Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Motorrat

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

happy0148.gif postuar nė 5-4-2008 nė 13:32
Motorrat


Ka ndonje ketu qe i pelqejne motorrat

dhe ca lloji ju pelqejne


un per vete vdes dhe kam ndrruar nje tre motorra i fundit ka qene ky

Nese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar
***


Foto


Postime: 491
Regjistruar: 26-1-2006
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-4-2008 nė 13:34


aprilia sr sport pro 125:okkNese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 5-4-2008 nė 13:39


me pelqen shume te bej xhiro me motorr por jo ti jap vete se kam frikeShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 42
Regjistruar: 26-9-2009
Vendndodhja: italy

Vendlindja: Italy
Italy
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: STRES

[*] postuar nė 18-11-2009 nė 21:52


Me pelqen shum 1 dukati se lamborgini mu merzit
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 223
Regjistruar: 26-8-2009
Vendndodhja: Angli

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-11-2009 nė 23:09


R1 e kam pas per 10 dite i papamjam DIBRAN 1- brezesh
kujt si pelqen me rroft k....
kush me ka inat
n'() sames shkoft
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-9-2014 nė 08:54


mpelqejn motorrat,por sdi ti japShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11