Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Dru fare ...

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 13-11-2012 nė 02:34


dru farre ca eshte kjo
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 1178
Regjistruar: 1-9-2009
Vendndodhja: Durres

Gjendja: Happy
Happy
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Jashtė Linje

Gjendja: Crazy In My Way ....

maslay.gif postuar nė 14-11-2012 nė 02:05


Cituar: Postimi origjinal nga TronafiLJa  
dru farre ca eshte kjo

Do te thote Spat fare ose shume rondshem ose Blozz fare
Kuptove :think
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 14-11-2012 nė 23:35


Cituar: Postimi origjinal nga Kleo  
Cituar: Postimi origjinal nga TronafiLJa  
dru farre ca eshte kjo

Do te thote Spat fare ose shume rondshem ose Blozz fare
Kuptove :think

Kleo e kuptova po dhe kte do postojm aman dru fare:hehe
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11