@!--)akter. Ndėrsa sipas njė hulumtimi mė tė ri, njerėzit kanė aftėsi t’i dallojnė sinjalet e personave tė cilėt preferojnė njė lidhje tė shpejtė, pa obligime.
Pėrgjigja rreth ēėshtjes se a dėshiron njė femėr seks pėr ta kaluar natėn, pa u lodhur fare pėr ta bindur atė me fjalė, qėndron nė pamjen e fytyrės sė saj.

Meshkujt tė cilėt kėrkojnė lidhje pėr njė natė duhet qė shikimet e tyre t’i hedhin kah femrat, fytyra e tė cilave ngjan me ato tė aktoreve Charlize Theron dhe Christine Ricci.

Njė hulumtim ka treguar se meshkujve u pėlqejnė femrat tė cilat janė tė interesuara pėr seks pa obligime, kurse femrat nė njė masė mė tė vogėl e zgjedhin seksin pa obligime, pėrkundėr kėsaj atyre u pėlqejnė meshkujt stabil tė cilėt do tė punojnė pėr to dhe fėmijėt tė tyre.

Edhe pse meshkujt nuk kanė mundur secilėn herė tė vlerėsojnė se cilat femra janė tė interesuara pėr seks pa obligime, megjithatė ata kanė qenė shumė tė joshur nga fotografitė e femrave tė cilat kanė qenė tė interesuara. Sipas kėtij studimi pėr shumicėn e meshkujve janė tėrheqėse femrat me sy tė mėdhenj dhe nofull tė vogėl, tė ngjashme me Lindsey Lohan, Charlize Theron dhe Christina Ricci.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 656
Regjistruar: 15-12-2007
Vendndodhja: Mes Librash

Jashtė Linje

Gjendja: :)

[*] postuar nė 20-4-2008 nė 19:08


NESE DIKUSH KERKON SEKS VETEM PER NJE NAT BEN SHUM GJERA PER TE MASHTRUAR DHE PASTAJ TE THOT IK SHKO TEK BABI, AI MUNDOHET T"TE MASHTROJ ME FJAL TE BUKURA TA BEN FUSH ME LULE EDHE PSE ESHT DIMER SHTIRET DHE TE THOT TE DUA POR NE REALITET ESHT VETEM PER NJE NAT ESHT E VERTET DHE PAS NJE NATE MUN TE THOT QE NUK TE NJOH PO ASHTU DHE PER NJE FEMER KUR DON TE KALOJ NJE NAT ME NJE MASHKULL NESE KA INTERES...............
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 77
Regjistruar: 1-5-2008
Vendndodhja: Te ti

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: I Vetmuar

[*] postuar nė 9-5-2008 nė 11:01


e vertet osht qekjo
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 14-9-2009 nė 01:53


LEHT FARE...TA THOT TROC.

Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11