Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Balerini shqiptar fiton “Dancing with the Stars”


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 1-12-2012 nė 18:48
Balerini shqiptar fiton “Dancing with the Stars”
SHBA - Ylli i televizionit amerikan, Melissa Rycroft dhe partneri i saj, balerini i famshėm me origjinė shqiptare, Tony Dovolani, u shpallėn mbrėmė kampionė nė sezonin e 15-tė tė konkursit “Vallėzojmė me Yjet”.

Kjo ėshtė hera e parė pėr Tonin qė zė vendin e parė nė kėtė konkurs. Ēifti fitoi ndaj dy finalistėve tė tjerė, ish-kampionė tė mėparshėm nė kėtė konkurs, aktoret Kelly Monaco dhe Olympian Shawn Johnson, duke marrė trofetė e ndritshme.

Konkurrentėt e tjerė tė sezonit tė parė tė tė gjithė yjeve tė konkursit “Vallėzojmė me Yjet”, ngritėn lart fituesit e rinj. Ky lajm u komentua gjatė nga shqiptarėt e Amerikės, tė cilėt e quajtėn gėzim tė dytė, pas 100-vjetorit.

(er.nu/BalkanWeb)
”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11