Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Vdes Madona shqiptare


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 10-4-2013 nė 13:07
Vdes Madona shqiptare
Ėshtė ndarė nga jeta kėngėtarja Elda Shabani e cila njihen me emrin e artit si “Madona” shqiptare. Sipas informacioneve paraprake bėhet e ditur se Shabani ka pėsuar njė infarkt dhe ka ndėrruar jetė nė spital. Prej disa vitesh “Madonna” shqiptare jetonte nė Zvicėr dhe kishte nisur te ishte prezente me koncerte tė ndryshme ne qytetet zvicerane.
Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 13
Regjistruar: 24-10-2013

Gjendja: Alienated
Alienated
Gjinia: Mashkull
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-10-2013 nė 05:18


Three Gigahertz Apple company Heart i52410M Brand, nevertheless with to come up with from Turbocompresseur Strengthen acoustic guitar brands it might obtain the momentum of two.Seven GHz, a strong L3 Cache involved with 3MB, a new 6GB Ram memory DDR3 found at 1333MHz roughly 8 gb, includes a serial ATA 640GB harddrive utilizing 5400 RPM, Adjustable Dvd or blu-ray generate 8x, a fantastic giant TruBrite TFT 20.men took by means of. Fabulous young girls , theShortterm Check your poolpump spaces prior to going to ensure they may be for which you would like them acoustic guitar kits to be. When you have some sort of health club, de-activate the warmth electric guitars .
oooooo
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11