Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: 10 cudite seksuale nga bota!!!

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 6-3-2013 nė 00:02
10 cudite seksuale nga bota!!!


1- Ne Liban, burri lejohet ligjerisht te kete marredhenie seksuale me kafshet, me kusht qe kafshet te jene te gjinise femerore. Te paturit marredhenie seksuale me nje kafshe te seksit mashkull, denohet me denimin me vdekje.

2- Ne Bahrein, nje doktor mashkull ligjerisht mund te ekzaminoje organet gjenitale te femres, por nuk mund t’i vezhgoje drejtperdrejt vizites, mund te shohe vetem reflektimin e tyre ne nje pasqyre.

3- Myslimaneve, u ndalohet te shikojne organet gjenitale te nje kufome. Ligji vlen edhe per varremihesit, per kete gje organi seksual i te vdekurit duhet te jete i mbuluar me nje lecke.

4- Ne Indonezi, denimi per masturbimin eshte prerja e kokes.

5- Ne Guam, ka meshkuj per te cilet puna eshte kryesisht bredhja e fshatrave dhe te perdhunojne vajza te reja te virgjera. Keta individe paguhen nga meshkuj te tjere qe duan me vone te martohen me vajzen e zgjedhur. E gjithe kjo vjen sepse sipas ligjit Guan ndalon qarte martesen per virgjereshat.

6- Ne Hong Kong, gruaja e tradhetuar ka te drejte ligjore per te vrare burrin e saj kurorshkeles por mund te beje gjestin vetem me duar te zhveshura. Ndersa dashnorja e burrit te saj mund te vritet ne cdo menyre edhe ne ate me barbare.

7- Ne Liverpool, lejohen shiteset topless por vetem ne dyqanet e peshqeve tropikal.

8- Ne Cali, Kolumbi, gruaja mund te kryeje marredhenie seksuale vetem me burrin e saj dhe heren e pare qe ndodh, nena e vajzes duhet te jete e pranishme dhe deshmitare e aktit.

9- Ne Santa Kruz, Bolivi, eshte e paligjshme per nje burre te kyreje marredhenie seksuale me nje grua dhe me motren e saj ne te njejten kohe.

10- Ne Maryland, eshte e paligjshme per te shitur prezervative ne distributoret automatike me perjashtime ne makinerite ne afersi te vendeve ku shiten pije alkoolike per konsum ne ate vend.
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 6-3-2013 nė 19:37


<img src=)" />Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 6-3-2013 nė 19:48


Nora Nr1 , dhe Nr8 me habiten , nuk e di a jen te verteta apo jo , , por vertet interesante ....Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 6-3-2013 nė 21:21


:msn003Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11