Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Jemi ne Ibiza? Jo, eshte Shqiperia! (video)


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 9-9-2012 nė 17:53
Jemi ne Ibiza? Jo, eshte Shqiperia! (video)


”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 159
Regjistruar: 27-12-2011

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-9-2012 nė 15:53


Jam shum patriote persa i perket origjines time per nga vi, nuk e kam mohuar asnjeher dhe skam per ta mohuar, por komplet kundra zhvillimit te dreganuar ne shqipri, korrupsionit, prostitucionit ne mase hapur sheshit fare, e shum e shum gjerave te tjera qe permbledh ate paketen e zez do ta quaja un qe e ka cdo vend jo vetem ne, por mendoj se shqipris i duhen gjera me te rendesishme se "Ibiza" e pakta fare si psh pak rregull e pak edukate do ishte mir, e di qe disa do nevrikosen kur ta lexojne kete edukate qe kam then, por kjo duhet dhe nga diskutimet ne forum qe behen.. per te mos vazhduar me gjate tju le pjes dhe te tjerve te diskutojne, thjeshte dhe bukur sjellja dhe kultura do ishte primare ne cdo zhvillim te nje vendi.Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 10-9-2012 nė 21:51


Eshte ne Sarende Ksamili , ketu edhe une i kalova pshimet kete ver , ishte vertet shum bukur , edh etani perderi sa shoh kete video me rrengjethet trupi kur shoh te gjitha keto vende ....Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 159
Regjistruar: 27-12-2011

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-9-2012 nė 10:23


Sa kot ja fut ky siper, se vetem vit per vit ne durres shkon, po trupi se mora vesh pse ju rreqeth pasi aty ne vido shifet gjo tjeter dhe jo vende hahahahahahahaahahahDhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11